להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך

למרות שאנו לומדים שגברים הם בדרך-כלל אלו המחזרים אחרי הנשים אשר בהן הם מעוניינים, גם נשים הן שחקניות פעילות במשחק החיזור. לכל אישה יש את המהלכים הידועים שלה במידה והיא מעוניינת לפתות גבר שיתחיל איתה. הבעיות מתחילות כאשר הגבר לא מתייחס אליה או שרואה אותה כידידה בלבד. אבל גם למצבים אלו יש פתרון ושיטות המתאימות במטרה למשוך את תשומת ליבו ולזכות בסופו של דבר באהבתו.

איך לגרום לו להתייחס אליך?שיטה ידועה שוודאי גם רובכן מכירות היא יצירת קשר בעל אופי אפלטוני. כמובן שקשה יותר לזרום לזוגיות לאחר קשר של ידידות אבל מניסיוננו, בעיה זו תקפה יותר לגברים. הכוונה היא שבמידה ואישה היא ידידה של גבר אמור להיות לה קל יותר למשוך אותו לקשר שהוא מעבר לכך.

לגברים קשה למצוא מישהי שהם מסתדרים איתה ברמה האישית. לכן, במידה ואתם מצליחים לבנות ידידות טובה וחזקה, קפיצה לשלב הבא הינה פשוטה יותר.

כמובן, כשאנו מדברים על כך שתהיו ידידים איננו מתכוונים לכך שתפסיקי לנסות להיות מושכת. לא להתחיל לעשות תחרויות של נפיחות/גרפסים וכדומה. תמשיכו להיות נשים מושכות וסקסיות, רק אל תראו שזוהי מטרתכן הסופית, לפחות לא לפני שאתן מחליטות לבצע מהלך.

איך לגרום לו להתאהב בך?במידה והצלחת ליצור עם הבחור קשרי ידידות, התקדמת כבר בדבר מאוד מרכזי, הבחור נדלק על האופי שלך, לפחות במידה מסוימת. אבל הדלקות על האופי אינה מספיקה כדי ליצור קליק משכנע. יש צורך בדברים נוספים.

אחד מאותם דברים חשובים בזוגיות הוא משיכה פיזית. אפילו אם לא מחזיקה מעצמך מלכת יופי, תדעי שלכל בחור יש סגנון מסוים שמושך אותו ביותר. אנו לא אומרים שאת צריכה להשתנות לגמרי לפי הסגנון, אלא לפחות לאמץ מספר מאפיינים בולטים ממנו. קחי בחשבון שישנם גם מרכיבים בסגנון אשר קשורים לאופי ולא רק למראה.

לאחר ששילבתן משיכה פיזית יחד עם משיכה לאופי נשאר רק לעשות את המהלך. תזכרו, ישנם גברים שמעדיפים אישה אסרטיבית יותר וישנם כאלו שמעדיפים פחות. מניסיוננו, אין רע בלהיות אסרטיביות במידה, אבל, במיוחד כשאת בחורה, אסור שהאסרטיביות תהפוך לאגרסיביות. יש בזה משהו קצת מאיים.

כיצד לשמר את האהבה שלו אליך?לאחר שהצלחת למשוך אותו אליך וכבר נכנסתם למערכת יחסים, מתחיל השלב הבא. בשלב זה חשוב מאוד שלא תפרפרי סביבו יתר על המידה, אפילו אם את ממש חולה עליו ומרגישה שהוא מושלם.

ריסון עצמי הינו מילת המפתח בשלב זה. בהתחלה הרגשות שולטים בנו ואז קשה לנו להבדיל בין האמת ליצירי דמיוננו. תמשיכו את הקשר בצעדים איטיים בתקווה שתגיעו לאט, לאט למערכת יחסים יציבה ומתפקדת.

לגרום לא להתאהב בך זו אינה מטלה בלתי אפשרית. בנות, ספרו לנו על סיפורי פיתוי משלכן.
להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 18/08/2011 10:42:55

בני אדם נבדלים אחד מהשני, לעיתים הבדלים אלו אינם ניתנים לגישור, ולכן זוגות פונים למאמני זוגיות אז מתי כדי לגשת לייעוץ זוגי?

השוקולד וחיי האהבה

השוקולד וחיי האהבה

פורסם בתאריך: 07/08/2012 13:03:49

כאשר גבר מביא לאישה שלו שוקולד, ככה סתם, בלי סיבה – יש לזה סיבה טובה, הפתעה מתוקה שעושה רק טוב.

אורגיה טוב או רע

אורגיה טוב או רע

פורסם בתאריך: 03/07/2012 11:48:36

יותר ויותר אנשים ´מחבקים´ בחום את מעשה האורגיה. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר מסתייגים מאוד מכך.

איך נזהרים באתר הכרויות?

איך נזהרים באתר הכרויות?

פורסם בתאריך: 28/11/2010 18:30:45

אתר הכרויות הוא כוכב לא ידוע. אז ממה צריך להזהר באתר הכרויות? איך עושים את זה נכון? הכל בכתבה שלפניכם.

ואלוהים ברא את האישה

ואלוהים ברא את האישה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:11:03

מי שאמר לכם שלאדם דתי יש יותר אהבה לאלוקים מאשר לבריאה בהחלט עבד עליכם, באמונה :)

תורת הטנטרה

תורת הטנטרה

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:51:17

מהיכן מגיעה תרבות הטנטרה בפועל? כיצד ניתן ליישם טנטרה ואיך היא קשורה למונחי סקס?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר