אומנות הפיתוי

אם תבחרו לפתות מישהו, תוכלו לעשות זאת באופן עקיף למדי. לא תדרשו להתאמץ יתר על המידה. אם תבחרו להשתמש באותה האמנות, תדרשו רק להיות מקסימים, סקסיים ונחושי מטרה. למעשה מדברים על אמנות לשמה. גם האנשים הפחות מאמינים באמנות יוכלו להשיג את הדברים על הצד הטוב ביותר. אמנות הפיתוי תלויה רק ביכולת שלכם להשיג את הדבר הנכסף. למעשה מדברים על פיתוי לשמו. אנשים רבים מנסים לפתות ולא מצליחים. הם חושבים כי זה בא לידי ביטוי בכישרון כזה או אחר. את הכישרון אפשר לייצר. אמנות הפיתוי קיימת ושרירה והכול מתחיל ונגמר בכם. הדברים קשורים ביכולת שלכם להקסים את האחר, להפעיל כישרון בלתי נלאה ובעיקר להיות סקסיים עד כמה שאפשר.

טיפים לפיתוי הראוי

1. אם אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות, ראוי כי תעשו שיעורי בית.

היכולת להשתמש בפיתוי והקו המפריד בין היכולת לבין המצב האחר, עלול לגרום לכם להראות לא טוב בצדו השני של המתרס. למעשה, כאשר אתם בוחרים להיות סקסיים והצד השני לא ממש מראה סימנים לכך, אתם עלולים להפוך ממפתים, לנאלחים ביותר. כאן ראוי ביותר לשים את הקו המפריד בי היכולת להיות סקסיים לבין להיות כמו כופים את עצמכם על מישהו אחר.

2. הדבר הראשון הוא קשר עין -

לפני הכול כדי שתדעו איך לפתות ראוי כי תתבוננו על מי שאתם באמת רוצים לפתות. כמובן שיעברו כמה ימים אך לא בהכרח. אם אתם יושבים בבר, תפסו עמדה עליו, שבו בפינה ולאט ובזהירות גשו אל המטרה. ראוי לחזור ולציין כי המהלכים אמורים להתרחש על פי קצב איטי ולא במהירות.

3. להשיג את הטוב ביותר -

לאחר שמחייכים לכיוון ומקבלים את החיוך בחזרה, יודעים כי הפיתוי כמו עומד להתרחש. הדברים עומדים להתחיל. אמנות הפיתוי עומדת להתרחש בשיאה. חיוך המקבל את המשוב, מוכיח ללא ערעור כזה או אחר כי הפיתוי עומד להתנהל על הצד הטוב ביותר. אם חייכת ונענית בחיוב, אפשר להמשיך משם הלאה. לאחר שמשיגים את האישור באמצעות החיוך, כאן למעשה רק מתחילה אמנות הפיתוי. לאחר החיוך, מגיע המשקה הראשון והוא אמור להגיע ישירות לידיה של הגברת אותה רוצים לפתות לכאורה. מה היא שותה? את זה משאירים לברמן או לברמנית החביבה שיכולה לשאול בחינניות מה הגברת שותה. ראוי לציין כי גם כאן עלולה להתרחש תקלה והגברת תסמן בסירוב לשתייה.

4. להרגיש הכי בטוחים בעולם -

הדרך הנוספת היא לשלוח לגברת את אחת הנשים היותר נחמדות ולחקור את מהותה של זו. כך למעשה ניתן לדעת אם לגברת אותה יהיה רצון לפתות, יש חבר, בעל או כל העדפה אחרת.

האם גם אתם מפתים מושבעים? ספרו לנו כיצד, נשמח לשמוע.

אומנות הפיתוי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה ממבט ראשון

אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 19/12/2010 18:02:13

אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?

על סקס כזה או סקס אחר

על סקס כזה או סקס אחר

פורסם בתאריך: 21/05/2013 15:56:06

מה עדיף? ראוי לעצור ולחשוב לרגע. ככה מבינים את עומקם של הדברים במהירות הנדרשת.

איך להנות מאקט מיני

איך להנות מאקט מיני

פורסם בתאריך: 21/01/2013 14:52:28

איך נהנים מאקט מיני? האם לזייף אורגזמה? איך לא נגיע לשם? כלכך הרבה שאלות ולנו כל התשובות.

סודות הזוגיות

סודות הזוגיות

פורסם בתאריך: 22/12/2011 11:04:25

כבר מגיל צעיר אנשים לא נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה יוכלו לשהות וליהנות, אז מה סוד האהבה?

קאמה סוטרא

קאמה סוטרא

פורסם בתאריך: 03/01/2012 16:08:17

הודית עתיקה ומסתורית. הקאמה סוטרא ממשיכה לעורר משיכה רבה מצד מערביים המעוניינים בהסתכלות שונה בחיי המין שלהם.

איך תדעי שהפגישה הראשונה היתה מוצלחת

איך תדעי שהפגישה הראשונה היתה מוצלחת

פורסם בתאריך: 27/04/2021 14:56:12

לצאת לדייט ראשון תמיד יכול להיות מלחיץ ומרגש בו זמנית. לפני הדייט ההתרגשות מתעצמת ויחד עם זה גם החשש האם הדייט יהיה הצלחה או נפילה חזקה וכואבת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר