מה הן היכרויות

היכרויות וזוגיות - 14/12/2011 14:50:47
הגב על מאמר זה
במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?
היכרויות וזוגיותמה הן היכרויות

כל בן אדם אותו אנו פוגשים בחיים, אנו שופטים אותו בצורה שונה כך שישנם חברים מאוד קרובים איתם אנו מעוניינים לבלות זמן רב, מכרים רחוקים להם אנחנו אומרים רק לום פעם בכמה זמן כשאנחנו נפגשים איתם ברחוב ואנשים שאנו נמשכים אליהם איתם אנו מעוניינים להעמיק את הקשר ובמידת האפשר לבנות זוגיות.

היכרויות הם מפגשים אחד על אחד עם אנשים אותם פגשנו דרך חברים משותפים, דרך העבודה, בעת בילוי או בכל דרך אחרת שאותם אנו מעוניינים להכיר בצורה טובה ולראות האם ניתן יהיה לבנות איתם זוגיות מוצלחת.
לא תמיד ההיכרויות מתבצעות אחד על אחד והרבה מאוד פעמים אנו מוצאים את עצמנו עם חברה מאוד גדולה של אנשים בעוד שאנחנו מתעמקים בבן אדם אחד ספציפי שמשך את תשומת ליבינו ואותו אנו מעוניינים להכיר טוב יותר ולראות האם הוא מעוניין בנו כבן זוג באותה מידה שאנו מעוניינים בו.

כיצד היכרויות עוזרות למצוא זוגיות

רוב האנשים כמעט ואינם יוצאים עם חבר אחד או שניים אלא עם קבוצה גדולה של חברים שמוצאת בית קפה או פאב נוח לשבת בה ומדברים אחד עם השני דיבור קבוצתי קליל ולא מעמיק.

כאשר מעוניינים בהיכרויות, הם יוצאים לרוב במפגשים של אחד על אחד, מה שמונע הפרעה של אנשים אחרים לשיחה שלהם.
זה מאפשר להם להתעמק בנושאים עליהם הם מדברים ושמעניינים את שני האנשים ומאפשרים להם להכיר אחד את השני יותר טוב מבלי לחשוש שכל החברים ידעו את הפרטים שהם מספרים אחד לשני.

עוד סיבה שבגינה ההיכרויות עוזרות למצוא בן זוג היא עקב ההשקעה הבלעדית בבן הזוג תוך כדי ההיכרויות שמצביעה על העניין הרב שיש לאותו הצד בבן אדם השני והרצון הכנה שלו להכיר את הבן אדם השני יותר לעומק.
דבר שגורר כמעט תמיד תגובות הרבה יותר חיוביות מהצד השני לעומת מפגש מרובה חברים בו יש להעניק לכל אחד מהנוכחים זמן שווה ולא ניתן להתעמק בו רק בבן אדם אחד.

כיצד לשמור על זוגיות עם מישהו אותו פגשתם בהיכרויות
אחד הדרכים הטובות ביותר לשמור על זוגיות לאחר ההיכרויות הוא לזכור מה הם הדברים שסיפרתם לבן אדם השני על עצמכם ולהמשיך באותם דברים לאורך כל הקשר מבלי לשנות את התנהגותכם לאחר זמן מה משום שחלפה ההרגשה של ההכרות הראשונית.

עוד דרך לשמור על זוגיות עם מישהו אותו פגשתם בהיכרויות היא לזכור את כל הזמן אותה השקעתם באותו אדם בעת ההכרות הראשונית ולהמשיך להשקיע במידה דומה גם לאחר שחלפה ההתלהבות הראשונית מאותו בן אדם.

נודה לכם אם תספרו לנו על טיפים שלכם להכרויות, מה הן הדרכים המומלצות להכרויות, ואיך אפשר לשמור על הזוגיות לאחר שכבר הכרנו.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה בתוך כספת - מרבית האנשים מחפשים תמיד חברה של אנשים איתה הם יוכלו לשהות וליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?
  • מה עושים כשאין אהבה בקשר - קשר זוגי מוצלח מבוסס על אהבה הדדית בין בני הזוג. אבל מה עושים כשלא הולך? מה עושים כשאין אהבה בקשר?
  • סודות הזוגיות - כבר מגיל צעיר אנשים לא נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה יוכלו לשהות וליהנות, אז מה סוד האהבה?
  • Change my lover - if you are not happy in your relationship becouse of your lover behavior maybe you need to chage
  • איך לגרום לו להתאהב בך - דלוקה עליו קשות אבל היחס אינו הדדי? כנסי ותלמדי איך לתפוס את תשומת ליבו ולגרום לו להתאהב בך.
  • למגנט את בן הזוג המתאים - בכל יום אנו רואים סביבנו הרבה אנשים, חלקם אנו מכירים וחלקם כמעט ולא, אך איך ממגנטים את האדם שיהיה בן זוגנו.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי יאיר 49 , בתאריך 06/11/2011 09:36:46
my mom love my body
אמא שלי לימדה אותי על גוף האישה וגם איך לזיין אותה..אני מאד אוהב סקס בתוך
המשפחה....
2. התגובה נשלחה על ידי מוטי , בתאריך 04/05/2012 16:55:33
סקס במשפחה
פנטזיית סקס במשפחה זו הפנטזיה הכי חזקה שיכולה להיות
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©