זוגיות טובה יותר

מתבלים את החיים, הכל על יחסים פתוחים

על יחסים פתוחים

רובנו מתחתנים מתוך אהבה גדולה לפרטנר שלנו, אנחנו נמשכים אליו משלימים עם המינוסים והפלוסים שלו וחיים איתו יחד בשלווה. עם השנים, הילדים, העבודה ובעיקר השיגרה נוצרים להם סדקים באידיליה הזוגית. אט אט נוצר ריחוק. אתם כבר לא משוחחים כמו פעם, לא מצחיקים אחד את השני ולמעשה כל אחד חי לו בבועה משלו כשרק הבית והילדים נותרים כמכנה משותף בודד בחייכם. זה עצוב ושובר את הלב אך גם תהליך טבעי המתרחש בכל רגע נתון. מה עושים? מתבלים את החיים, הכל על יחסים פתוחים ולמה הם כדאיים לנו...

חלק מהזוגות פונים לייעוץ זוגי במטרה לשפר את היחסים, זוגות אחרים בוחרים לפרק את החבילה ולחפש זוגיות טובה יותר. וחלק קטן אך מעניין יותר של הזוגות הללו בוחר בפתיחת היחסים מחדש ורענון הזוגיות באמצעות רומן חיצוני או הכרויות אחרות שיובלו בעצם אל יחסים פתוחים.

יחסים פתוחים, על אהבה וחופש
יחסים פתוחים הם בעצם כותרת בלבד לעולם שלם של אפשרויות, כאשר בכל אחת מהן טמון גרעין של חופש. אפשרות ראשונה היא פתיחה משותפת של היחסים, משמע, כל אחד מבני הזוג רשאי לקיים מערכות יחסים נוספות מכל סוג עם פרטנר חיצוני. אפשרות שנייה אחרי שעברנו הכרויות היא פתיחת היחסים לצד אחד בלבד, משמע, רק הגבר או האישה בוחרים לצאת החוצה אל עולם הפנויים פנויות ולחפש אחר פרטנר נוסף או אחר מערכות יחסים מכל סוג.
האפשרות השלישית היא ששני בני הזוג יחד בוחרים להכניס פרטנר שלישי אל תוך מערכת היחסים הרדומה שלהם במטרה שזה יעורר את שניהם מחדש ויצור יחסים פתוחים, אחד כלפי השני וגם כל אחד כלפי הפרטנר השלישי.
בכדי שכל וורסיה של מערכת יחסים (מכל שלושת האפשרויות) תעבוד היא זקוקה לכמה הנחות בסיס בלעדיהן לא תחזיק מעמד הזוגיות הראשונית ולמעשה החבילה תתפרק וכל אחד ילך לדרכו. הנחות הבסיס הן: שני בני הזוג שלמים באופן מוחלט עם פתיחת מערכת היחסים. שני בני הזוג מוכנים לדבר בכל רגע נתון על הרגשות שלהם ועל ההשלכות של הקשר החיצוני על המערכת הזוגית הפנימית שלהם. הנחה שלישית היא שבמידה ומישהו חש שלא בנוח הוא יכול לומר זאת והעניין כולו ייבחן מחדש.

מפריחים את האהבה שנבלה
זוגות רבים מספרים כי פתיחת היחסים הביאה לפריחה מחודשת בחיי הנישואין שלהם, רגשות כמו כמיהה, קנאה, תשוקה ועוד התעוררו לחיים לאחר שנים של שינה עמוקה, אחרי הכל אלו היתרונות הבולטים שיש עם יחסים פתוחים. העובדה שמכירים אדם אחר, חדש מרגשת מאד, מכניסה פלפל לחיים ואף גורמת לנו לשנות את דרכנו, במקום ללכת לישון בתשע מול הטלוויזיה מתלבשים, מתאפרים ויוצאים לבלות. במקום לבלות את השבת בבית יוצאים לים או למסעדה, מבקרים במרכז ספא, עושים עיסוי מפנק, יוצאים לרקוד או הולכים לסרט עם הפרטנר החדש. לפתע מישהו מתעניין בנו, חושב שאנחנו מצחיקים, שנונים, מושכים. הלב פורח מחדש.
ואיפה מוצאים פרטנרים חדשים? באתרי הכרויות כמובן! שפע של הזדמנויות לקשרים לא מחייבים, לרומנים חולפים אך מרגשים, לנשים וגברים בכל גיל מחכים לכם ברשת האינטרנט. אתם יכולים להגדיר את החיפוש, לבחור ופשוט לבלות. יכול להיות שבשלב מסויים לא תרצו אף אחד אחר והאהבה תחזור ללבלב בביתכם, אך יכול להיות שהסידור הזה יהיה נוח לכולם ותמשיכו לאהוב גם בדרך קצת אחרת. כל האפשרויות פתוחות כשמחליטים לתת צ´אנס לאהבה.

זוגיות טובה יותר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

פורסם בתאריך: 14/09/2021 13:51:00

הרבה גרושים חווים דחיה מאנשים רווקים ואז הם מתרכזים באתרי הכרויות רק לגרושים גרושות. בכתבה הבאה נסביר אילו אפשרויות קיימות באתרי ההיכרויות עבורכם

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 08/05/2011 15:11:54

מה עוד אפשר להגיד על הקיץ? שמש, ים, בחורים ובחורות בבגדי ים, ואיך מכל הדברים הללו ביחד נמצא אהבה לתקופת הקיץ?

העונה הסקסית ביותר

העונה הסקסית ביותר

פורסם בתאריך: 11/12/2012 11:18:45

עונת הקיץ היא העונה הסקסית ביותר בשנה. הגברברים החתיכים והבנות היפות משוטטים בחוף ומציגים לראווה את גופם המושך.

נתיב לאהבה

נתיב לאהבה

פורסם בתאריך: 16/03/2021 12:20:14

רגע לאחר שאתה חווה את ההארה אין יותר דרך חזרה, מרגע זה כל כולך מכוון למטרה למצוא את הדרך ולהקים את ההארה שלך לחיים.

בזמן שישנת

בזמן שישנת

פורסם בתאריך: 10/07/2012 14:17:47

אשתי היקרה, רק רציתי שתדעי שהפנטזיות הגדולות ביותר עולות לי בראש כשאת ישנה.

בחורות בביקיני ובחוטיני

בחורות בביקיני ובחוטיני

פורסם בתאריך: 22/05/2011 12:07:20

לראות כוסיות בביקיני זה כיף ומהנה אבל מי שרוצה להכיר בחורות כאלו צריך לדעת איך להתחיל את הקשר עם הבחורה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר