איך לנשק אותה בפעם הראשונה

נשיקה ראשונה.

אווירה - דאג כי האווירה הינה מתאימה. זו הולכת להיות הנשיקה הראשונה שלכם, אתם לא רוצים לזכור אותה כמשהו רגיל, משעמם, או סתמי במיוחד. עדיף במקום פרטי, או רומנטי במיוחד. מקומות פרטיים קלאסיים: במכונית, מחוץ לביתה. מקומות רומנטיים קלאסיים: בפארק, על חוף הים, ליד מזרקה.

חפשו אישור - הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לכם כאשר אתם ניגשים אל הנשיקה הראשונה, הוא להידחות על ידי הפרטנר שלכם. אל תסתערו אל עבר המטרה. חכו, התקרבו לאט, שימו לב לסימנים שהיא נותנת לכם. ודאו קודם כל שאתם קרובים אליה. התחילו בתנועה קטנה עם ראשכם לכיוון ראשה שלה אבל אל תמשיכו עד הסוף, חפשו את האישור שלה. אם היא נרתעת, סימן שהיא מאותת לכם שהיא לא בעניין של נשיקה ועדיף לסגת.

שפתיים - אתם רוצים להרטיב טיפה את השפתיים שלכם לפני שאתם ניגשים לנשיקה. אבל לא יותר מדי, אף אחד לא אוהב נשיקות רטובות מדי. אך גם לא יבשות מדי. קצת רטיבות למען נשיקה חלקה וזורמת. אל תפתחו את הפה שלכם כאילו אתם הולכים לבלוע סטייק עסיסי. שמרו על פה יחסית סגור, עם פתח קטנטן קצת לפני שהשפתיים שלכם נפגשות.

אל תדחוף לשון - נשים לא אוהבות שדוחפים להן לשון בנשיקה הראשונה. זה גם לא ראוי, כאשר האינטימיות בשלב זה של היחסים שלכם רק בתחילתה. אם הנשיקה הראשונה שלכם סוחפת ומלאת תשוקה, אפשר להוסיף גם לשון, אבל רק בקטנה!

הבט לה בעיניים - אל תביט לה בשפתיים או בכל חלק גוף אחר למעט העיניים. הישאר מפוקס על מבטה עד שהגיע הזמן לעצום את עיניך. תן לה להרגיש שאתה שם ואין סיכוי שאתה מוריד ממנה את העיניים שלך. נשים יכולות לסמן הרבה על ידי העיניים שלהן, המבט ושפת הגוף הנלווית. ודא כי שפת גופה אומרת שהיא בעניין לפני שתתחיל את תנועתך אליה.

עצום את עיניך - בדרך כלל השארת העיניים פקוחות בזמן נשיקה נחשבת כטורן אוף רציני. גם אם אתה נהנה מזה יותר כך, עדיף לך לא לקחת סיכונים מיותרים בשלב זה של היחסים שלכם.

ידיים - שימוש בידיים בנשיקה הראשונה תלוי בהעדפה האישית של האישה. זה יכול להיתפש כאקט אגרסיבי אך יכול להעיד גם על ביטחון. אם החלטת בכל זאת להיעזר בידיך עדיף שתשתמש בהם ברכות ועדינות. לטף אותה, אל תתפוס אותה.

אל תשכח לשמור על היגיינה וריח פה נעימים. אל תאיץ, וקח את הזמן שלך. נשק אותה לאט, השהה את הרגע והתענג עליו. הרגש את נשימתה מתערבבת בנשימתך שלך.


איך לנשק אותה בפעם הראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אתרי הכרויות בישראל

אתרי הכרויות בישראל

פורסם בתאריך: 25/08/2011 16:11:26

שוק ההיכרויות הוירטואליות בישראל הוא עצום מרגישים שהלכתם לאיבוד בין כל האתרים? היום נעשה לכם סדר בדברים.

כשהבוס עושה לך את זה

כשהבוס עושה לך את זה

פורסם בתאריך: 26/06/2014 19:05:25

איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?

מהי אהבה

מהי אהבה

פורסם בתאריך: 05/10/2011 13:55:04

מהי בכלל אהבה? רגש ספונטני או רגש המתפתח עקב תהליך ארוך טווח? במאמר ננסה לענות על שאלה זו.

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

פורסם בתאריך: 19/10/2021 10:40:03

קלות ההרשמה והנוחות שניתן בכל רגע נתון אפילו מהסלולר להיכנס ולדפדף בין עשרות האפשרויות לחיפוש האחד שלכם בהחלט הופכת את אתרי ההכרויות לכלי אהוב על כל מחפשי האהבה

איך להתגבר על הפחד ולפלרטט

איך להתגבר על הפחד ולפלרטט

פורסם בתאריך: 15/10/2014 10:39:14

לא יודעים איך לפלרטט? - כדאי לכם מאד לקרוא את המאמר הזה ולהבין שפלירטוט זה מדע מדוייק. כנסו והחכימו!

אתר סטוצים

אתר סטוצים

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:02:32

אין ספק שרבים מעדיפים סטוץ מזדמן מאשר אתר הכרויות רציני - באילו אתרים תוכלו תוכלו למצוא סטוצים, המדריך למשתמש.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר