למה לנו אין זוגיות

בתהליך של המון דייטים שלא צולחים

במה להתמקד? על כך נענה בכתבה הבאה

אחד התחומים שאנו מתעסקים בהם כל הזמן הוא זוגיות. אנו מחפשים לאורך זמן את האחד או האחת שלנו. לעיתים אנו מוצאים זוגיות דיי מהר ולפעמים מדובר בתהליך ארוך של המון דייטים וניסיונות שלא תמיד צולחים ומביאים אותנו למצב של ייאוש, מצב שבו אנו מתחילים לשאול את עצמנו, למה לנו אין זוגיות? איך זה שלכולם יש ולנו אין? מה לא בסדר בנו? ואיך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד? על כך נענה בכתבה הבאה.

לאהוב את עצמנו
האהבה נמצאת בכל מקום, אך מה שעלול להרחיק אותנו ממנה היא עצמנו. אנו יכולים לפתח יחסי זוגיות טובים כאשר אנו נמצאים במקום שלם עם עצמנו. אנו אוהבים ומקבלים את עצמנו כפי שאנחנו ומסוגלים לתת אהבה לצד השני. כשדבר זה אינו מתקיים, אנו מבולבלים, נמצאים במקום שאינו שלם מספיק כדי לתת לצד השני ומערכות היחסים שאנו מתחילים נפסקות.

להגדיר מה חשוב לנו
זוגיות קמה ומתחילה על שניים שמצאו יחד את ריקוד הטנגו שלהם. הם משלימים אחד את השני. כדי להגיע למצב כזה, עליכם להגדיר מה חשוב לכם בזוגיות. לא תוכלו לרקוד טנגו, אם הצעדים אינם תואמים. עליכם להגדיר מה אתם רוצים שיהיה בזוגיות, איך אתם רואים את בן הזוג שלכם ומה חשוב לכם. תוכלו גם להגדיר קווים אדומים שאומרים על מה אתם לא יכולים להתפשר. תוכלו לעשות תהליך כזה באופן מצוין כאשר ההכרות מתבצעת בתוך אתר הכרויות. שם תהיה לכם האפשרות להסתכל על פרופילים של אנשים המחפשים כמוכם זוגיות ולומר על פי תיאור תכונות האופי שלהם ואורח החיים שלהם האם הם מתאימים לכם.

לא לשלול לפי מראה חיצוני
אנשים שעוסקים בחיפוש זוגיות הרבה פעמים מתמקדים רק במראה החיצוני כאשר המשפט שחוזר על עצמו בנושא זה מדבר על כך שללא משיכה אין זוגיות. אז נכון, ללא משיכה זוגיות לא תתקיים לאורך זמן, אך חשוב להבין שאין היא תלויה במראה חיצוני בלבד. משיכה לאנשים יכולה להיות בגלל שהם מעניינים אתכם, משהו בריח הגוף שלהם עושה לכם את זה ועוד המון דברים נוספים, אך זה לא בהכרח חייב להיות מראה חיצוני. אם התחלתם בתהליך של הכרויות, זכרו זאת ואל תשללו ישר על פי המראה החיצוני, תנו הזדמנות לבן אדם שנראה לכם חמוד או חמודה. יכול להיות שתגלו שזה בדיוק האדם לייצר איתו זוגיות יציבה.

לסיכום, כאשר אתם נמצאים בשלב של חיפוש זוגיות, מומלץ להתמקד בשלושת הנושאים שדיברנו עליהם בכתבה. נושאים אלו יעזרו לכם להגיע לזוגיות טובה, יציבה ולאורך זמן. נסו ליישם ותראו שתגיעו לתוצאות בתחום האהבה והזוגיות.

למה לנו אין זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

השוקולד וחיי האהבה

השוקולד וחיי האהבה

פורסם בתאריך: 07/08/2012 13:03:49

כאשר גבר מביא לאישה שלו שוקולד, ככה סתם, בלי סיבה – יש לזה סיבה טובה, הפתעה מתוקה שעושה רק טוב.

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

פורסם בתאריך: 11/11/2014 14:28:37

אם היו זורקים אתכם על אי בודד, מה הייתם מעדיפים אוכל או מישהי לעשות איתה סקס? מעניין.

משחקים משותפים

משחקים משותפים

פורסם בתאריך: 03/05/2012 11:32:26

משחקים משותפים הם דרך נהדרת להכניס עניין לקשר. לא מאוחר עדיין לשחק במשחקים של פעם, המכניסים פלפל למיניות.

האח הגדול של עולם ההיכרויות

האח הגדול של עולם ההיכרויות

פורסם בתאריך: 20/04/2021 12:58:48

האם שמעתם על "האח הגדול" בעולם ההכרויות? קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם ההיכרויות ומי הוא "האח הגדול" בעולם הזה?

הכרויות לסטוצים

הכרויות לסטוצים

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:21:20

לעיתים פשוט לא בא לנו על אהבה. בא לנו על הכרויות לסטוצים. כיף והנאה בלי לתת דין וחשבון לאיש. איך עושים את זה נכון?

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר