תמונת פרופיל

החלטתם לפתוח פרופיל באתר היכרויות?

קבלו מאיתנו מספר טיפים לצילום עצמי לתמונת הפרופיל

החלטתם לפתוח פרופיל באתר היכרויות? החלטה מצוינת! כדי שתוכלו להעלות את הסיכויים לקבלת פניות מבני זוג איכותיים שיתאימו להעדפותיכם, עליכם להציג את עצמכם בצורה כמה שיותר מפורטת באמצעות אתר ההיכרויות – וזאת על ידי רישום מידע כללי עליכם, וכן גם העלאה של תמונות שימחישו למשתמשים האחרים את המראה החיצוני שלכם.
כמובן שכדי למצוא בני זוג איכותיים המראה החיצוני הוא לא זה הקובע בסופו של דבר, אך אין ספק כי זה הדבר הראשון שמושך את העין ויוצר את הקליק הראשוני. כדי שתהיה משיכה בין בני זוג צריכה להיות התאמה מסוימת, וכך משתמשים באתרי היכרויות יוכלו לבצע "סינון" של משתמשים באתר שמוצאים חן בעיניהם הן מבחינת תחביבים, סיפור אישי, מאפיינים אישיים והן מבחינת מראה חיצוני.
כמובן שלא כדאי להעלות לאתר סתם תמונות גנריות שנמצאות לכם בטלפון עם בני משפחה, חברים או במהלך עבודה במשרד – אלא להשקיע בכך מעט זמן ולצלם תמונות איכותיות ומעניינות, שיאפשרו להמחיש לצד השני את כל היתרונות שיש בכם. כיצד עושים זאת? ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם בכך:

העלו תמונות טבעיות ולא מבוימות

כדי לצלם כמה תמונות טובות שישפיעו באתר ההיכרויות, כדאי לבקש מחבר קרוב או בן משפחה שיצלם אתכם. למרות שהכי קל ונוח לצלם תמונות סלפי, יש לקחת בחשבון כי תמונות כאלו לא יוכלו לרוב להמחיש באופן מלא את המראה החיצוני שלכם, אלא יתמקדו בעיקר באזור הפנים / חלק עליון של הגוף. אם בא לכם להשקיע תוכלו אפילו לגשת אל צלם מקצועי, אך חשוב שהתמונות יראו כמה שיותר טבעיות ואותנטיות ולא מבוימות עם רקע של סטודיו לצילום.

הצטלמו עם בגדים מחמיאים

קחו בחשבון כי התמונות שתשימו באתר יעניקו למשתמשים האחרים את הרושם הראשוני לגבי המראה החיצוני שלכם, ולכן חשוב להצטלם רק עם בגדים שיוכלו להחמיא לכם – גזרה ישרה או צמודה על פי התאמה למבנה גוף, בגדים כהים או מעט רחבים כדי לטשטש כרס קטנה, או אפילו נעלי עקב שיחמיאו לרגליים ולכל מראה הגוף.

בחרו להצטלם עם תאורה מחמיאה ברקע

לתאורה ברקע יש השפעה גדולה על איכות התמונה שמצלמים, לכן הקפידו לבחור את התאורה הנכונה לכל תמונה. אור יום טבעי הוא הכי מחמיא לתמונות, ובמיוחד האור שיש בחוץ בשעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב לפני שמחשיך. בנוסף, וותרו על הרכבת משקפי שמש בזמן הצילום, גם אם יש לכם את משקפי השמש הכי מעוצבות ויפות – המשתמשים באתר מעוניינים לראות את העיניים שלכם ולא אביזרי אופנה שרכשתם.

הצטלמו מכמה זוויות שונות

זוויות הצילום משפיעות גם הן על התוצאה של התמונה שצילמתם, לכן כדאי לנסות כמה זוויות שונות של צילום כדי להבין איזו הכי מחמיאה לכם. אם הגוף שלכם מעט רחב ואתם מעוניינים לטשטש זאת בתמונה, כדאי לוותר על צילום תמונה שתעשה בקדמת הגוף – אלא לצלם את הגוף מזווית צדדית מעט כשהמצלמה מוצבת מעליכם ליצירת זווית שתמחיש גובה ותחמיא לגוף.

תמונת פרופיל

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

נתיב לאהבה

נתיב לאהבה

פורסם בתאריך: 16/03/2021 12:20:14

רגע לאחר שאתה חווה את ההארה אין יותר דרך חזרה, מרגע זה כל כולך מכוון למטרה למצוא את הדרך ולהקים את ההארה שלך לחיים.

פעילויות למבוגרים בלבד

פעילויות למבוגרים בלבד

פורסם בתאריך: 15/09/2011 13:31:38

רוצים לעשות משהו לא שגרתי? משהו חדש ומעניין? במאמר הזה ריכזנו עבורכם פעילויות מדליקות למבוגרים בלבד.

לאהוב או להתאהב ?

לאהוב או להתאהב ?

פורסם בתאריך: 26/07/2012 15:18:24

לבטח שאלתם את ההורים שלכם איך הם הכירו? מה שבטוח שזה היה שונה מההווה שלנו

למגנט את בן הזוג המתאים

למגנט את בן הזוג המתאים

פורסם בתאריך: 23/11/2011 13:46:05

בכל יום אנו רואים סביבנו הרבה אנשים, חלקם אנו מכירים וחלקם כמעט ולא, אך איך ממגנטים את האדם שיהיה בן זוגנו.

הכרויות רוסיות

הכרויות רוסיות

פורסם בתאריך: 26/05/2011 10:08:22

הרצון להכיר עולם חדש של נשים תקף גם לרצון להכיר נשים רוסיות, גם מצד רוסים וגם מצד זרים, להכיר נשים איכותיות ויפות.

עוברים לגור עם בן הזוג

עוברים לגור עם בן הזוג

פורסם בתאריך: 26/09/2011 14:15:58

אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בזוגיות שלנו, היא ההחלטה לעבור לגור ביחד ולהתקדם לשלב משמעותי יותר בזוגיות.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר