איך מוצאים את האהבה

איך למצוא אהבה - 23/04/2014 09:03:39
הגב על מאמר זה
רבות הדרכים למצוא אהבה, לעתים רחוקות היא באה בקלות אבל רוב הפעמים היא קשה מאד להשגה... איך מוצאים אותה ולמה זה כל כך קשה?
איך למצוא אהבהיש המון נושאים העוסקים במפגשים בין זוגות או מפגשים בין בני אדם ומה שיוצא מכך בסופו של יום.

אנשים מייצרים מפגשים בינם לבין עצמם גם בצורות של מפגשי אהבה וגם מפגשים רגילים, יש אנשים שיקחו יוזמה ויצאו לדייט, ירשמו לאתר הכרות או שדכן ואפילו ילכו לקוראת באוב ויעזרו בה על מנת שזו תחזה להם את העתיד או ההווה. יש גם קבוצות של אנשים מאמינים שלא תשמעו שהם נוקטים בהליכה לקוראי אוב כי אין הם מאמינים בהם, לעומת זאת תשמעו שהם פוקדים רבנים, סדנאות מיוחדות, מטפלים רוחניים ועוד דברים כאלה ואחרים שיבטיחו להם לכאורה את מציאת הזוגיות המתאימה להם.

יש גם מיסטיקנים

מי הם האנשים המכנים עצמם מיסטיקאים? מדובר בקבוצת אנשים העוסקת בחיזוי על פי השם, כוכבים ואפילו תאריך לידה וקלפי טארוט, בעזרת המידע הקטן שיש מנסים אלא לסייע לאדם ולגורלו ולפתוח לו דרך חדשה, אתם יכולים לכנות אותם סוג של קואצרים רוחניים.

יש דרכים נוספות?

על מנת להשיג את הזוגיות המיוחלת אתם תראו גם אנשים ונשים שיפנו למרפאות אסתטיקה ויצרו שינוי בגופם בתקווה שזה יביא להם את הזוגיות שהם כלכך רוצים.בין כל זה יש גם אנשים שאוהבים לקרוא ספרים ולהתעניין באיך למצוא זוגיות על פי תורת הספרות המקצועית. ומה שחשוב לציין הוא שלא משנה מה תעשו, אם לא תהיה לכם מודעות עצמית פנימית שהרי לא תשיגו את הזיווג ואת הזוגיות המיוחלת, זה לא תמיד קשור לדברים שנאמרו כאן אם כי זה יכול אולי לסייע במקרים מסויימים, לדוגמא אם אשה סובלת מבעיות דימוי עצמי נמוך כי החזה שלה קטן, ניתוח הגדלה בהחלט יוכל לסייע לה אם כי לא במאה האחוזים, ההשלמה בסופו של דברי הינה פנימית.

אל תפגשו אם אינכם מוכנים

אם אתם לא מוכנים להפגש אל תפגשו, אין בזה קסמים וגם השדכן הטוב ביותר לא יעזור אם אתם לא שלמים עם הדייט, שום דבר לא יסייע אם לא תהיו מוכנים לפגישה, אתם חייבים להיות מוכנים לקבל את האהבה ואת הפתיחות שבה, כמו כן חשוב שתהיו פתוחים ללב ולא לפחוד ממה שהלב מציע לכם לראות או לקבל.

טיפים למציאת אהבה

*מותר לכם להיות פגיעים אבל עדיין סמכו על עצמכם ועל חייכם, אל תוותרו על עצמכם ובטח לא על המרחב שלכם בשביל אף אחד, יש גבול גם לרצון ולכמיהה לאהבה.

• למדו לתת אבל גם לקבל באותה נשימה.
• לא לפחד מהאהבה ולתת לדברים לקרות מעצמם.
• היו אופטימיים, השאירו את הפסימיות בבית, זכרו, כל קשר ואדם לגופו.
• היו שם בשבילו או בשבילה מתוך רצון מלא ולא מתוך אילוץ.ניסיתם למצוא אהבה ולא הצלחתם? ספרו לנו, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה אסורה - יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?
  • כשהבוס עושה לך את זה - איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?
  • לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט - מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירטוט נכון.
  • התאהבתי ביום ההולדת שלי - להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה
  • יוצאים יחד לאירוע - כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.
  • הדודה שמציקה עם חתונה. - שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©