החיים הם בעצם חגיגה אחת גדולה - 01/06/2015 13:58:35
הגב על מאמר זה
החיים הם לא פחות מאשר חגיגה אחת גדולה. מסיבה שאינה נגמרת ושבה אנחנו כל הזמן יכולים לפתח את עצמנו, להיחשף לעולמות חדשים, לערוך היכרויות חדשות ובקיצור- ליהנות.
החיים הם חגיגה גדולה שמתקיימת בעיקר אצלנו בתודעה. מחשבה חיובית, התבוננות על החיים כעל מכלול אחד שלם ובעיקר פיזור אנרגיה חיובית סביבנו הם מה שהופך את החיים למסיבה בלתי נגמרת. לא משוכנעים? חשבו על זה כך. יש ימים שבהם הכל נראה לנו נטול תוכן, חסר משמעות ותחושה של ייאוש ממלאה אותנו. לעומת זאת ימים אחרים נראים לנו קלילים, מלאי מעוף ועתירי הזדמנויות. חשבו רגע מה באמת השתנה בימים הללו? מה קרה אחרת בהם? מה התרחש ומה שינה את ההרגשה שלנו? התשובה היא שהתודעה שלנו היא זו שמשתנה כל הזמן. התבוננות על החיים כעל מקום של צמיחה וגדילה לעומת מקום של עומס וקשיים, היא המפתח למציאת הטוב שבעולם- פרנסה טובה, משמעות וכמובן זוגיות.

בכל אתר הכרויות אנו נחשפים מדי יום למאות אנשים, אולם ההתבוננות שלנו עליהם מושפעת תמיד מהתודעה שלנו. הסתכלות חיובית ואופטימית תאפשר לנו לזהות את הטוב גם באחר וכך תקרב אותנו אל מציאת אהבה וזוגיות. מדי יום אנו נדרשים לבחור מחדש בהסתכלות החיובית שהיא הנכונה ביותר, המעצימה ביותר והיא גם זו שתקדם אותנו אל הגשמה ומימוש ותרחיק אותנו מייאוש וכעס כלפי עצמנו וכלפי העולם. העולם מלא בכל טוב וטומן בחובו גם לא מעט אכזבות. אם נביט אליו כעל מקום שמאפשר לנו צמיחה, גם הקשיים בדרך יתגלו כדבר פתיר, שאינו מכשיל אותנו אלא בעצם מניע אותנו קדימה ומאפשר לנו להתפתח ולצמוח.

מבט על החיים כמו על יום פינוק ארוך בתוך ספא במסגרת מסיבת רווקות, שבו אנו מתמסרים לדבר החשוב מכל- לחיות- מאפשר לנו למצות מהחיים את המרב ואת המיטב. אתרי הכרויות כפלטפורמה לחיפוש אהבה אם כן עושים עבורנו את המשימה המבורכת של חיבור ומפגש עם העולם, וכל מה שעלינו לעשות הוא להתבונן אליהם דרך עיניים בריאות ושמחות. הסתכלות חיובית מנקודת מבט אופטימית תביא אלינו את הטוב ותשפיע עלינו במגוון מישורים ובהם כמובן במישור של מציאת אהבה וזוגיות. אתרי הכרויות חינם עם הסתכלות חיובית ושלמה על החיים אם כן מזמינים אותנו לחוות את העולם כמעין מסיבת יום הולדת לבנות או לבנים, מקום של הנאה, צמיחה וגדילה. המבט החיובי משרת אותנו ואת הסביבה באופן שווה, מגדיל את ההרמוניה ואת הזרימה שלנו בעולם ומעל לכל מקדם אותנו ומציב בפנינו מגוון של אפשרויות בכל יום ויום. בכל דקה מחדש.

האהבה האמתית נמצאת בכל דבר ובכל מקום. היא אל זמנית ונטולת הקשר. היא נמצאת בנו ומאתנו מוקרנת החוצה אל העולם, וחוזרת בחזרה באופן מעגלי דרך המבט שלנו אל העולם.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה יילד יום - כל יום הוא הזדמנות חדשה, כל יום הוא התחלה חדשה, ובכל יום נפתחות בפנינו אפשרויות רבות ומגוונות.
  • התחלות וסוף ומה שביניהם - התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. אז איך בעצם להסתכל על החיים? הכל בכתבה בפנים.
  • נס בקבוק השמן הארומטי - זוהי הגרסה המודרנית לסיפור נס כד השמן העתיק ןהמוכר. הכול קרה במקום העבודה, דווקא בחנוכה והמשיך מעבר לכך.
  • חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב - נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.
  • איך להתגבר על הפחד ולפלרטט - לא יודעים איך לפלרטט? - כדאי לכם מאד לקרוא את המאמר הזה ולהבין שפלירטוט זה מדע מדוייק. כנסו והחכימו!


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©