להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך

למרות שאנו לומדים שגברים הם בדרך-כלל אלו המחזרים אחרי הנשים אשר בהן הם מעוניינים, גם נשים הן שחקניות פעילות במשחק החיזור. לכל אישה יש את המהלכים הידועים שלה במידה והיא מעוניינת לפתות גבר שיתחיל איתה. הבעיות מתחילות כאשר הגבר לא מתייחס אליה או שרואה אותה כידידה בלבד. אבל גם למצבים אלו יש פתרון ושיטות המתאימות במטרה למשוך את תשומת ליבו ולזכות בסופו של דבר באהבתו.

איך לגרום לו להתייחס אליך?שיטה ידועה שוודאי גם רובכן מכירות היא יצירת קשר בעל אופי אפלטוני. כמובן שקשה יותר לזרום לזוגיות לאחר קשר של ידידות אבל מניסיוננו, בעיה זו תקפה יותר לגברים. הכוונה היא שבמידה ואישה היא ידידה של גבר אמור להיות לה קל יותר למשוך אותו לקשר שהוא מעבר לכך.

לגברים קשה למצוא מישהי שהם מסתדרים איתה ברמה האישית. לכן, במידה ואתם מצליחים לבנות ידידות טובה וחזקה, קפיצה לשלב הבא הינה פשוטה יותר.

כמובן, כשאנו מדברים על כך שתהיו ידידים איננו מתכוונים לכך שתפסיקי לנסות להיות מושכת. לא להתחיל לעשות תחרויות של נפיחות/גרפסים וכדומה. תמשיכו להיות נשים מושכות וסקסיות, רק אל תראו שזוהי מטרתכן הסופית, לפחות לא לפני שאתן מחליטות לבצע מהלך.

איך לגרום לו להתאהב בך?במידה והצלחת ליצור עם הבחור קשרי ידידות, התקדמת כבר בדבר מאוד מרכזי, הבחור נדלק על האופי שלך, לפחות במידה מסוימת. אבל הדלקות על האופי אינה מספיקה כדי ליצור קליק משכנע. יש צורך בדברים נוספים.

אחד מאותם דברים חשובים בזוגיות הוא משיכה פיזית. אפילו אם לא מחזיקה מעצמך מלכת יופי, תדעי שלכל בחור יש סגנון מסוים שמושך אותו ביותר. אנו לא אומרים שאת צריכה להשתנות לגמרי לפי הסגנון, אלא לפחות לאמץ מספר מאפיינים בולטים ממנו. קחי בחשבון שישנם גם מרכיבים בסגנון אשר קשורים לאופי ולא רק למראה.

לאחר ששילבתן משיכה פיזית יחד עם משיכה לאופי נשאר רק לעשות את המהלך. תזכרו, ישנם גברים שמעדיפים אישה אסרטיבית יותר וישנם כאלו שמעדיפים פחות. מניסיוננו, אין רע בלהיות אסרטיביות במידה, אבל, במיוחד כשאת בחורה, אסור שהאסרטיביות תהפוך לאגרסיביות. יש בזה משהו קצת מאיים.

כיצד לשמר את האהבה שלו אליך?לאחר שהצלחת למשוך אותו אליך וכבר נכנסתם למערכת יחסים, מתחיל השלב הבא. בשלב זה חשוב מאוד שלא תפרפרי סביבו יתר על המידה, אפילו אם את ממש חולה עליו ומרגישה שהוא מושלם.

ריסון עצמי הינו מילת המפתח בשלב זה. בהתחלה הרגשות שולטים בנו ואז קשה לנו להבדיל בין האמת ליצירי דמיוננו. תמשיכו את הקשר בצעדים איטיים בתקווה שתגיעו לאט, לאט למערכת יחסים יציבה ומתפקדת.

לגרום לא להתאהב בך זו אינה מטלה בלתי אפשרית. בנות, ספרו לנו על סיפורי פיתוי משלכן.
להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

רומנטיקה

רומנטיקה

פורסם בתאריך: 01/03/2012 14:54:36

רומנטיקה, מכירים את המילה הזו? חושבים שהיא חשובה? אם כן, איך אפשר לקיים אותה בצורה הטובה ביותר?

סקס בדייט הראשון

סקס בדייט הראשון

פורסם בתאריך: 06/03/2012 14:03:29

בגיל הנעורים יכולנו לחכות במשך חודשי זוגיות רבים עד לסקס המיוחל. אבל גם היום סקס בדייט הראשון הוא לא עניין של מה בכך.

לא עוד דבר מפחיד

לא עוד דבר מפחיד

פורסם בתאריך: 22/02/2012 12:51:05

קיבלתם הזדמנות לצאת לבליינד דייט ואתם מרגישים לחוצים? כנסו ותראו בעצמכם - בליינד דייט לא עוד דבר מפחיד.

למה חשובה האהבה

למה חשובה האהבה

פורסם בתאריך: 06/09/2012 11:51:08

תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.

סקס בדרך אל העבודה

סקס בדרך אל העבודה

פורסם בתאריך: 24/07/2013 12:49:09

לכולם זה בטח קרה. לכולנו יש זיכרון של סקס במקום בלתי שגרתי, אין גבול למקומות בהן זה קרה. בואו נדבר על זה.

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 01/06/2021 15:02:59

לאף אחד אין את היכולת לדעת מיהו אגם נורמטיבי ומיהו לא עד לרגע בו הוא מתגלה כלא. אז איך בעצם תדעו עם מי כן לקבוע פגישה וממי עדיף להימנע

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר