לראות שהאקסית המשיכה בחייה

בוודאי שאף אחד ממכם לא מעוניין בכך

לפעמים החיים מזמנים מפגשים בטעות כאלו עם האקסית


עם יד על הלב, מי מבינכם היה באמת רוצה להיתקל באקסית שלו, ולראות שהיא פשוט המשיכה בחייה? בוודאי שאף אחד ממכם לא מעוניין בכך. אבל לפעמים החיים מזמנים מפגשים בטעות כאלו עם האקסית, ואין דבר יותר מפתה מאשר לחזור על אותם דפוסים ישנים, כמו פעם, שהייתם בני זוג. אז, פשוט תמשיכו לקרוא עד הסוף, ותבינו איך לגרום לאקסית להתחרט.

איך לגרום לאקסית להתחרט? אל תספרו לה שאתם יוצאים עם מישהי חדשה

עם יד על הלב, הרגע הכי אופטימלי להיתקל באקסית שלכם הוא כאשר אתם נהנים בפגישה עם מישהי חדשה. החדשות הפחות טובות, שחוק מרפי, כמו חוק מרפי, נדיר שזה קורה. בלי כל הגדרה אורגנית בנושא, כשתשאלו את עצמכם - איך לגרום לאקסית להתחרט? דבר ראשון וחשוב, ממש אל תספרו לה ברגע שאתם נפגשים אתה במקרה שיש לכם בת זוג חדשה. תימנעו מהדחף שבוער בכם לציין כדרך אגב שיש לכם בת זוג חדשה, רק על מנת להוכיח לאקסית שלכם שהתגברתם עליה, וממש המשכתם הלאה בחיים שלכם. ענווה היא תכונה נעלה, שמדברת בעד עצמה. לא תצטרכו לעשות יותר מדי כדי לגרום לאקסית שלכם להתחרט שאתם כבר לא בזוגיות, היא בוודאי תשמע על מערכת היחסים החדשה שלכם בהקדם, וכך תיראו בעיניה באור חיובי, שאפילו לא ניסיתם לנפנף לה בפנים על הקשר הזוגי החדש שלכם.

איך לגרום לאקסית להתחרט? אל "תמכרו" לה את החוויות החדשות שלכם

זה רק הכרחי, שברגע שתיפגשו עם האקסית שלכם, לגמרי במקרה, תעלה השאלה ההדדית – מה עשית בזמן האחרון? כדי להשיב על השאלה - איך לגרום לאקסית להתחרט? אל תנסו "למכור" לה את החוויות החדשות שלכם. זה ממש לא הזמן המתאים לפצוח במונולוג מרשים על עד כמה זה נפלא ליהנות מחיי הרווקות החדשים שלכם. אתם יכולים לשתף את האקסית שלכם בתחביב חדש שלכם, בחופשה אחרונה, או בהחלפה של מקום עבודה, זה נשמע סביר למדי. תחשבו על זה כאמירה ניטרלית שתוכיח לאקסית שלכם שאין לכם כל בעיה להמשיך בחיים שלכם בלעדיה, ושזה בכלל לא שווה את האנרגיות שלכם להוכיח לה את ההפך. תתארו לעצמם תרחיש הזוי, שבו תיפגשו במקרה עם האקסית שלכם, ומיד תפלטו שרק הרגע חזרתם מחופשה חלומית, שמעולם לא חוויתם כמוה עם הבת זוג החדשה שלכם, שכל רגע בחופשה היה מדהים ורומנטי, ואף פעם מימי חייכם לא חוויתם כיף אמתי שכזה. זה לא נשמע לכם כאילו אתם ממש מתאמים למכור לה את הלוקש הזה? מה שאתם באמת ובתמים מנסים לעשות, אגב. בקצה הנגדי של הספקטרום, אל תהפכו את החופשה לסיוט הכי גדול שלכם, ותדווחו לאקסית שלכם שהכול השתבש בחופשה שלכם, שממש לא נהניתם בה, שהשירות במלון היה גרוע, ושבת הלוויה שלכם הייתה הסיוט בהתגלמותו, וזאת משום שזה ייראה כאילו שאתם תרים אחרי נחמה רגשית ממנה, דבר כשלעצמו ממה לא נחוץ לכם כעת, ובטח שזה לא יגרום לאקסית שלכם להתחרט שהיא כבר לא בת הזוג שלכם. תמצאו פשוט את דרך הביניים, תשמרו על העניינים מתוקים וקצרים. אתם ממש לא חייבים לאף אחד דין וחשבון, לנתח את החיים בתקופה האחרונה, או לנהל סמול טוק. תנסו להשחיל משפט שנראה נקודתי ומהיר – הו, כרגע חזרתי מטיול באלפים, היה פשוט אדיר, זאת אמירה ניטרלית ופשוטה, שתותיר את האקסית שלכם עם הרבה יותר שאלות מאשר תשובות. ויתרה מזאת, אמירה שכזאת תזכיר לאקסית שלכם שאין לה יותר גישה מלאה להתנהלות החיים שלכם.

לראות שהאקסית המשיכה בחייה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לעשות סקס על פי המדריך

לעשות סקס על פי המדריך

פורסם בתאריך: 09/07/2014 11:51:13

האם תהיתם מה באשר לחיי המין שלכם? להלן מספר תנוחות אשר תסייענה לכם לשפץ את חיי המין.

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 10/01/2012 12:44:30

אותם ביישנים בינינו, הגאולה הגיע. בכדי לעזור לכם להתגבר על בעיותיכם יצא קורס מיוחד שנועד ללמד אתכם את אומנות הפיתוי.

מתי לעשות מפגש משפחתי

מתי לעשות מפגש משפחתי

פורסם בתאריך: 31/05/2012 13:47:11

אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?

השוקולד וחיי האהבה

השוקולד וחיי האהבה

פורסם בתאריך: 07/08/2012 13:03:49

כאשר גבר מביא לאישה שלו שוקולד, ככה סתם, בלי סיבה – יש לזה סיבה טובה, הפתעה מתוקה שעושה רק טוב.

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:50:54

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה? כל הרעיונות והטיפים לפניכן.

הצעות נישואין

הצעות נישואין

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:17:42

הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר