זוגיות מוצלחת

איך לשמור על זוגיות מוצלחת?

יצאתי אל השטח ושאלתי זוגות מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת

אם יש לכם בן או בת זוג ואתם מחפשים דרכים לשמור על הזוגיות שלכם - להיכנס לאתר היכרויות זו בוודאי לא הדרך!

כמובן, אנו, העם היהודי, אופטימיים, ויודעים שאהבתנו מחכה לנו ממש כאן מעבר לפינה, ואנו, חושבים תמיד צעד אחד קדימה וחשוב לדעת מבעוד מועד איך עלינו לשמר את הזוגיות שנמצא כאן ממש עוד מעט.
אם כך, על מנת לתת את המידע המהימן והאותנטי ביותר, יצאתי אל השטח ושאלתי מספר לא מבוטל של זוגות אשר גרים יחד או נשואים - מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת.

אלו הממצאים מהשכיח ביותר אל הפחות (אך לאו דווקא פחות חשוב):

1- זמן משותף: לקבוע מפגשים קבועים ביחד רק שניכם, זה שאתם יוצאים קבוע לא אומר שאתם צריכים להפסיק לצאת לדייטים (עם בן הזוג כמובן ולא עם מישהו אחר...). לקבוע ארוחת בוקר פעם בשבוע, סרט וכו´. מפגשים אלה נעשים עוד יותר קריטיים ברגע שנכנסים לתמונה ילדים.

2- זמן נפרד אחד מהשנייה: זה נשמע לכם סותר (אבל זה לא). חשוב לא לאבד את הזהות האישית של כל אחד, לשמור על ה"אני", אם זה בתחביבים, ביציאות עם חברים ועוד. פרגנו אחד לשנייה חופש פעולה.

3- יציאה מהשגרה: לאלו היכולים להרשות לעצמם בתקופת מיתון קשה זו, רצוי לפחות פעם בשנה לקחת חופשה משותפת יחד, קצת נופש, בטן-גב, אם בארץ או בחו"ל. אם אפשר, גם מומלץ להישאר יחד לאחר הגעתכם למלון, במקום שאת יוצאת לשופינג ואתה לבריכה.

4- לדעת לוותר ולהתפשר: חשוב לדעת לעמוד על דעתך אך לא על חשבון בן/בת הזוג. לפעמים נתעקש על משהו רק מתוך עקרון, החוכמה בזוגיות היא לדעת לשים את צרכי האחר לפניך.

5- מילה טובה: לעולם לא ירד ערכה של מחמאה, גם אם התרגלתם אחד לשנייה, גם אם אתה מכיר בעל-פה את כל הבגדים שלה, הראה מופתע והחמא לה על מלבושה. גם את, תטפחי לו את האגו- על אף השוביניזם הטוען כי רק המין היפה זקוק למחמאות, גם הגברים צמאים לטפיחות אלה. כמובן, לא לשכוח את שלושת המילים היקרות מפז (ולא, אין הכוונה ל´איפה האוכל שלי?´ או ´כואב לי הראש´).

6- מגע: עם הזמן, זוגות נוטים לקחת את השני/ה כמובן מאליו וכך גם את גופם. חשוב לזכור לתת חיבוק עוטף, נשיקה רכה, עיסוי, ואיך לא, מימוש המגע האולטימטיבי (וכן, הכוונה לפרו ורבו).

7- תקשורת טלפונית: במהלך היום, גם כשעסוקים, וגם אם זה הזמן היחיד שיש לכם לנשום לרווחה אחד מהשנייה, חשוב להזכיר לשני/ה שאתם חושבים עליו/ה. אם זה בשיחת טלפון או הודעות טקסט (ולא, אין הכוונה ל´ערה?´).

8- לא ללכת לישון עצבניים: לא משנה איזה ריב, גם הקטן ביותר, תמיד יסלים אם לא נקטע אותו באיבו. במקום להוציא אנרגיה על ריבים, הוציאו אותה על דברים מועילים יותר (ולא, אין הכוונה לספונג´ה).

9- פתיחות: תקשורת באופן כללי בין בני הזוג היא מאוד חשובה לשימור הקשר, ועל אחת כמה וכמה תקשורת פתוחה, כנות, להוציא ולדבר על הכל במקום לטאטא מתחת לשטיח (את הניקיונות תשמרו לפסח).

10- שפה משותפת: מה שיפה בזוגות שנמצאים ביחד זמן רב, הוא שמספיק שהאישה תרים גבה ובעלה יענה "כן, הורדתי את הזבל ומחר התור לרופא" או שהגבר ימלמל מילה והאישה בתמורה תענה "כן, אני יודעת, וסופ"ש אנחנו אצל ההורים שלי". חשוב לשמור על שפה, הבעות וחוויות משותפות ביניכם, וכמו הדברים הטובים, כך גם את השליליים לא צריך תמיד לחלוק עם כולם. השאירו את הכביסה המלוכלכת בפנים, (אם כבר בניקיונות עסקינן).


לסיכום, אצל כל זוג מערכת ההפעלה עובדת אחרת, ומה שמתאים לאחד לא בהכרח יתאים למשנהו, עשו מה שעובד בשבילכם, והכי חשוב- הקשיבו ללב, ומה שהאינסטינקט אומר- עשו ההיפך!

זוגיות מוצלחת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הסקס המדהים ביותר

הסקס המדהים ביותר

פורסם בתאריך: 03/09/2013 11:07:32

איך גורמים לסקס להיות מדהים? מטריף? בלתי נשכח? קבלו כמה טיפים טובים, ואם היה לכם כזה סקס - ספרו לנו עליו!

אוהבת לעשות סקס לא מוגדר

אוהבת לעשות סקס לא מוגדר

פורסם בתאריך: 07/01/2014 17:44:05

אני אוהבת לעשות סקס לא מוגדר. יש נשים שלא יכולות וצריכות את זה אחרת, אבל אני שונה.

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

פורסם בתאריך: 23/11/2014 18:00:38

נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.

בגדים סקסיים לחוויה

בגדים סקסיים לחוויה

פורסם בתאריך: 27/03/2012 15:40:03

עם השנים סקס מאבד ממשיכתו החייתית שהייתה שם בהתחלה. אחת הדרכים לשפר את הסקס הינה להוסיף בגדים סקסיים.

זה הזמן ליזום קשר

זה הזמן ליזום קשר

פורסם בתאריך: 28/07/2011 16:51:39

זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:00:40

לפני שאתם שוללים את הרעיון של להכיר דרך האינטרנט, כדאי שתדעו כי הכרויות באינטרנט של היום הרבה יותר אפקטיביות לעומת שנים קודמות. למרות זאת ישנן דעות חלוקות על נושא ההיכרות ברשת, אותן נסקור במאמר זה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר