אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי - 09/09/2014 12:38:01
הגב על מאמר זה
האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...
אומנות הפיתויאם תבחרו לפתות מישהו, תוכלו לעשות זאת באופן עקיף למדי. לא תדרשו להתאמץ יתר על המידה. אם תבחרו להשתמש באותה האמנות, תדרשו רק להיות מקסימים, סקסיים ונחושי מטרה. למעשה מדברים על אמנות לשמה. גם האנשים הפחות מאמינים באמנות יוכלו להשיג את הדברים על הצד הטוב ביותר. אמנות הפיתוי תלויה רק ביכולת שלכם להשיג את הדבר הנכסף. למעשה מדברים על פיתוי לשמו. אנשים רבים מנסים לפתות ולא מצליחים. הם חושבים כי זה בא לידי ביטוי בכישרון כזה או אחר. את הכישרון אפשר לייצר. אמנות הפיתוי קיימת ושרירה והכול מתחיל ונגמר בכם. הדברים קשורים ביכולת שלכם להקסים את האחר, להפעיל כישרון בלתי נלאה ובעיקר להיות סקסיים עד כמה שאפשר.

טיפים לפיתוי הראוי

1. אם אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות, ראוי כי תעשו שיעורי בית.

היכולת להשתמש בפיתוי והקו המפריד בין היכולת לבין המצב האחר, עלול לגרום לכם להראות לא טוב בצדו השני של המתרס. למעשה, כאשר אתם בוחרים להיות סקסיים והצד השני לא ממש מראה סימנים לכך, אתם עלולים להפוך ממפתים, לנאלחים ביותר. כאן ראוי ביותר לשים את הקו המפריד בי היכולת להיות סקסיים לבין להיות כמו כופים את עצמכם על מישהו אחר.

2. הדבר הראשון הוא קשר עין -

לפני הכול כדי שתדעו איך לפתות ראוי כי תתבוננו על מי שאתם באמת רוצים לפתות. כמובן שיעברו כמה ימים אך לא בהכרח. אם אתם יושבים בבר, תפסו עמדה עליו, שבו בפינה ולאט ובזהירות גשו אל המטרה. ראוי לחזור ולציין כי המהלכים אמורים להתרחש על פי קצב איטי ולא במהירות.

3. להשיג את הטוב ביותר -

לאחר שמחייכים לכיוון ומקבלים את החיוך בחזרה, יודעים כי הפיתוי כמו עומד להתרחש. הדברים עומדים להתחיל. אמנות הפיתוי עומדת להתרחש בשיאה. חיוך המקבל את המשוב, מוכיח ללא ערעור כזה או אחר כי הפיתוי עומד להתנהל על הצד הטוב ביותר. אם חייכת ונענית בחיוב, אפשר להמשיך משם הלאה. לאחר שמשיגים את האישור באמצעות החיוך, כאן למעשה רק מתחילה אמנות הפיתוי. לאחר החיוך, מגיע המשקה הראשון והוא אמור להגיע ישירות לידיה של הגברת אותה רוצים לפתות לכאורה. מה היא שותה? את זה משאירים לברמן או לברמנית החביבה שיכולה לשאול בחינניות מה הגברת שותה. ראוי לציין כי גם כאן עלולה להתרחש תקלה והגברת תסמן בסירוב לשתייה.

4. להרגיש הכי בטוחים בעולם -

הדרך הנוספת היא לשלוח לגברת את אחת הנשים היותר נחמדות ולחקור את מהותה של זו. כך למעשה ניתן לדעת אם לגברת אותה יהיה רצון לפתות, יש חבר, בעל או כל העדפה אחרת.

האם גם אתם מפתים מושבעים? ספרו לנו כיצד, נשמח לשמוע.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך להתגבר על הפחד ולפלרטט - לא יודעים איך לפלרטט? - כדאי לכם מאד לקרוא את המאמר הזה ולהבין שפלירטוט זה מדע מדוייק. כנסו והחכימו!
  • סוכת הפנטזיה - אם אתם מפנטזים על הבת של השכן בעודכם יושבים עמם בסוכה. הנה שני סיפורים מיוחדים עם סוף טוב, במיוחד לסוכות.
  • דברים שרצית לעשות ולא העזת - תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה שהייתה וכמה ממנה נשאר בלב במקום ובזמן הנכון.
  • הבת של השכן - בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...
  • אהבה כמו בסרטים - אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. זו אהבה שמקורה בסרט, או במציאות?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©