היכרויות במחשב

היכרויות במחשב כנורמה חברתית

נושא האהבה, הזוגיות, מציאת קשר הוא אחד הנושאים שהכי מעסיקים את האנושות בכלל, ובפרט כל אדם בוגר כמעט על רחבי הגלובוס.ישנן קהילות מסורתיות, בעלות תפיסות קדומות, בהן לאדם אין אפשרות להחליט את מי ברצונו להכיר, לחיות בזוגיות, אלא עוד בגיל צעיר מוכתב לו עם מי יינשא.
העולם, המודרני שנפטר מכל המסורות הקדומות הללו, לעיתים נתפס כמרוחק, כעולם מנוכר, שבו בני האדם מבלים שעות רבות מול המחשב וברשתות חברתיות וירטואליות, במקום לבלות בחברה, אך לקדמה הזו יש גם יתרונות כמו בעולם היכרויות.

היכרויות במחשב
נראה כי חלק לא מבוטל, מהבילוי מול המחשב, ברשת האינטרנט, בפורומים והערוצים השונים, מוקדש בדיוק לנושא זה של מציאת, בני/בנות זוג, מציאת קשר, שלעיתים קצת יותר קשה למצוא בחיים האמיתיים.
יש משהו משחרר ובלתי מחייב בדרך ההכרות דרך הרשת דרך המחשב, שמסייע לרבים למצוא קשר מכל סוג, שהם מתקשים כל אחד מסיבותיו האישיות להשיג בחיים האמיתיים.
השיח סביב החיפוש אחרי קשר באמצעות המחשב, הוא לאו דווקא רק בהקשר של אתרי ההיכרויות המובהקים, אלא כל רשת חברתית מהווה ערוץ להתקשרות עם אנשים שונים, גם מכל העולם שעשויים להיות בקשר פוטנציאלי.
השימוש בערוץ ההתקשרות במחשב הוא בעל יתרונות רבים לעומת ערוצי התקשרות קודמים שהיו להיכרויות הוירטואליות, כמו קלטות הווידיאו, ערוצי הטלפון להיכרות, מודעות הדרושים וכדומה.הערוץ של התקשרות דרך המחשב, מאפשר לרב אינטראקציה, תקשורת, צפייה, כתיבה באופן סימולטאני ובכלל ניתן לומר שהתקשרות בדרך זו היא "הכי" קרובה לעולם המציאותי.

היכרויות במחשב כנורמה חברתית
עד לפני מספר שנים, לפחות מנקודת תפיסה ישראלית, היה נראה כי זוגות, או אנשים שהכירו דרך המחשב, הרשת אין באמת סיכוי להאריך בקשר, הייתה מעין הסתכלות קצת שונה על זוגות שהכירו בדרך זו.בשנים האחרונות, בעיקר לאחר ביסוס מעמדן של הרשתות החברתיות, והאינטרנט בחיים המודרניים, האופציה להכיר אנשים בדרך זו היא יותר ממקובלת, ויש כבר זוגות רבים שהכירו בדרך זו, וחלקם אף הפכו לזוגות נשואים.

דרכי היכרויות שונים
אז נראה כי ערוצי ההכרות השונים, לא באו להחליף או לתפוס את מקומן של דרכים אחרות.כל דרך מהווה ערוץ להתקשרות, כל דרך היא נוחה באופן אחר לכל אדם, ובעיקר כל הדרכים נועדו ליצור כמה שיותר קשרים בעולם.
נראה כי ערוץ ההתקשרות המציאותי בחיים, בסיטואציות החיים השונות הוא עדיין המוביל, אך כבר לא ניתן לומר על דרך היכרות כזו או אחרת כי היא טובה יותר או פחות מאחרת.
אפשר רק לברך עידוד דרכים מקובלות לקשר והכרות, על פני מסורות מיושנות וקדומות שמקומן כבר לא בעולם, וגוזלות מן האדם את הזכות לבחור עם מי להיות בקשר.
הכרות בכל דרך שהיא נעשית, היא חוויה מעוררת רגשות ועניין, גם אם בסופו של דבר היא לא מניבה קשר רציני. עצם ההתקשרות, הכרת אדם חדש, מהווה עבור רבים חוויה לכשעצמה.

ספרו לנו נתונים מעניינים על אתרי היכרויות מניסיונכם האישי, שתפו אותנו ואת הגולשים האחרים...

היכרויות במחשב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקסיות להכרויות

סקסיות להכרויות

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:49:46

רוצים להכיר בחורות סקסיות ? כדאי מאוד להכיר את אתרי ההכרויות ברשת ולדעת איך להשתמש בהם.

Change my lover

Change my lover

פורסם בתאריך: 05/12/2011 15:34:06

if you are not happy in your relationship becouse of your lover behavior maybe you need to chage

אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון

אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 16/11/2021 10:53:28

מה היא אהבה? זו אהבה או אהבה ממבט ראשון? בכתבה זו תבינו מה היא אהבה ותדעו אם אתם אוהבים או מאוהבים.

הלבשה תחתונה סקסית

הלבשה תחתונה סקסית

פורסם בתאריך: 01/09/2011 12:28:54

רוצים להדליק את בן/בת הזוג? אין כמו פריט הלבשה תחתונה סקסי כדי לחמם ביניכם את העניינים.

איך יודעים שהפגישה הראשונה הייתה הצלחה

איך יודעים שהפגישה הראשונה הייתה הצלחה

פורסם בתאריך: 31/08/2021 13:28:40

יוצאים לדייט ומחפשים סימנים לכך שהדייט עבר בהצלחה. אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל?

אהבה בתוך כספת

אהבה בתוך כספת

פורסם בתאריך: 05/01/2012 12:42:32

מרבית האנשים מחפשים תמיד חברה של אנשים איתה הם יוכלו לשהות וליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר