הבת של השכן

הבת של השכן - 27/07/2014 17:11:44
הגב על מאמר זה
בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...
בת השכןבת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה בדרך לא דרך. לא ראיתי בה קשר רציני מכיוון שהבנתי כי פער הגילאים לא ייקח חלק בהצלחה. הבת של השכן בלתי ניתנת להשגה? לא מעט אנשים יעידו כי הם חשקו בה. היא תמיד יוצאת את הבית בצורה קצת אחרת. היא נוטלת עליה חולצה מינימאלית ופוקדת את פח האשפה. גם כשהיא יוצאת עם הכלב, הסיפור הוא אותו סיפור. אי אפשר שלא להבחין בה ובמה שהיא מעניקה לכל עובר. היא כמו נכנסת לתמונה וקשה מאוד להוציא אותה מהנקודה.

הריגוש ובת השכן

בת השכן מרגשת. זו פנטזיה כביכול אסורה ואין ספק על כך. היא יוצאת עם החולצה החשופה וחופשת כתף. היא עוברת וממשיכה לאחר מכן ומעלה חיוך שמזמן אותך להתקרב. אתה רוצה לגעת בה, ללטף אותה באזורים הנסתרים ומאידך, מנסה ומשתדל ומתאפק שלא לעשות כך. היא חולפת לך בחלומות נוכח היותה בת השכן הבלתי מושגת. היא מביאה איתה לא מעט אפשריות לגעת, להתקרב, לחוש ולהריח את הריח מקרוב. לא כל אחד יכול להעז ובאמת לגעת בדבר. הריגוש הוא בלתי נפסק. בת השכן אכן שם והיא קמה בכל בוקר באותה השעה, מציצה מהחלון, חושפת בית חזה שופע ומשגעת כל עובר ושב. אני בספק אם הדברים היו אחרת, בספק אם בת השכן אכן הייתה מעניקה משהוא אחר. בת השכן כשמה כן היא. היא מניפה את השיער לאחור וחופשת חזה מרשים. ישבנה מתהלך והיא חופשת וסוגרת בו זמנית. הרצון לגעת בה, לחוש אותה קיים. מכאן למעשה עולות לא פעם פנטזיות בלתי נשכחות על מנת להשלים את הדבר.

להגשים את הפנטזיה

להגשים את הפנטזיה. בת השכן אכן מקיימת פנטזיה לכל תוהה. היא מביאה איתה לא מעט בת השכן אכן מגרה את החושים של כל השכנים. היא בת השכן ומכאן שהיא לא פעם משאירה את הריגוש חזק מתמיד. הרצון הוא לראות אותה יוצאת ומשליחה את שקיות הזבל, אחר כך, מגיע השלב של לראות אותה, ללכוד אותה ולשכנע אותה להתקרב קצת יותר. ללטף אותה, לגעת בכל חלק וחלק מהגוף, לנשק, לגפף. הריגוש כבר שם. להסיר את הבגד מעל ולהיוותר רק עם הגוף, לגעת, לנשק, להרגיש את הרגש מתפרץ ולהגשים את החלום הגדול ביותר, בת השכן אוהבת שמתבוננים בה ומכאן שהיא פוקדת את המקומות הפשוטים ביותר באותה השעה. ריגוש בלתי נגמר של נגיעות, אמירות, התבוננות ותחושה בלתי נגמרת של ארוטיקה נפלאה.

האם גם אתם סקרנים מבת השכן? אם יש לכם אחת כזו ,ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • דברים שרצית לעשות ולא העזת - תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...
  • אומנות הפיתוי - האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה שהייתה וכמה ממנה נשאר בלב במקום ובזמן הנכון.
  • אהבה כמו בסרטים - אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. זו אהבה שמקורה בסרט, או במציאות?
  • אהבה אסורה - יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?
  • כשהבוס עושה לך את זה - איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©