היכרויות במחשב

היכרויות במחשב - 20/04/2011 16:09:40
הגב על מאמר זה
רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.
היכרויות במחשבנושא האהבה, הזוגיות, מציאת קשר הוא אחד הנושאים שהכי מעסיקים את האנושות בכלל, ובפרט כל אדם בוגר כמעט על רחבי הגלובוס.ישנן קהילות מסורתיות, בעלות תפיסות קדומות, בהן לאדם אין אפשרות להחליט את מי ברצונו להכיר, לחיות בזוגיות, אלא עוד בגיל צעיר מוכתב לו עם מי יינשא.
העולם, המודרני שנפטר מכל המסורות הקדומות הללו, לעיתים נתפס כמרוחק, כעולם מנוכר, שבו בני האדם מבלים שעות רבות מול המחשב וברשתות חברתיות וירטואליות, במקום לבלות בחברה, אך לקדמה הזו יש גם יתרונות כמו בעולם היכרויות.

היכרויות במחשב
נראה כי חלק לא מבוטל, מהבילוי מול המחשב, ברשת האינטרנט, בפורומים והערוצים השונים, מוקדש בדיוק לנושא זה של מציאת, בני/בנות זוג, מציאת קשר, שלעיתים קצת יותר קשה למצוא בחיים האמיתיים.
יש משהו משחרר ובלתי מחייב בדרך ההכרות דרך הרשת דרך המחשב, שמסייע לרבים למצוא קשר מכל סוג, שהם מתקשים כל אחד מסיבותיו האישיות להשיג בחיים האמיתיים.
השיח סביב החיפוש אחרי קשר באמצעות המחשב, הוא לאו דווקא רק בהקשר של אתרי ההיכרויות המובהקים, אלא כל רשת חברתית מהווה ערוץ להתקשרות עם אנשים שונים, גם מכל העולם שעשויים להיות בקשר פוטנציאלי.
השימוש בערוץ ההתקשרות במחשב הוא בעל יתרונות רבים לעומת ערוצי התקשרות קודמים שהיו להיכרויות הוירטואליות, כמו קלטות הווידיאו, ערוצי הטלפון להיכרות, מודעות הדרושים וכדומה.הערוץ של התקשרות דרך המחשב, מאפשר לרב אינטראקציה, תקשורת, צפייה, כתיבה באופן סימולטאני ובכלל ניתן לומר שהתקשרות בדרך זו היא "הכי" קרובה לעולם המציאותי.

היכרויות במחשב כנורמה חברתית
עד לפני מספר שנים, לפחות מנקודת תפיסה ישראלית, היה נראה כי זוגות, או אנשים שהכירו דרך המחשב, הרשת אין באמת סיכוי להאריך בקשר, הייתה מעין הסתכלות קצת שונה על זוגות שהכירו בדרך זו.בשנים האחרונות, בעיקר לאחר ביסוס מעמדן של הרשתות החברתיות, והאינטרנט בחיים המודרניים, האופציה להכיר אנשים בדרך זו היא יותר ממקובלת, ויש כבר זוגות רבים שהכירו בדרך זו, וחלקם אף הפכו לזוגות נשואים.

דרכי היכרויות שונים
אז נראה כי ערוצי ההכרות השונים, לא באו להחליף או לתפוס את מקומן של דרכים אחרות.כל דרך מהווה ערוץ להתקשרות, כל דרך היא נוחה באופן אחר לכל אדם, ובעיקר כל הדרכים נועדו ליצור כמה שיותר קשרים בעולם.
נראה כי ערוץ ההתקשרות המציאותי בחיים, בסיטואציות החיים השונות הוא עדיין המוביל, אך כבר לא ניתן לומר על דרך היכרות כזו או אחרת כי היא טובה יותר או פחות מאחרת.
אפשר רק לברך עידוד דרכים מקובלות לקשר והכרות, על פני מסורות מיושנות וקדומות שמקומן כבר לא בעולם, וגוזלות מן האדם את הזכות לבחור עם מי להיות בקשר.
הכרות בכל דרך שהיא נעשית, היא חוויה מעוררת רגשות ועניין, גם אם בסופו של דבר היא לא מניבה קשר רציני. עצם ההתקשרות, הכרת אדם חדש, מהווה עבור רבים חוויה לכשעצמה.

ספרו לנו נתונים מעניינים על אתרי היכרויות מניסיונכם האישי, שתפו אותנו ואת הגולשים האחרים...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אובססיות באהבה - תמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואפילו לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.
  • אהבה בקיץ - מה עוד אפשר להגיד על הקיץ? שמש, ים, בחורים ובחורות בבגדי ים, ואיך מכל הדברים הללו ביחד נמצא אהבה לתקופת הקיץ?
  • סינגלס באינטרנט - אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?
  • דייטינג - דייט חלומי - לכל אחד מאיתנו יש את הרצון לקבוע דייט עם הבחורה שהוא מעוניין בה ולהמשיך את הקשר מדייט אחד קטן לסיפור אהבה גדול.
  • מסביב לעולם עם בת הזוג - טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.
  • טיפים לפגישה ראשונה - עצות לפגישות ראשונות יש לא מעט: מיקום הפגישה, הבגדים, שפת הגוף והדיבור. אלו הם רק קצה הקרחון בשם "פגישה ראשונה".


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©