אומנות הפיתוי

אם תבחרו לפתות מישהו, תוכלו לעשות זאת באופן עקיף למדי. לא תדרשו להתאמץ יתר על המידה. אם תבחרו להשתמש באותה האמנות, תדרשו רק להיות מקסימים, סקסיים ונחושי מטרה. למעשה מדברים על אמנות לשמה. גם האנשים הפחות מאמינים באמנות יוכלו להשיג את הדברים על הצד הטוב ביותר. אמנות הפיתוי תלויה רק ביכולת שלכם להשיג את הדבר הנכסף. למעשה מדברים על פיתוי לשמו. אנשים רבים מנסים לפתות ולא מצליחים. הם חושבים כי זה בא לידי ביטוי בכישרון כזה או אחר. את הכישרון אפשר לייצר. אמנות הפיתוי קיימת ושרירה והכול מתחיל ונגמר בכם. הדברים קשורים ביכולת שלכם להקסים את האחר, להפעיל כישרון בלתי נלאה ובעיקר להיות סקסיים עד כמה שאפשר.

טיפים לפיתוי הראוי

1. אם אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות, ראוי כי תעשו שיעורי בית.

היכולת להשתמש בפיתוי והקו המפריד בין היכולת לבין המצב האחר, עלול לגרום לכם להראות לא טוב בצדו השני של המתרס. למעשה, כאשר אתם בוחרים להיות סקסיים והצד השני לא ממש מראה סימנים לכך, אתם עלולים להפוך ממפתים, לנאלחים ביותר. כאן ראוי ביותר לשים את הקו המפריד בי היכולת להיות סקסיים לבין להיות כמו כופים את עצמכם על מישהו אחר.

2. הדבר הראשון הוא קשר עין -

לפני הכול כדי שתדעו איך לפתות ראוי כי תתבוננו על מי שאתם באמת רוצים לפתות. כמובן שיעברו כמה ימים אך לא בהכרח. אם אתם יושבים בבר, תפסו עמדה עליו, שבו בפינה ולאט ובזהירות גשו אל המטרה. ראוי לחזור ולציין כי המהלכים אמורים להתרחש על פי קצב איטי ולא במהירות.

3. להשיג את הטוב ביותר -

לאחר שמחייכים לכיוון ומקבלים את החיוך בחזרה, יודעים כי הפיתוי כמו עומד להתרחש. הדברים עומדים להתחיל. אמנות הפיתוי עומדת להתרחש בשיאה. חיוך המקבל את המשוב, מוכיח ללא ערעור כזה או אחר כי הפיתוי עומד להתנהל על הצד הטוב ביותר. אם חייכת ונענית בחיוב, אפשר להמשיך משם הלאה. לאחר שמשיגים את האישור באמצעות החיוך, כאן למעשה רק מתחילה אמנות הפיתוי. לאחר החיוך, מגיע המשקה הראשון והוא אמור להגיע ישירות לידיה של הגברת אותה רוצים לפתות לכאורה. מה היא שותה? את זה משאירים לברמן או לברמנית החביבה שיכולה לשאול בחינניות מה הגברת שותה. ראוי לציין כי גם כאן עלולה להתרחש תקלה והגברת תסמן בסירוב לשתייה.

4. להרגיש הכי בטוחים בעולם -

הדרך הנוספת היא לשלוח לגברת את אחת הנשים היותר נחמדות ולחקור את מהותה של זו. כך למעשה ניתן לדעת אם לגברת אותה יהיה רצון לפתות, יש חבר, בעל או כל העדפה אחרת.

האם גם אתם מפתים מושבעים? ספרו לנו כיצד, נשמח לשמוע.

אומנות הפיתוי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קאמה סוטרא

קאמה סוטרא

פורסם בתאריך: 03/01/2012 16:08:17

הודית עתיקה ומסתורית. הקאמה סוטרא ממשיכה לעורר משיכה רבה מצד מערביים המעוניינים בהסתכלות שונה בחיי המין שלהם.

קשר טוב

קשר טוב

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:02:47

מהו קשר טוב ומיהו בן הזוג אותו נוכל לחיות במשך שארית חיינו במסגרת זוגית ולהקים איתו משפחה? מעט על בניית קשר זוגי פורה.

אתרי הכרויות בישראל

אתרי הכרויות בישראל

פורסם בתאריך: 25/08/2011 16:11:26

שוק ההיכרויות הוירטואליות בישראל הוא עצום מרגישים שהלכתם לאיבוד בין כל האתרים? היום נעשה לכם סדר בדברים.

עוברים לגור עם בן הזוג

עוברים לגור עם בן הזוג

פורסם בתאריך: 26/09/2011 14:15:58

אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בזוגיות שלנו, היא ההחלטה לעבור לגור ביחד ולהתקדם לשלב משמעותי יותר בזוגיות.

אהבה בתוך הפקולטה

אהבה בתוך הפקולטה

פורסם בתאריך: 17/11/2011 11:48:55

הדרך הנוחה ביותר להכיר אנשים היא על ידי שהות עם אותם אנשים במסגרת שמאחדת את כולם, פקולטה זה המקום.

איך להכיר בן או בת זוג לפרק ב´?

איך להכיר בן או בת זוג לפרק ב´?

פורסם בתאריך: 27/06/2022 15:42:56

להכיר אדם ליחסים עבור פרק ב´ זה ממש לא דומה להכרות של פרק א´. הרצונות הם שונים וממש אחרים ולפעמים אנו מגיעים עם מטען רגשי או מטען פיזי הכולל גם ילדים. אז איך עושים זאת?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר