היכרויות וזוגיות

מה הן היכרויות

מה הן היכרויות וכיצד היכרויות עוזרות למצוא זוגיות

מה הן היכרויות

כל בן אדם אותו אנו פוגשים בחיים, אנו שופטים אותו בצורה שונה כך שישנם חברים מאוד קרובים איתם אנו מעוניינים לבלות זמן רב, מכרים רחוקים להם אנחנו אומרים רק לום פעם בכמה זמן כשאנחנו נפגשים איתם ברחוב ואנשים שאנו נמשכים אליהם איתם אנו מעוניינים להעמיק את הקשר ובמידת האפשר לבנות זוגיות.

היכרויות הם מפגשים אחד על אחד עם אנשים אותם פגשנו דרך חברים משותפים, דרך העבודה, בעת בילוי או בכל דרך אחרת שאותם אנו מעוניינים להכיר בצורה טובה ולראות האם ניתן יהיה לבנות איתם זוגיות מוצלחת.
לא תמיד ההיכרויות מתבצעות אחד על אחד והרבה מאוד פעמים אנו מוצאים את עצמנו עם חברה מאוד גדולה של אנשים בעוד שאנחנו מתעמקים בבן אדם אחד ספציפי שמשך את תשומת ליבינו ואותו אנו מעוניינים להכיר טוב יותר ולראות האם הוא מעוניין בנו כבן זוג באותה מידה שאנו מעוניינים בו.

כיצד היכרויות עוזרות למצוא זוגיות

רוב האנשים כמעט ואינם יוצאים עם חבר אחד או שניים אלא עם קבוצה גדולה של חברים שמוצאת בית קפה או פאב נוח לשבת בה ומדברים אחד עם השני דיבור קבוצתי קליל ולא מעמיק.

כאשר מעוניינים בהיכרויות, הם יוצאים לרוב במפגשים של אחד על אחד, מה שמונע הפרעה של אנשים אחרים לשיחה שלהם.
זה מאפשר להם להתעמק בנושאים עליהם הם מדברים ושמעניינים את שני האנשים ומאפשרים להם להכיר אחד את השני יותר טוב מבלי לחשוש שכל החברים ידעו את הפרטים שהם מספרים אחד לשני.

עוד סיבה שבגינה ההיכרויות עוזרות למצוא בן זוג היא עקב ההשקעה הבלעדית בבן הזוג תוך כדי ההיכרויות שמצביעה על העניין הרב שיש לאותו הצד בבן אדם השני והרצון הכנה שלו להכיר את הבן אדם השני יותר לעומק.
דבר שגורר כמעט תמיד תגובות הרבה יותר חיוביות מהצד השני לעומת מפגש מרובה חברים בו יש להעניק לכל אחד מהנוכחים זמן שווה ולא ניתן להתעמק בו רק בבן אדם אחד.

כיצד לשמור על זוגיות עם מישהו אותו פגשתם בהיכרויות
אחד הדרכים הטובות ביותר לשמור על זוגיות לאחר ההיכרויות הוא לזכור מה הם הדברים שסיפרתם לבן אדם השני על עצמכם ולהמשיך באותם דברים לאורך כל הקשר מבלי לשנות את התנהגותכם לאחר זמן מה משום שחלפה ההרגשה של ההכרות הראשונית.

עוד דרך לשמור על זוגיות עם מישהו אותו פגשתם בהיכרויות היא לזכור את כל הזמן אותה השקעתם באותו אדם בעת ההכרות הראשונית ולהמשיך להשקיע במידה דומה גם לאחר שחלפה ההתלהבות הראשונית מאותו בן אדם.

נודה לכם אם תספרו לנו על טיפים שלכם להכרויות, מה הן הדרכים המומלצות להכרויות, ואיך אפשר לשמור על הזוגיות לאחר שכבר הכרנו.

היכרויות וזוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

האם לתת  את המספר שלי

האם לתת את המספר שלי

פורסם בתאריך: 29/03/2012 11:33:13

בחור ניגש לבחורה ומתחיל איתה. כל הבחורות שאלו עצמן את השאלה הזו - האם לתת בהתחלה את המספר שלי?

הזאב והוידאומט

הזאב והוידאומט

פורסם בתאריך: 25/12/2012 11:29:44

מי אמר שסיפורים לפני שינה קשורים רק בכיפה אדומה? גם לזאב תפקיד יש תפקיד לא רע.

סקס ומיניות בחג הפסח

סקס ומיניות בחג הפסח

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:52:41

לעשות סקס ממקום חופשי, לעשות סקס מהמקום האחר. בואו ונדבר על הדברים בצורה קצת אחרת.

סקס בדייט הראשון

סקס בדייט הראשון

פורסם בתאריך: 01/10/2014 12:40:51

כמו תקליט שבור, בכל פעם שאני יוצאת לדייט ומספרת על כך לאחת החברות שלי, אני זוכה כמעט תמיד לאותן האמירות... אל תשכבו בדייט הראשון!

אורגיה טוב או רע

אורגיה טוב או רע

פורסם בתאריך: 03/07/2012 11:48:36

יותר ויותר אנשים ´מחבקים´ בחום את מעשה האורגיה. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר מסתייגים מאוד מכך.

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

פורסם בתאריך: 23/11/2014 18:00:38

נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר