באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן - 02/08/2012 13:10:24
הגב על מאמר זה
חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?
באיזה עונה כדאי להתחתןאחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו הזוגיים ובכלל באופן כללי בחיינו, הוא טקס החתונה. מלבד המשמעויות האמיתיות והעמוקות של קשירת הזוגיות שלנו באופן רשמי כדת משה וישראל, ישנו גם נושא הארגון של הטקס עצמו. ההחלטה הראשונה שאנו מקבלים היא של מיקום החתונה. כאן עומדות בפנינו שתי אפשרויות הראשונה הינה האם לקיים את טקס החתונה באולם מקורה, או בגן אירועים. בחירה זו גם תלויה בעונה בה אנו מחליטים להתחתן ובכלל, באיזו עונה הכי כדאי להתחתן?

חתונה בקיץ.

מרבית הזוגות בישראל מעדיפים להתחתן בעונת הקיץ. ישנם לא מעט שיקולים שתומכים בחתונה בעונה חמה זו, אך לפני כן חשוב להבין שאומרים חתונה בקיץ צריך לזכור שקיץ בישראל הוא עונה די ארוכה וגם אם החתונה לא בדיוק בקיץ, עדיין נהנים מאותם מאפיינים של עונה זו לאורך כמה חודשים לפני ואחרי.
חתונה בקיץ נתפסת כחתונה ´´קלאסית´´ ולא בכדי. השמיים כחולים ונקיים, אין צורך לחשוש שמה אנשים יתעכבו בדרך בגלל הגשמים ובכלל כל האווירה הזו של התחדשות וחופש נותנת לחתונה כולה הילה נעימה כזו של אירוע כמו מהסרטים.
חתונה בקיץ גם מאפשרת לנו לקיים את הטקס בגן אירועים. בשנים האחרונות נפוצה חתונה מסוג זה, כנראה שלישראלים כבר נמאס להתחתן באותם אולמות מוכרים באותה אווירה והם רוצים קצת לגוון וליהנות מהטבע המדהים שבארצנו. עם זאת, במידה ובוחרים להתחתן בגן אירועים בעונה הקיצית, חשוב לשים לב כי לא עושים זאת בשיאו של הקיץ והחום. אחרת עוד תמצאו את עצמכם עם אורחים מזיעים ולא מרוצים שרק מחכים למנה העיקרית ומיד לאחר מכן עוזבים לכיוון הבית והמזגן.

חתונה בחורף.

נכון כי חתונה בחורף הינה הפוכה לקונספט של חתונה קלאסית ´מהספרים´, אבל ישנם יתרונות רבים לחתונה בעונה זו.
ראשית כל, עניין המחיר. חתונה אינה עניין זול כלל וכלל והמחיר של חתונה בעונת החורף זול באופן משמעותי מחתונה בעונת הקיץ.
שנית, הלבוש בחורף פשוט יפה יותר. אנשים יכולים להתלבש בצורה אלגנטית ויפה מבלי לחשוש שיסבלו מהזעה מוגברת בזמן הריקודים.
אחרון, אמנם בחורף יש סיכון כי יהיה גשום, אך בחלק גדול מהעונה מזג האוויר מאוד נעים ואפשר אפילו להתחתן בגן אירועים. ממילא החורף בארצנו אינו בדיוק חורף.
לסיכום, ישנם יתרונות וחסרונות לחתונה בשתי העונות הנ´´ל. הבחירה מצויה בסופו של דבר בידיים שלכם. אל תשכחו שתמיד אפשר לבחור להתחתן בעונת ביניים כמו הסתיו, או אף יותר טוב מכך באביב.

בחירת העונה לחתונה היא בחירה קשה. ספרו לנו מה דעתכם? באיזו עונה הכי כדאי להתחתן?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • למה חשובה האהבה - תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.
  • מה עושים ביום חורפי - יום חורפי הינו מועד מושלם לבילוי זוגי. למרות שהבילוי מתרחש לרוב בין כתליו של הבית,יש פעילויות אינטימיות שניתן לקיים כזוג.
  • אהבות של הקיץ - החום מגיע ואיתו הזמן ל-אהבות של הקיץ. אהבות קצרות אך מהנות ביותר. כיצד אפשר למצוא אותן ?
  • לאהוב או להתאהב ? - לבטח שאלתם את ההורים שלכם איך הם הכירו? מה שבטוח שזה היה שונה מההווה שלנו
  • למה אני מחפשת חום - עד כמה שזה נשמע מוזר "נקבות" נובע מכך שאנו בעצם נקובות ועל כך לא פעם משלמות מחיר יקר.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©