איך לגרום לו להתאהב בך - 01/12/2011 13:33:54
הגב על מאמר זה
דלוקה עליו קשות אבל היחס אינו הדדי? כנסי ותלמדי איך לתפוס את תשומת ליבו ולגרום לו להתאהב בך.
להתאהב בךלמרות שאנו לומדים שגברים הם בדרך-כלל אלו המחזרים אחרי הנשים אשר בהן הם מעוניינים, גם נשים הן שחקניות פעילות במשחק החיזור. לכל אישה יש את המהלכים הידועים שלה במידה והיא מעוניינת לפתות גבר שיתחיל איתה. הבעיות מתחילות כאשר הגבר לא מתייחס אליה או שרואה אותה כידידה בלבד. אבל גם למצבים אלו יש פתרון ושיטות המתאימות במטרה למשוך את תשומת ליבו ולזכות בסופו של דבר באהבתו.

איך לגרום לו להתייחס אליך?שיטה ידועה שוודאי גם רובכן מכירות היא יצירת קשר בעל אופי אפלטוני. כמובן שקשה יותר לזרום לזוגיות לאחר קשר של ידידות אבל מניסיוננו, בעיה זו תקפה יותר לגברים. הכוונה היא שבמידה ואישה היא ידידה של גבר אמור להיות לה קל יותר למשוך אותו לקשר שהוא מעבר לכך.

לגברים קשה למצוא מישהי שהם מסתדרים איתה ברמה האישית. לכן, במידה ואתם מצליחים לבנות ידידות טובה וחזקה, קפיצה לשלב הבא הינה פשוטה יותר.

כמובן, כשאנו מדברים על כך שתהיו ידידים איננו מתכוונים לכך שתפסיקי לנסות להיות מושכת. לא להתחיל לעשות תחרויות של נפיחות/גרפסים וכדומה. תמשיכו להיות נשים מושכות וסקסיות, רק אל תראו שזוהי מטרתכן הסופית, לפחות לא לפני שאתן מחליטות לבצע מהלך.

איך לגרום לו להתאהב בך?במידה והצלחת ליצור עם הבחור קשרי ידידות, התקדמת כבר בדבר מאוד מרכזי, הבחור נדלק על האופי שלך, לפחות במידה מסוימת. אבל הדלקות על האופי אינה מספיקה כדי ליצור קליק משכנע. יש צורך בדברים נוספים.

אחד מאותם דברים חשובים בזוגיות הוא משיכה פיזית. אפילו אם לא מחזיקה מעצמך מלכת יופי, תדעי שלכל בחור יש סגנון מסוים שמושך אותו ביותר. אנו לא אומרים שאת צריכה להשתנות לגמרי לפי הסגנון, אלא לפחות לאמץ מספר מאפיינים בולטים ממנו. קחי בחשבון שישנם גם מרכיבים בסגנון אשר קשורים לאופי ולא רק למראה.

לאחר ששילבתן משיכה פיזית יחד עם משיכה לאופי נשאר רק לעשות את המהלך. תזכרו, ישנם גברים שמעדיפים אישה אסרטיבית יותר וישנם כאלו שמעדיפים פחות. מניסיוננו, אין רע בלהיות אסרטיביות במידה, אבל, במיוחד כשאת בחורה, אסור שהאסרטיביות תהפוך לאגרסיביות. יש בזה משהו קצת מאיים.

כיצד לשמר את האהבה שלו אליך?לאחר שהצלחת למשוך אותו אליך וכבר נכנסתם למערכת יחסים, מתחיל השלב הבא. בשלב זה חשוב מאוד שלא תפרפרי סביבו יתר על המידה, אפילו אם את ממש חולה עליו ומרגישה שהוא מושלם.

ריסון עצמי הינו מילת המפתח בשלב זה. בהתחלה הרגשות שולטים בנו ואז קשה לנו להבדיל בין האמת ליצירי דמיוננו. תמשיכו את הקשר בצעדים איטיים בתקווה שתגיעו לאט, לאט למערכת יחסים יציבה ומתפקדת.

לגרום לא להתאהב בך זו אינה מטלה בלתי אפשרית. בנות, ספרו לנו על סיפורי פיתוי משלכן.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • סודות הזוגיות - כבר מגיל צעיר אנשים לא נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה יוכלו לשהות וליהנות, אז מה סוד האהבה?
  • היכרויות וזוגיות - במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?
  • Change my lover - if you are not happy in your relationship becouse of your lover behavior maybe you need to chage
  • למגנט את בן הזוג המתאים - בכל יום אנו רואים סביבנו הרבה אנשים, חלקם אנו מכירים וחלקם כמעט ולא, אך איך ממגנטים את האדם שיהיה בן זוגנו.
  • אהבה בתוך הפקולטה - הדרך הנוחה ביותר להכיר אנשים היא על ידי שהות עם אותם אנשים במסגרת שמאחדת את כולם, פקולטה זה המקום.
  • איך להשיג מחויבות זוגית - כדי לשמור על הזוגיות שלנו תקינה, נדרשת מאיתנו מחויבות זוגיות מלאה, איך שומרים עליה, ואיך משיגים אותה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©