זוגיות טובה יותר

מתבלים את החיים, הכל על יחסים פתוחים

על יחסים פתוחים

רובנו מתחתנים מתוך אהבה גדולה לפרטנר שלנו, אנחנו נמשכים אליו משלימים עם המינוסים והפלוסים שלו וחיים איתו יחד בשלווה. עם השנים, הילדים, העבודה ובעיקר השיגרה נוצרים להם סדקים באידיליה הזוגית. אט אט נוצר ריחוק. אתם כבר לא משוחחים כמו פעם, לא מצחיקים אחד את השני ולמעשה כל אחד חי לו בבועה משלו כשרק הבית והילדים נותרים כמכנה משותף בודד בחייכם. זה עצוב ושובר את הלב אך גם תהליך טבעי המתרחש בכל רגע נתון. מה עושים? מתבלים את החיים, הכל על יחסים פתוחים ולמה הם כדאיים לנו...

חלק מהזוגות פונים לייעוץ זוגי במטרה לשפר את היחסים, זוגות אחרים בוחרים לפרק את החבילה ולחפש זוגיות טובה יותר. וחלק קטן אך מעניין יותר של הזוגות הללו בוחר בפתיחת היחסים מחדש ורענון הזוגיות באמצעות רומן חיצוני או הכרויות אחרות שיובלו בעצם אל יחסים פתוחים.

יחסים פתוחים, על אהבה וחופש
יחסים פתוחים הם בעצם כותרת בלבד לעולם שלם של אפשרויות, כאשר בכל אחת מהן טמון גרעין של חופש. אפשרות ראשונה היא פתיחה משותפת של היחסים, משמע, כל אחד מבני הזוג רשאי לקיים מערכות יחסים נוספות מכל סוג עם פרטנר חיצוני. אפשרות שנייה אחרי שעברנו הכרויות היא פתיחת היחסים לצד אחד בלבד, משמע, רק הגבר או האישה בוחרים לצאת החוצה אל עולם הפנויים פנויות ולחפש אחר פרטנר נוסף או אחר מערכות יחסים מכל סוג.
האפשרות השלישית היא ששני בני הזוג יחד בוחרים להכניס פרטנר שלישי אל תוך מערכת היחסים הרדומה שלהם במטרה שזה יעורר את שניהם מחדש ויצור יחסים פתוחים, אחד כלפי השני וגם כל אחד כלפי הפרטנר השלישי.
בכדי שכל וורסיה של מערכת יחסים (מכל שלושת האפשרויות) תעבוד היא זקוקה לכמה הנחות בסיס בלעדיהן לא תחזיק מעמד הזוגיות הראשונית ולמעשה החבילה תתפרק וכל אחד ילך לדרכו. הנחות הבסיס הן: שני בני הזוג שלמים באופן מוחלט עם פתיחת מערכת היחסים. שני בני הזוג מוכנים לדבר בכל רגע נתון על הרגשות שלהם ועל ההשלכות של הקשר החיצוני על המערכת הזוגית הפנימית שלהם. הנחה שלישית היא שבמידה ומישהו חש שלא בנוח הוא יכול לומר זאת והעניין כולו ייבחן מחדש.

מפריחים את האהבה שנבלה
זוגות רבים מספרים כי פתיחת היחסים הביאה לפריחה מחודשת בחיי הנישואין שלהם, רגשות כמו כמיהה, קנאה, תשוקה ועוד התעוררו לחיים לאחר שנים של שינה עמוקה, אחרי הכל אלו היתרונות הבולטים שיש עם יחסים פתוחים. העובדה שמכירים אדם אחר, חדש מרגשת מאד, מכניסה פלפל לחיים ואף גורמת לנו לשנות את דרכנו, במקום ללכת לישון בתשע מול הטלוויזיה מתלבשים, מתאפרים ויוצאים לבלות. במקום לבלות את השבת בבית יוצאים לים או למסעדה, מבקרים במרכז ספא, עושים עיסוי מפנק, יוצאים לרקוד או הולכים לסרט עם הפרטנר החדש. לפתע מישהו מתעניין בנו, חושב שאנחנו מצחיקים, שנונים, מושכים. הלב פורח מחדש.
ואיפה מוצאים פרטנרים חדשים? באתרי הכרויות כמובן! שפע של הזדמנויות לקשרים לא מחייבים, לרומנים חולפים אך מרגשים, לנשים וגברים בכל גיל מחכים לכם ברשת האינטרנט. אתם יכולים להגדיר את החיפוש, לבחור ופשוט לבלות. יכול להיות שבשלב מסויים לא תרצו אף אחד אחר והאהבה תחזור ללבלב בביתכם, אך יכול להיות שהסידור הזה יהיה נוח לכולם ותמשיכו לאהוב גם בדרך קצת אחרת. כל האפשרויות פתוחות כשמחליטים לתת צ´אנס לאהבה.

זוגיות טובה יותר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

פורסם בתאריך: 04/09/2012 14:39:25

תמיד הרגשת שאת לא מגיעה לאורגזמה מחדירה ולא הבנת למה. ובכן את לא לבד.

צימרים לזוגות

צימרים לזוגות

פורסם בתאריך: 23/06/2011 15:55:14

חופשה בצימר לזוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק ולחדש את האינטימיות בקשר אבל אפשר גם לשפר את החוויה!

סקס בדרך אל העבודה

סקס בדרך אל העבודה

פורסם בתאריך: 24/07/2013 12:49:09

לכולם זה בטח קרה. לכולנו יש זיכרון של סקס במקום בלתי שגרתי, אין גבול למקומות בהן זה קרה. בואו נדבר על זה.

דברים שרצית לעשות ולא העזת

דברים שרצית לעשות ולא העזת

פורסם בתאריך: 01/10/2014 13:14:11

תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...

בזמן שישנת

בזמן שישנת

פורסם בתאריך: 10/07/2012 14:17:47

אשתי היקרה, רק רציתי שתדעי שהפנטזיות הגדולות ביותר עולות לי בראש כשאת ישנה.

למה חשובה האהבה

למה חשובה האהבה

פורסם בתאריך: 06/09/2012 11:51:08

תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר