להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך

למרות שאנו לומדים שגברים הם בדרך-כלל אלו המחזרים אחרי הנשים אשר בהן הם מעוניינים, גם נשים הן שחקניות פעילות במשחק החיזור. לכל אישה יש את המהלכים הידועים שלה במידה והיא מעוניינת לפתות גבר שיתחיל איתה. הבעיות מתחילות כאשר הגבר לא מתייחס אליה או שרואה אותה כידידה בלבד. אבל גם למצבים אלו יש פתרון ושיטות המתאימות במטרה למשוך את תשומת ליבו ולזכות בסופו של דבר באהבתו.

איך לגרום לו להתייחס אליך?שיטה ידועה שוודאי גם רובכן מכירות היא יצירת קשר בעל אופי אפלטוני. כמובן שקשה יותר לזרום לזוגיות לאחר קשר של ידידות אבל מניסיוננו, בעיה זו תקפה יותר לגברים. הכוונה היא שבמידה ואישה היא ידידה של גבר אמור להיות לה קל יותר למשוך אותו לקשר שהוא מעבר לכך.

לגברים קשה למצוא מישהי שהם מסתדרים איתה ברמה האישית. לכן, במידה ואתם מצליחים לבנות ידידות טובה וחזקה, קפיצה לשלב הבא הינה פשוטה יותר.

כמובן, כשאנו מדברים על כך שתהיו ידידים איננו מתכוונים לכך שתפסיקי לנסות להיות מושכת. לא להתחיל לעשות תחרויות של נפיחות/גרפסים וכדומה. תמשיכו להיות נשים מושכות וסקסיות, רק אל תראו שזוהי מטרתכן הסופית, לפחות לא לפני שאתן מחליטות לבצע מהלך.

איך לגרום לו להתאהב בך?במידה והצלחת ליצור עם הבחור קשרי ידידות, התקדמת כבר בדבר מאוד מרכזי, הבחור נדלק על האופי שלך, לפחות במידה מסוימת. אבל הדלקות על האופי אינה מספיקה כדי ליצור קליק משכנע. יש צורך בדברים נוספים.

אחד מאותם דברים חשובים בזוגיות הוא משיכה פיזית. אפילו אם לא מחזיקה מעצמך מלכת יופי, תדעי שלכל בחור יש סגנון מסוים שמושך אותו ביותר. אנו לא אומרים שאת צריכה להשתנות לגמרי לפי הסגנון, אלא לפחות לאמץ מספר מאפיינים בולטים ממנו. קחי בחשבון שישנם גם מרכיבים בסגנון אשר קשורים לאופי ולא רק למראה.

לאחר ששילבתן משיכה פיזית יחד עם משיכה לאופי נשאר רק לעשות את המהלך. תזכרו, ישנם גברים שמעדיפים אישה אסרטיבית יותר וישנם כאלו שמעדיפים פחות. מניסיוננו, אין רע בלהיות אסרטיביות במידה, אבל, במיוחד כשאת בחורה, אסור שהאסרטיביות תהפוך לאגרסיביות. יש בזה משהו קצת מאיים.

כיצד לשמר את האהבה שלו אליך?לאחר שהצלחת למשוך אותו אליך וכבר נכנסתם למערכת יחסים, מתחיל השלב הבא. בשלב זה חשוב מאוד שלא תפרפרי סביבו יתר על המידה, אפילו אם את ממש חולה עליו ומרגישה שהוא מושלם.

ריסון עצמי הינו מילת המפתח בשלב זה. בהתחלה הרגשות שולטים בנו ואז קשה לנו להבדיל בין האמת ליצירי דמיוננו. תמשיכו את הקשר בצעדים איטיים בתקווה שתגיעו לאט, לאט למערכת יחסים יציבה ומתפקדת.

לגרום לא להתאהב בך זו אינה מטלה בלתי אפשרית. בנות, ספרו לנו על סיפורי פיתוי משלכן.
להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הדודה  שמציקה עם חתונה.

הדודה שמציקה עם חתונה.

פורסם בתאריך: 20/09/2012 15:59:16

שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?

דאבל דייט- למה כן?

דאבל דייט- למה כן?

פורסם בתאריך: 26/05/2011 11:01:51

דרך שונה להכיר מישהו היא לצאת לדאבל דייט, אם יש לכם חברים טובים, למה לא לשאול אותם אם יש להם מישהו להכיר לכם?

אהבה אסורה

אהבה אסורה

פורסם בתאריך: 02/07/2014 17:20:59

יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?

אורגיה טוב או רע

אורגיה טוב או רע

פורסם בתאריך: 03/07/2012 11:48:36

יותר ויותר אנשים ´מחבקים´ בחום את מעשה האורגיה. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר מסתייגים מאוד מכך.

הצעות לדייט ראשון מיוחד

הצעות לדייט ראשון מיוחד

פורסם בתאריך: 03/08/2011 16:38:28

הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.

סיפורו של מפגש מין סוער

סיפורו של מפגש מין סוער

פורסם בתאריך: 01/01/2013 13:05:50

סיפור קצר על מפגש מיני שהפך לקשר רציני. הכרתי בחורה מושכת ביותר. הקשר שלנו התחיל במיטה ומשם הכול התגלגל הלאה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר