סודו של פלירט - לא כל אחד יודע איך לפלרטט

איך להתגבר על הפחד ולפלרטט - 15/10/2014 10:39:14
הגב על מאמר זה
לא יודעים איך לפלרטט? - כדאי לכם מאד לקרוא את המאמר הזה ולהבין שפלירטוט זה מדע מדוייק. כנסו והחכימו!
איך לפלרטט נכוןאיך להתגבר על הפחד ולפלרטט? האם כולם בנויים לפלרטט בפן החופשי?
לא מעט אנשים מדברים על רצונם לפלרטט. הם רוצים להרגיש קצת אחרת. מדברים על הפחד מאותו פלרטוט. העניין של הפלירט הופך את החיים לריגוש אחד גדול. השגרה כמו לוקחת לא פעם את בני האדם לחיי השגרה. מחפשים דברים אחרים, רגעים אחרים, אנשים אחרים ובעיקר מצבים אחרים בהם ניתן לראות אישה אחרת או גבר אחר ורק לצור את הפלירט. מהם האנשים המפלרטטים ללא פחד? מדוע יש אנשים שמקנאים בהם? אולי בגלל היכולת לצור את הריגוש החוזר ונשנה? מה כל כך מיוחד בפלירט?

טיפים להתגבר על הפלירט או על הפחד?


1. אם מדברים על הרצון לגבור על פלירט, ניתן בהחלט לחייך ולהשיר מבט למי שעומד מולכם. צריך לדעת איך לפלרטט. אם הוא מחייך, סימן שהוא בעניין בדיוק כמוכם. קשר העין חשוב ביותר, הוא זה המסמן את הרצון למעורבות של מגע, דיבור או כל דבר אחר.

2. תקשורת בין אישית, לא חייבת לבוא לידי ביטוי רק בדיבור. התקשורת באה לידי ביטוי גם בעניין של מבט אחד ממושך. זהו למעשה עניין של פלירט. באמצעות המבט ניתן לקבל את המידע הראשוני, זה אשר ישחרר את הפחד ויעשה את כל העבודה.

3. תמיד אפשר לשאול את החברים לגבי אותה הגברת. אם היא עוברת באותה השעה, ניתן לייצר איתה קשר עין בסופו של דבר ומשם להבין איך לפלרטט, לנסות ולפלרטט בהדרגה. מכאן הפחד יכול להעלם לו בהדרגה.

להכיר את האובייקט


אובייקט? לא בהכרח. אולי "אובייקט". יש אנשים אשר יעידו כי לפני הכול צריך לקבל את אישורו של האדם העומד מולנו וכך למעשה נמנעים מהפחד שעומד מאחרי הפלירט בפועל. אנשים אשר חוששים לפלרטט פוחדים שהחברה או מי שהם באמת אוהבים תדע או יידע. אם הדברים מתרחשים בצורה שאיננה נוקבת, שהרי השמיים הם הגבול. כאמור, פלירט הוא רק מבט אך הוא בהחלט יכול להתפרש למגע, לידיים הנשלחות, לחיוך שופע התשוקה וכל שאר הדברים הבאים יחד עם החבילה הראויה. אם אתם יוצרים קשר עין עם האובייקט, שהרי השמיים הם הגבול. יש אנשים שבאמצעות העיניים יכולים להשיג את כל עולמם.

להשיג את הדברים האמיתיים


לאחר שעושים זאת פעם אחת, ניתן לעשות זאת יותר ויותר. הפלירט לא מזיק. למעשה בפלירט יש עולם ומלואו ואם אתם רחוקים מלעשות דברים או ליישם את הפלירט להרבה מעבר, שהרי הפלירט יכול לעשות את הדברים לפשוטים ביותר באמצעות הדמיון המודרך. אהבה? לא בהכרח. כשהיא עוברת ברחוב והוא מחייך אליה זה בהחלט סוג של פלירט. ויש סיכוי שהוא גם יודע איך לפלרטט... כך למעשה מדברים על העניין הזה שנקרא פלירט ומשם הדרך רק קצרה להתרועעות נוספת.

האם גם אתם פוחדים מהפלירט? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • החיים הם בעצם חגיגה אחת גדולה - החיים הם לא פחות מאשר חגיגה אחת גדולה. מסיבה שאינה נגמרת ושבה אנחנו כל הזמן יכולים לפתח את עצמנו, להיחשף לעולמות חדשים, לערוך היכרויות חדשות ובקיצור- ליהנות.
  • נס בקבוק השמן הארומטי - זוהי הגרסה המודרנית לסיפור נס כד השמן העתיק ןהמוכר. הכול קרה במקום העבודה, דווקא בחנוכה והמשיך מעבר לכך.
  • חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב - נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.
  • סוכת הפנטזיה - אם אתם מפנטזים על הבת של השכן בעודכם יושבים עמם בסוכה. הנה שני סיפורים מיוחדים עם סוף טוב, במיוחד לסוכות.
  • דברים שרצית לעשות ולא העזת - תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...
  • אומנות הפיתוי - האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©