הריגוש לעשות את הדברים האסורים

דברים שרצית לעשות ולא העזת - 01/10/2014 13:14:11
הגב על מאמר זה
תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...
דברים שרצית לעשות ולא העזתלהעיז להשיג את הדברים הכמוסים ביותר. ריגוש אחד גדול ביחס לכל השאר.
יוני מספר על הרגע בו הוא החליט להשיג את הדברים שרצה כל כך ולא העז לעשות. כמה אנשים מעידים על הרצון להשיג את הדברים הכמוסים ביותר תחת קורת גג אחת. הם מרוגשים ומתרגשים נוכח היכולת להשיג את הדברים הכי קשים להשגה. מה קשה להשיג? יש דברים שרוב האנשים לא מעיזים לעשות. הם מותירים את היכולת של העשייה האסורה בצד. אז מה עושים? כיצד הופכים את הריגוש לבר ביצוע? מי אמר שריגושים הם מחוץ לתחום? האם ניתן לרגש ולהתרגש ומיד להשיב את השגרה למסלולה?

לעשות את הדברים הכמוסים ביותר

יוני החליט ללכת על זה. הוא ראה הריגוש לנגד עיניו. חייו היו משעממים ושגרתיים והוא גילה שזה לא בהכרח בגלל רווקותו או נישואיו. אין זה משנה אם זה קשור למצבו. הוא החליט כי חייו משעממים והוא רוצה להעניק את הגיוון הראוי. הוא החליט לעשות מעשה. את הצניחה החופשית כבר עשה, את הריגוש שבינו לבינה עדיין לא ניסה. אישה אחת, שראה מדי בוקר. הוא מכיר אותה רק בשם, במראה ומאידך, אין לו שום שיחה או דיבור עם אותה הגברת. הוא חלם לא פעם כיצד הוא מסמן לה בסימון קטן וקורא לה לבוא אל מאחרי הפרגוד או העץ השוכן ליד. הוא רוצה לגעת בה, אם כי לא בצורה שאיננה מורשית. הוא רוצה לעשות את הדברים קצת אחרת. לייצר את הריגוש בדרך אחרת . הוא החליט שהוא הולך על זה ומתחיל את הליך הריגוש. האם מה שרצה לעשות נחשב במסגרת דברים שרוצים אך לא מעזים? יש שיעידו שכן ויש שיעידו אחרת.

להשיג את הנכסף מכל – ריגושים

הוא החליט לערוב לה מרצון. היא ראתה את החיוך שלו מעבר לפינה והסכימה לגשת אליו. פעם ראשונה שהוא מעז להסתכל לה עמוק בעיניים ולעשות משהו שלא עשה. היא הייתה נשואה בעוד הוא היה רווק מבוקש אך לא מסופק. אחרי הרגע הזה, ידע כי הדברים יתרחשו מעצמם. הוא נשא את עצמו ואותה אל פינה ירוקה ובלתי נראית. ספק לא נראית? מעולם לא עשה או חש את הריגוש ליד מגוון האנשים העוברים והשבים. מכאן, שהחליט ללכת גם על העניין הזה של ריגוש הנגיעה, הלטיפה, התערבות הגוף בנפש בעודם עוברים ושבים. הוא הגשים את הפנטזיה של חייו עם אישה שהכיר בהיבט השטחי וזו הייתה בהחלט רק ההתחלה של מעשיו המרגשים ולכאורה האסורים ביותר.האם גם בכם קיים היצר להשיג את הריגוש הגדול ביותר? מה מותר ומה אסור? ספרו לנו, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב - נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.
  • איך להתגבר על הפחד ולפלרטט - לא יודעים איך לפלרטט? - כדאי לכם מאד לקרוא את המאמר הזה ולהבין שפלירטוט זה מדע מדוייק. כנסו והחכימו!
  • סוכת הפנטזיה - אם אתם מפנטזים על הבת של השכן בעודכם יושבים עמם בסוכה. הנה שני סיפורים מיוחדים עם סוף טוב, במיוחד לסוכות.
  • אומנות הפיתוי - האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה שהייתה וכמה ממנה נשאר בלב במקום ובזמן הנכון.
  • הבת של השכן - בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©