תמונת פרופיל

החלטתם לפתוח פרופיל באתר היכרויות?

קבלו מאיתנו מספר טיפים לצילום עצמי לתמונת הפרופיל

החלטתם לפתוח פרופיל באתר היכרויות? החלטה מצוינת! כדי שתוכלו להעלות את הסיכויים לקבלת פניות מבני זוג איכותיים שיתאימו להעדפותיכם, עליכם להציג את עצמכם בצורה כמה שיותר מפורטת באמצעות אתר ההיכרויות – וזאת על ידי רישום מידע כללי עליכם, וכן גם העלאה של תמונות שימחישו למשתמשים האחרים את המראה החיצוני שלכם.
כמובן שכדי למצוא בני זוג איכותיים המראה החיצוני הוא לא זה הקובע בסופו של דבר, אך אין ספק כי זה הדבר הראשון שמושך את העין ויוצר את הקליק הראשוני. כדי שתהיה משיכה בין בני זוג צריכה להיות התאמה מסוימת, וכך משתמשים באתרי היכרויות יוכלו לבצע "סינון" של משתמשים באתר שמוצאים חן בעיניהם הן מבחינת תחביבים, סיפור אישי, מאפיינים אישיים והן מבחינת מראה חיצוני.
כמובן שלא כדאי להעלות לאתר סתם תמונות גנריות שנמצאות לכם בטלפון עם בני משפחה, חברים או במהלך עבודה במשרד – אלא להשקיע בכך מעט זמן ולצלם תמונות איכותיות ומעניינות, שיאפשרו להמחיש לצד השני את כל היתרונות שיש בכם. כיצד עושים זאת? ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם בכך:

העלו תמונות טבעיות ולא מבוימות

כדי לצלם כמה תמונות טובות שישפיעו באתר ההיכרויות, כדאי לבקש מחבר קרוב או בן משפחה שיצלם אתכם. למרות שהכי קל ונוח לצלם תמונות סלפי, יש לקחת בחשבון כי תמונות כאלו לא יוכלו לרוב להמחיש באופן מלא את המראה החיצוני שלכם, אלא יתמקדו בעיקר באזור הפנים / חלק עליון של הגוף. אם בא לכם להשקיע תוכלו אפילו לגשת אל צלם מקצועי, אך חשוב שהתמונות יראו כמה שיותר טבעיות ואותנטיות ולא מבוימות עם רקע של סטודיו לצילום.

הצטלמו עם בגדים מחמיאים

קחו בחשבון כי התמונות שתשימו באתר יעניקו למשתמשים האחרים את הרושם הראשוני לגבי המראה החיצוני שלכם, ולכן חשוב להצטלם רק עם בגדים שיוכלו להחמיא לכם – גזרה ישרה או צמודה על פי התאמה למבנה גוף, בגדים כהים או מעט רחבים כדי לטשטש כרס קטנה, או אפילו נעלי עקב שיחמיאו לרגליים ולכל מראה הגוף.

בחרו להצטלם עם תאורה מחמיאה ברקע

לתאורה ברקע יש השפעה גדולה על איכות התמונה שמצלמים, לכן הקפידו לבחור את התאורה הנכונה לכל תמונה. אור יום טבעי הוא הכי מחמיא לתמונות, ובמיוחד האור שיש בחוץ בשעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב לפני שמחשיך. בנוסף, וותרו על הרכבת משקפי שמש בזמן הצילום, גם אם יש לכם את משקפי השמש הכי מעוצבות ויפות – המשתמשים באתר מעוניינים לראות את העיניים שלכם ולא אביזרי אופנה שרכשתם.

הצטלמו מכמה זוויות שונות

זוויות הצילום משפיעות גם הן על התוצאה של התמונה שצילמתם, לכן כדאי לנסות כמה זוויות שונות של צילום כדי להבין איזו הכי מחמיאה לכם. אם הגוף שלכם מעט רחב ואתם מעוניינים לטשטש זאת בתמונה, כדאי לוותר על צילום תמונה שתעשה בקדמת הגוף – אלא לצלם את הגוף מזווית צדדית מעט כשהמצלמה מוצבת מעליכם ליצירת זווית שתמחיש גובה ותחמיא לגוף.

תמונת פרופיל

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן

פורסם בתאריך: 02/08/2012 13:10:24

חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?

הפרטנר המושלם

הפרטנר המושלם

פורסם בתאריך: 15/05/2012 14:00:22

בכל הקשור למיניות כולנו מחפשים אחר הפרטנר המושלם. אבל מי הוא/היא. מהם המאפיינים של פרטנר/ית שכזה?

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

פורסם בתאריך: 23/11/2014 18:00:38

נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.

הבת של השכן

הבת של השכן

פורסם בתאריך: 27/07/2014 17:11:44

בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...

על המילה סקס

על המילה סקס

פורסם בתאריך: 09/07/2013 14:04:16

מה מיוחד במילה סקס מה כל כך שונה מסקס כזה או סקס אחר בואו נדבר על זה, כל אחד ומה שזה עבורו.

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר