איך להתנשק עם בחורה?

איך לנשק בחורה - 22/05/2011 12:24:44
הגב על מאמר זה
אחת הדילמות הגדולות זה מתי לגשת לנשיקה עם בחורה, האם לנשק בדייט הראשון או אולי בשני? ואיך בכלל מתנשקים?
איך לנשק בחורהפעמים רבות כאשר אנחנו חושבים על הסיטואציה של נשיקה ראשונה אנחנו מדמיינים איך זה בסרטים השונים, מדמיינים יותר איך זה בסרטי קולנוע ופחות בסרטים באתרי האינטרנט. אך אין ספק שתמיד ננסה לדמיין את זה ולראות איך זה ייצא עם הבחורה שאנחנו אוהבים.

גברים רבים שחושבים ורואים בסרטים איך הגבר מחכה לשנייה המתאימה או לרגע האחרון, או בסרטי נעורים שהגבר מתבייש לנשק את הבחורה ואיכשהו לומדים מזה משהו.
בדרך כלל כאשר רוצים לנשק בחורה כדאי מאוד לשלוט במצב, אתם הגברים ואתם צריכים לשלוט בסיטואציה ובזמן המתאים. אין טעם לחכות עם זה לשנייה האחרונה או לרגע האחרון , ואין טועם למשוך את זה יותר מידי, משום שפעמים רבות בנות מרגישות שאתם חוששים.
הן מרגישות שאתם מתביישים ויש בנות שינשקו אתכם לפני שאתם תנשקו אותן, אך הן מעטות, ולכן בנות יכולות לחשוב קצת בצורה לא נכונה עליכם אם אתם חוששים לנשק אותה.

איך לנשק בחורה באמצעות הוידאו?

כאשר אנו כותבים בכותרת איך לנשק בחורה באמצעות הוידאו, אנחנו מתכוונים כמובן למדריכי הוידאו הרבים שניתן למצוא ברשת האינטרנט שקשורים לנשיקות עם בחורות.
ישנם באינטרנט מגוון רחב של מדריכים שכל מרצם הוא לתת את הכלים לגברים וללמד אותם איך לנשק בחורה, מלמדים אותם איך לנשק עם לשון ובלי לשון, מתי לדבר לפני ומתי פשוט לשתוק, מה לא להגיד בכלל לפני שרוצים לנשק בחורה, מתי כדאי להתחיל את הנשיקה הראשונה?.

בנוסף יש סרטוני וידאו שניתן למצוא באתרים רבים, גם באתרי הכרויות רבים שמציגים מאמרים וסרטונים שמסבירים איך לנשק בחורה.
כמובן גם באתר הסרטונים יוטיוב שמציג אלפי סרטונים שקשורים לנשיקה עם בחורה, כאשר יש סרטונים שממש רואים בחור ובחורה שמתאמנים על נשיקה, יש גם סרטונים של 2 בנות שמדגימות נשיקה, כאשר בדרך כלל מדובר על סרטון שמנסה יותר למשוך למשהו אחר או לפרסומת.
יש סרטונים שמלמדים גברים איך לנשק בחורה ומנצלים זאת על מנת למשוך אנשים שילחצו על פרסומות במהלך הסרטון ויופנו למקום אחר, יש סרטונים שמציגים טכניקות שונות, ועוד מגוון סרטונים שקשורים לנשיקה ראשונה או סוגי נשיקות ועוד.

טכניקות של נשיקה

פעמים רבות אנשים מנסים ללמוד טכניקות ממקורות שונים כמו סרטים או מדריכים שונים, אך כדאי לדעת שהשיטה הטובה ביותר היא פשוט ניסיון, ניסיון, ועוד פעם ניסיון. רק אם תתנסו עם בחורה באמת שאתם אוהבים, אתם תדעו לנשק, ולנשק טוב מאוד ולעשות את זה רק מאהבה.

אנחנו מאוד נרצה לדעת איך הייתה הנשיקה הראשונה שלכם, ותספרו לנו מה אתם ממליצים לאנשים שרוצים ללמוד איך מנשקים טוב?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מכשולים בדרך לזוגיות - ישנם מכשולים רבים שאנו מתמודדים איתם בדרך לזוגיות המושלמת, איך נמנעים מהם וממשיכים הלאה?
  • הצעות נישואין - הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.
  • דאבל דייט- למה כן? - דרך שונה להכיר מישהו היא לצאת לדאבל דייט, אם יש לכם חברים טובים, למה לא לשאול אותם אם יש להם מישהו להכיר לכם?
  • אובססיות באהבה - תמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואפילו לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.
  • אהבה בקיץ - מה עוד אפשר להגיד על הקיץ? שמש, ים, בחורים ובחורות בבגדי ים, ואיך מכל הדברים הללו ביחד נמצא אהבה לתקופת הקיץ?
  • סינגלס באינטרנט - אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי ניר , בתאריך 26/08/2016 19:56:15
איך מתנשקים
צריך להכיר בחורות בים
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©