אובססיות באהבה

אובססיות באהבה - 16/05/2011 12:24:31
הגב על מאמר זה
תמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואפילו לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.
אובססיות באהבהתמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואף לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.

איך תדע שאתה אובססיבי?

זה בדרך כלל יתחיל כמו כל סיפור אהבה רגיל. בחור ובחורה נפגשים, מתאהבים, והעתיד נראה ורוד. אבל אז פתאום מישהו רוצה יותר מהשני, מישהו מתחיל לקנא, והקשר מתחיל להידרדר.
הקשר מתחילי להידרדר לפעמים בצורה מאוד קיצונית ובצורה שבכלל לא חלמתם שדבר כזה יקרה, למרות שאף יכול להיות מצב שאתם חושבים איתכם הכל בסדר וזה דבר מאוד מקובל שיש להם אובססיות באהבה.

אם אתם מוצאים את עצמכם כמהים למישהו שהוא אינו מושג- תמיד נשוי או מודיע לך שהוא לא בשל לקשר מחייב, אם הוא תמיד בוגדני, אם אתם חושבים שהוא/ היא לא יעזבו אתכם או ירצו אתכם אם רק תצליחו להראות לו כמה אתם אוהבים אותו.
אם כשאתם בקשר עם מישהו אתם חשים שהחיים שלכם פסקו, שאתם לא יודעים מה לעשות, שאתם חסרי ערך בלי בן הזוג, שאם הוא יעזוב אתכם לא תוכלו להמשיך לחיות, שאתם מוכנים לעשות כל דבר שבעולם כדי שבן הזוג יישאר איתכם, כנראה שגם אתם אוהבים בצורה אובססיבית.

ממה מתחיל אובססיות לאהבה?

אדם שאוהב בצורה אובססיבית משתוקק למישהו שאין לו, תמיד מעוניין בעוד תשומת לב, עוד אהבה, עוד מחויבות.
הוא לא מצליח לקיים אהבה שמכילה בתוכה אמון וכבוד הדדי, והתופעה אופיינית בדרך כלל לנשים.
מי שהתופעה מכה בו הוא בדרך כלל אדם בעל ערך עצמי נמוך שזקוק לחיזוקים בלתי נגמרים מהסביבה , ומושא האהבה הוא שצריך להעניק להם אותם, הוא צריך להעניק ולגרום לעצמו איכשהו לעלות על הגל ולקבל לפעמים אף דברים מכיוונים אחרים, בין אם זה חיזוקים או בין אם זה הצלחות אחרות.

הרבה פעמים אנשים כאלה מגיעים ממשפחות בהן הצרכים הנפשיים שלהם לא סופקו במלואם, והם חיים עם חסר שהם מנסים למלא. הם יכירו אדם לא פנוי רגשית או פיזית, וינסו בכוח אהבתם לשנות את הסטטוס שלו, כדי להתגבר על חווית נטישה שעברו בילדותם.

קנאה אובססיבית

סוג נוסף של אובססיות באהבה היא קנאה אובססיבית, כשמפריע לך שבת הזוג משוחחת עם גברים אחרים, כשאת נטרפת מזה שהוא מסתכל לפעמים על בחורות אחרות, כשאתה רדוף בדמיונך על ידי האקסים שלה- זו כנראה קנאה שיצאה מכלל שליטה.

הטיפול במצבי האהבה האובססיבית השונים הוא פסיכולוגי ופסיכיאטרי (תרופתי), אין סיבה להתמהמה או להתבייש- כדאי ללכת לטיפול בהקדם כדי לשפר את איכות חייכם וכדי להגיע למצב בו תוכלו לנהל מערכת יחסים תקינה ונורמאלית.

האם לדעתכם בן או בת הזוג שלכם סובלים מאובססיות באהבה? האם זה קרה לכם בעבר, ומה תוכלו לשתף את הגולשים שלנו בנושא, נשמח אם תכתבו לנו כאן.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הצעות נישואין - הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.
  • דאבל דייט- למה כן? - דרך שונה להכיר מישהו היא לצאת לדאבל דייט, אם יש לכם חברים טובים, למה לא לשאול אותם אם יש להם מישהו להכיר לכם?
  • איך לנשק בחורה - אחת הדילמות הגדולות זה מתי לגשת לנשיקה עם בחורה, האם לנשק בדייט הראשון או אולי בשני? ואיך בכלל מתנשקים?
  • אהבה בקיץ - מה עוד אפשר להגיד על הקיץ? שמש, ים, בחורים ובחורות בבגדי ים, ואיך מכל הדברים הללו ביחד נמצא אהבה לתקופת הקיץ?
  • סינגלס באינטרנט - אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?
  • היכרויות במחשב - רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי נשוי , בתאריך 11/04/2011 08:35:31
הייתי מת לתמונות עירום שלך
2. התגובה נשלחה על ידי נתנאל 24 , בתאריך 01/08/2011 11:26:50
זיונים
ההיתי רוצה לפרום לך תמנוש
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©