היכרויות וירטואליות

היכרויות וירטואליות - 11/08/2011 16:57:50
הגב על מאמר זה
חשבתם שהכרויות וירטואליות זה רק לביישנים? תחשבו שנית! השיטה החדשה והמדליקה להכרת בן/ת זוג לכל מטרה.
היכרויות וירטואליותבמשך שנים רבות הייתה לאתרי הכרויות סטיגמה שלילית. אתר היכרויות נחשב כמקום שבו ניתן למצוא רק אנשים ´פגומים´, ´לא נורמלים´ וכו´. בשנים האחרונות הסטיגמה הזו נעלמה כמעט לגמרי. היום, בעזרת שימוש באתרי היכרות וירטואליים, אנשים רגילים לגמרי זוכים למצוא את אהבת חייהם! בנוסף לכך, מלבד בן זוג לקשר קבוע, היכרויות וירטואליות משרתות מגוון רחב של תפקידים.

האם רושם ראשוני הוא באמת הכי חשוב?

הרבה אנשים אומרים ש-´רושם ראשוני הוא זה שקובע´, יש אפילו מחקרים מדעיים בנושא. אבל, זהו לא תמיד המצב. נגיד שמישהו שראיתם מישהו/י במסיבה/בעבודה/בפאב תופס לכם את העין. יכול להיות שהם מוצאים חן בעיניכם, אתם ניגשים ופותחים בשיחה והרושם הראשוני מצוין. מכאן לכאן, השיחה מתגלגלת וקובעים לצאת לדייט ראשון. עד כאן הכל טוב נכון? אתם מפנים לעצמכם איזה ערב, דופקים הופעה ונפגשים עם אותו אדם. מכאן יכולים להיות שני מצבים, או שהדייט ילך טוב ותמשיכו הלאה לדייט שני, או שתגלו שהאדם שכל-כך מצא חן בעיניכם בהתחלה שונה לגמרי מהרושם הראשוני שקיבלתם לגביו!
בטוח עוברת, לפחות לחלק מכם, המחשבה "חבל כל-כך על הזמן שבזבזתי, אם רק הייתי יודע/ת קצת יותר על אותו בנאדם בכלל לא היינו יוצאים לדייט".

בן הזוג המדליק נמצא רק במרחק קליק

רוצים קשר רציני? אולי בכלל אתם סתם מעוניינים להכיר אנשים חדשים? או שאולי אתם מכוונים גבוה ומעוניינים למצוא את אהבת חייכם? תכונה נהדרת של היכרויות וירטואליות היא שהן מקנות לכם מידע רב בנוגע לאדם בו אתם מעוניינים. מלבד זאת, כל אדם מציין במידע לגביו באיזה סוג קשר הוא מעוניין, כך שמלכתחילה קיימת מידה רבה של תיאום. באתרי היכרויות, כגון ´זיגוטה´, קיים מבחר עצום ומגוון של בני זוג פוטנציאליים במיוחד בשבילכם.
בעזרת פעולת חיפוש פשוטה, אתרי ההיכרויות עושים בשבילכם פעולת סינון מורכבת ומתוחכמת שחוסכת לכם הרבה זמן וכאבי ראש.

מה ההבדל בין היכרויות וירטואליות להיכרויות מסורתיות?

יש שיגידו שהיכרויות וירטואליות, כשמן כן הן, וירטואליות. משמע, לא אמיתיות, קיימות רק ´במחשב´. כאמור, הדגשנו לפני כן, עד כמה לא ניתן להכיר בנאדם מהיכרות ראשונית פנים-מול-פנים. אפשר להגיד ששיטת ההיכרות המסורתית היא הרבה יותר וירטואלית ו- "באוויר" לעומת היכרות וירטואלית שבה אנו זוכים למידע רב לגבי אותו אדם בו אנחנו מעוניינים. מידע זה מאפשר לנו לבחור בבן הזוג שמתאים לנו ולצרכינו, בשיטה שחוסכת לנו זמן רב.

הצלחנו לשכנע אתכם שהיכרויות וירטואליות זה ה-דבר? ספרו על חוויות מדייטים שיצאתם אליהם בעקבות היכרות וירטואלית.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • בליינד דייט - איך בוחרים את הלוק המנצח לבליינד דייט? הכנו עבורכם מדריך שיעזור להפוך את הבליינד דייט הבא שלכם לחלומי.
  • אתרי הכרויות בישראל - שוק ההיכרויות הוירטואליות בישראל הוא עצום מרגישים שהלכתם לאיבוד בין כל האתרים? היום נעשה לכם סדר בדברים.
  • אימון לזוגיות - בני אדם נבדלים אחד מהשני, לעיתים הבדלים אלו אינם ניתנים לגישור, ולכן זוגות פונים למאמני זוגיות אז מתי כדי לגשת לייעוץ זוגי?
  • הצעות לדייט ראשון מיוחד - הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.
  • זה הזמן ליזום קשר - זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?
  • רווקה בגיל 30 - לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אליעזר , בתאריך 20/06/2011 16:09:38
מחפש בנרות ולא מוצא !!!
אני מאד מאד אוהב "סקס" , במיוחד עם בחורה ! משום מה אינני מוצא,כנראה , בגלל גילי (כבן 50) ומעמדי האישי (נשוי) ! אבל מה אעשה - ואני "מת" למצוא מישהי/וא !!!
2. התגובה נשלחה על ידי רונן , בתאריך 13/07/2011 22:37:04
אני
רונן ואני מחפש מישהי לסקס חזק
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©