איך לנשק אותה בפעם הראשונה

לנשק בפעם הראשונה - 07/06/2012 13:01:23
הגב על מאמר זה
הפגישה הסתיימה, אתם מביטים אחד לשני בעיניים ויודעים שהגיע הזמן לנשיקה. הנה כמה קווים מנחים כיצד כדאי לנהוג.
איך לנשק אותה בפעם הראשונהאווירה - דאג כי האווירה הינה מתאימה. זו הולכת להיות הנשיקה הראשונה שלכם, אתם לא רוצים לזכור אותה כמשהו רגיל, משעמם, או סתמי במיוחד. עדיף במקום פרטי, או רומנטי במיוחד. מקומות פרטיים קלאסיים: במכונית, מחוץ לביתה. מקומות רומנטיים קלאסיים: בפארק, על חוף הים, ליד מזרקה.

חפשו אישור - הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לכם כאשר אתם ניגשים אל הנשיקה הראשונה, הוא להידחות על ידי הפרטנר שלכם. אל תסתערו אל עבר המטרה. חכו, התקרבו לאט, שימו לב לסימנים שהיא נותנת לכם. ודאו קודם כל שאתם קרובים אליה. התחילו בתנועה קטנה עם ראשכם לכיוון ראשה שלה אבל אל תמשיכו עד הסוף, חפשו את האישור שלה. אם היא נרתעת, סימן שהיא מאותת לכם שהיא לא בעניין של נשיקה ועדיף לסגת.

שפתיים - אתם רוצים להרטיב טיפה את השפתיים שלכם לפני שאתם ניגשים לנשיקה. אבל לא יותר מדי, אף אחד לא אוהב נשיקות רטובות מדי. אך גם לא יבשות מדי. קצת רטיבות למען נשיקה חלקה וזורמת. אל תפתחו את הפה שלכם כאילו אתם הולכים לבלוע סטייק עסיסי. שמרו על פה יחסית סגור, עם פתח קטנטן קצת לפני שהשפתיים שלכם נפגשות.

אל תדחוף לשון - נשים לא אוהבות שדוחפים להן לשון בנשיקה הראשונה. זה גם לא ראוי, כאשר האינטימיות בשלב זה של היחסים שלכם רק בתחילתה. אם הנשיקה הראשונה שלכם סוחפת ומלאת תשוקה, אפשר להוסיף גם לשון, אבל רק בקטנה!

הבט לה בעיניים - אל תביט לה בשפתיים או בכל חלק גוף אחר למעט העיניים. הישאר מפוקס על מבטה עד שהגיע הזמן לעצום את עיניך. תן לה להרגיש שאתה שם ואין סיכוי שאתה מוריד ממנה את העיניים שלך. נשים יכולות לסמן הרבה על ידי העיניים שלהן, המבט ושפת הגוף הנלווית. ודא כי שפת גופה אומרת שהיא בעניין לפני שתתחיל את תנועתך אליה.

עצום את עיניך - בדרך כלל השארת העיניים פקוחות בזמן נשיקה נחשבת כטורן אוף רציני. גם אם אתה נהנה מזה יותר כך, עדיף לך לא לקחת סיכונים מיותרים בשלב זה של היחסים שלכם.

ידיים - שימוש בידיים בנשיקה הראשונה תלוי בהעדפה האישית של האישה. זה יכול להיתפש כאקט אגרסיבי אך יכול להעיד גם על ביטחון. אם החלטת בכל זאת להיעזר בידיך עדיף שתשתמש בהם ברכות ועדינות. לטף אותה, אל תתפוס אותה.

אל תשכח לשמור על היגיינה וריח פה נעימים. אל תאיץ, וקח את הזמן שלך. נשק אותה לאט, השהה את הרגע והתענג עליו. הרגש את נשימתה מתערבבת בנשימתך שלך.אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©