למה לנו אין זוגיות

בתהליך של המון דייטים שלא צולחים

במה להתמקד? על כך נענה בכתבה הבאה

אחד התחומים שאנו מתעסקים בהם כל הזמן הוא זוגיות. אנו מחפשים לאורך זמן את האחד או האחת שלנו. לעיתים אנו מוצאים זוגיות דיי מהר ולפעמים מדובר בתהליך ארוך של המון דייטים וניסיונות שלא תמיד צולחים ומביאים אותנו למצב של ייאוש, מצב שבו אנו מתחילים לשאול את עצמנו, למה לנו אין זוגיות? איך זה שלכולם יש ולנו אין? מה לא בסדר בנו? ואיך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד? על כך נענה בכתבה הבאה.

לאהוב את עצמנו
האהבה נמצאת בכל מקום, אך מה שעלול להרחיק אותנו ממנה היא עצמנו. אנו יכולים לפתח יחסי זוגיות טובים כאשר אנו נמצאים במקום שלם עם עצמנו. אנו אוהבים ומקבלים את עצמנו כפי שאנחנו ומסוגלים לתת אהבה לצד השני. כשדבר זה אינו מתקיים, אנו מבולבלים, נמצאים במקום שאינו שלם מספיק כדי לתת לצד השני ומערכות היחסים שאנו מתחילים נפסקות.

להגדיר מה חשוב לנו
זוגיות קמה ומתחילה על שניים שמצאו יחד את ריקוד הטנגו שלהם. הם משלימים אחד את השני. כדי להגיע למצב כזה, עליכם להגדיר מה חשוב לכם בזוגיות. לא תוכלו לרקוד טנגו, אם הצעדים אינם תואמים. עליכם להגדיר מה אתם רוצים שיהיה בזוגיות, איך אתם רואים את בן הזוג שלכם ומה חשוב לכם. תוכלו גם להגדיר קווים אדומים שאומרים על מה אתם לא יכולים להתפשר. תוכלו לעשות תהליך כזה באופן מצוין כאשר ההכרות מתבצעת בתוך אתר הכרויות. שם תהיה לכם האפשרות להסתכל על פרופילים של אנשים המחפשים כמוכם זוגיות ולומר על פי תיאור תכונות האופי שלהם ואורח החיים שלהם האם הם מתאימים לכם.

לא לשלול לפי מראה חיצוני
אנשים שעוסקים בחיפוש זוגיות הרבה פעמים מתמקדים רק במראה החיצוני כאשר המשפט שחוזר על עצמו בנושא זה מדבר על כך שללא משיכה אין זוגיות. אז נכון, ללא משיכה זוגיות לא תתקיים לאורך זמן, אך חשוב להבין שאין היא תלויה במראה חיצוני בלבד. משיכה לאנשים יכולה להיות בגלל שהם מעניינים אתכם, משהו בריח הגוף שלהם עושה לכם את זה ועוד המון דברים נוספים, אך זה לא בהכרח חייב להיות מראה חיצוני. אם התחלתם בתהליך של הכרויות, זכרו זאת ואל תשללו ישר על פי המראה החיצוני, תנו הזדמנות לבן אדם שנראה לכם חמוד או חמודה. יכול להיות שתגלו שזה בדיוק האדם לייצר איתו זוגיות יציבה.

לסיכום, כאשר אתם נמצאים בשלב של חיפוש זוגיות, מומלץ להתמקד בשלושת הנושאים שדיברנו עליהם בכתבה. נושאים אלו יעזרו לכם להגיע לזוגיות טובה, יציבה ולאורך זמן. נסו ליישם ותראו שתגיעו לתוצאות בתחום האהבה והזוגיות.

למה לנו אין זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה היא אהבה בשבילך

מה היא אהבה בשבילך

פורסם בתאריך: 29/06/2011 13:53:29

בני האדם אוהבים להיות אוהבים ונאהבים, ישנם סוגים שונים של אהבות והתאהבויות מדי יום, אז מתי אני ידע לזהות את האהבה שלי?

יחסים פתוחים זו לא מילה גסה

יחסים פתוחים זו לא מילה גסה

פורסם בתאריך: 01/03/2016 11:49:43

עם הדעיכה מגיע הצורך לשמור על הקשר. בואו לגלות כיצד יחסים פתוחים עוזרים לנו דווקא להחזיר את החיים לזוגיות.

קשר דיסקרטי

קשר דיסקרטי

פורסם בתאריך: 17/10/2011 14:15:22

רוצים להכיר נשים או גברים ולממש את הפנטזיות שלכם? הכרויות דיסקרטיות זה מה שמתאים לכם.

כמה פעמים רצוי להתקשר ?

כמה פעמים רצוי להתקשר ?

פורסם בתאריך: 17/05/2012 17:39:23

בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2021 13:08:40

מציאת אהבה היא לא משחק ילדים בכלל, היא גם לא באה עם הוראות הפעלה כלל או איזה שהם סימני דרך שיסייע לך להגיע ולהשיג אותה בקלות. מציאת אהבה היא עבודה במשרה מלאה וברגע שהחלטת לצאת לדרך ולחפש אותה עליך להיות מוכן למסע מטלטל שהתמורה בסוף המסע תשתלם לך לחיים שלמים.

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 01/06/2021 15:02:59

לאף אחד אין את היכולת לדעת מיהו אגם נורמטיבי ומיהו לא עד לרגע בו הוא מתגלה כלא. אז איך בעצם תדעו עם מי כן לקבוע פגישה וממי עדיף להימנע

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר