להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך

למרות שאנו לומדים שגברים הם בדרך-כלל אלו המחזרים אחרי הנשים אשר בהן הם מעוניינים, גם נשים הן שחקניות פעילות במשחק החיזור. לכל אישה יש את המהלכים הידועים שלה במידה והיא מעוניינת לפתות גבר שיתחיל איתה. הבעיות מתחילות כאשר הגבר לא מתייחס אליה או שרואה אותה כידידה בלבד. אבל גם למצבים אלו יש פתרון ושיטות המתאימות במטרה למשוך את תשומת ליבו ולזכות בסופו של דבר באהבתו.

איך לגרום לו להתייחס אליך?שיטה ידועה שוודאי גם רובכן מכירות היא יצירת קשר בעל אופי אפלטוני. כמובן שקשה יותר לזרום לזוגיות לאחר קשר של ידידות אבל מניסיוננו, בעיה זו תקפה יותר לגברים. הכוונה היא שבמידה ואישה היא ידידה של גבר אמור להיות לה קל יותר למשוך אותו לקשר שהוא מעבר לכך.

לגברים קשה למצוא מישהי שהם מסתדרים איתה ברמה האישית. לכן, במידה ואתם מצליחים לבנות ידידות טובה וחזקה, קפיצה לשלב הבא הינה פשוטה יותר.

כמובן, כשאנו מדברים על כך שתהיו ידידים איננו מתכוונים לכך שתפסיקי לנסות להיות מושכת. לא להתחיל לעשות תחרויות של נפיחות/גרפסים וכדומה. תמשיכו להיות נשים מושכות וסקסיות, רק אל תראו שזוהי מטרתכן הסופית, לפחות לא לפני שאתן מחליטות לבצע מהלך.

איך לגרום לו להתאהב בך?במידה והצלחת ליצור עם הבחור קשרי ידידות, התקדמת כבר בדבר מאוד מרכזי, הבחור נדלק על האופי שלך, לפחות במידה מסוימת. אבל הדלקות על האופי אינה מספיקה כדי ליצור קליק משכנע. יש צורך בדברים נוספים.

אחד מאותם דברים חשובים בזוגיות הוא משיכה פיזית. אפילו אם לא מחזיקה מעצמך מלכת יופי, תדעי שלכל בחור יש סגנון מסוים שמושך אותו ביותר. אנו לא אומרים שאת צריכה להשתנות לגמרי לפי הסגנון, אלא לפחות לאמץ מספר מאפיינים בולטים ממנו. קחי בחשבון שישנם גם מרכיבים בסגנון אשר קשורים לאופי ולא רק למראה.

לאחר ששילבתן משיכה פיזית יחד עם משיכה לאופי נשאר רק לעשות את המהלך. תזכרו, ישנם גברים שמעדיפים אישה אסרטיבית יותר וישנם כאלו שמעדיפים פחות. מניסיוננו, אין רע בלהיות אסרטיביות במידה, אבל, במיוחד כשאת בחורה, אסור שהאסרטיביות תהפוך לאגרסיביות. יש בזה משהו קצת מאיים.

כיצד לשמר את האהבה שלו אליך?לאחר שהצלחת למשוך אותו אליך וכבר נכנסתם למערכת יחסים, מתחיל השלב הבא. בשלב זה חשוב מאוד שלא תפרפרי סביבו יתר על המידה, אפילו אם את ממש חולה עליו ומרגישה שהוא מושלם.

ריסון עצמי הינו מילת המפתח בשלב זה. בהתחלה הרגשות שולטים בנו ואז קשה לנו להבדיל בין האמת ליצירי דמיוננו. תמשיכו את הקשר בצעדים איטיים בתקווה שתגיעו לאט, לאט למערכת יחסים יציבה ומתפקדת.

לגרום לא להתאהב בך זו אינה מטלה בלתי אפשרית. בנות, ספרו לנו על סיפורי פיתוי משלכן.
להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לגרום לבחורה לגמור

לגרום לבחורה לגמור

פורסם בתאריך: 07/12/2011 14:06:50

כבר הנחתנו אדם על הירח אבל עוד לא מצאנו שיטה מוכחת לגרום לבחורה לגמור, אז איך עושים את זה נכון?

איך לנשק בחורה

איך לנשק בחורה

פורסם בתאריך: 22/05/2011 12:24:44

אחת הדילמות הגדולות זה מתי לגשת לנשיקה עם בחורה, האם לנשק בדייט הראשון או אולי בשני? ואיך בכלל מתנשקים?

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

פורסם בתאריך: 17/07/2014 15:44:24

זהו סיפור על גבר ואישה שחוו בגידה והחליטו לתת לבני הזוג שלהם טעימה מהכאב, ולא הבינו מה הם עושים... לא הבינו שזו התחלה של התמכרות...

אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון

אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 16/11/2021 10:53:28

מה היא אהבה? זו אהבה או אהבה ממבט ראשון? בכתבה זו תבינו מה היא אהבה ותדעו אם אתם אוהבים או מאוהבים.

להתאהב בקלות

להתאהב בקלות

פורסם בתאריך: 22/03/2012 14:23:20

לכולנו יש את החבר/ה האלו שמתאהבים בקלות, אולי אפילו אנחנו סובלים מאותה בעיה. איך אפשר להתמודד עם זה?

פגוש את ההורים

פגוש את ההורים

פורסם בתאריך: 14/12/2021 14:14:05

מזל טוב לכם, הגעתם לרגע המכריע ביותר במהלך הקשר שלכם, רגע פגישת ההורים. כך עושים את זה נכון.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר