אהבות של הקיץ

זמן לאהבה

הקיץ במדינת ישראל מתנהל לאורך נתח נכבד מאוד של השנה הקלנדרית. חודשי הקיץ הקלאסיים הינם אוגוסט ויולי. אבל אם נסתכל על המציאות נראה כי כבר לקראת סוף מאי ותחילת יוני מתחילות לבצבץ המסיבות והבילויים שכה מאפיינים את העונה החמה. מלבד המסיבות שמהוות אפשרות נהדרת להיכרויות מדליקות לכל היכרויות קיצית יש פוטנציאל להפוך לאהבה של קיץ. ההתנהלות בזוגיות מסוג זה שונה מהתנהלות ´רגילה´ ומצפים מאיתנו להתנהגות והעדפות קצת שונות.

זוגיות בקיץ.

נתחיל במילת המפתח שמלווה את הזוגיות הקיצית לאורך כל העונה – חופש. כשזוגיות מתחילה בעונה הזו, מצפים מאיתנו להתנהגות חופשית יותר מהרגיל. אפילו אם אנו רגילים לבלות את שעות הפנאי ספונים בביתנו, מצופה מבני זוגנו כי נצטרף למגמה הכללית ונצא לבילויים וטיולים.
נסו לארגן את לוח הזמנים שלכם כך שלפחות פעם ביום-יומיים תצאו מהבית לפעילות כלשהי ובסוף השבוע תבלו בפעילות אחת ´גדולה´, כמו מסיבה או טיול מחוץ לבית.
הליכה לים היא פעילות מצוינת ולא יקרה במיוחד שבה אתם יכולים לבלות במשותף באווירה כיפית של קיץ. רק תזכרו להתמרח בקרם הגנה ולצאת בשעות בהן השמש לא חזקה במיוחד. מניסיוני, השעות 15-18 הן מעולות עבור בילוי זוגי שקט (אך לא שקט מידי) בחוף הים.

הכרויות בקיץ.

אגב ים, המיקום המדליק הזה מהווה מקור מצוין להיכרויות של קיץ. כל שצריך הוא לאגור מעט אומץ ולגשת למי שמוצא חן בעיניכם. במידה ואתם עדיין חוששים, גשו לאנשים שנמצאים רחוק מהמיקום שלכם, כך אפילו במידה ולא תצליחו עדיין לא תצטרכו להיות בקרבתם.
מסיבות ריקודים מתקיימות בקיץ בקצב מסחרר. אתם יכולים לצאת בחמישי, שישי, שבת וגם אז לא תמצו את כל האפשרויות שבפניכם. היכרות במסיבה היא דבר נוח. גם במידה ולא הצלחתם הבחור/ה נטמעים בקהל הרב בין-רגע ואינכם רואים אותם בשנית.
מעדיפים להישאר בבית במזגן? אתם לא היחידים. היכרויות וירטואליות בימי הקיץ הם דבר שבשגרה. במקום לצאת ולהזיע, אתם יושבים בנוחות של ביתכם ומשוחחים עם בני זוג פוטנציאליים.

אהבות של הקיץ

במידה והצלחתם למצוא אהבה ולתחזק זוגיות כיאות, עומדת בפניכם האפשרות למשוך את הקשר גם לימי החורף הקרים בהם אנו זקוקים במיוחד לקשר מחמם.
אני תמיד ממליץ לשקול את האפשרות להמשכיות של הקשר לאחר הקיץ. מה שצריך הוא לקחת בחשבון כי לקראת סוף הקיץ אתם מכינים את הקרקע לשיחה הרצינית על התקדמות הקשר. חשוב להתכונן מראש מכיוון שלעיתים הקשר עלול להתמוסס מבלי שהייתה לכם בכלל אפשרות להציע מעבר לזוגיות רצינית.

אהבות של הקיץ הן כיפיות במיוחד. ספרו לנו על אהבות מסוג זה הזכורות לכם לטובה.

אהבות של הקיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להכניס שותף למיטה

להכניס שותף למיטה

פורסם בתאריך: 22/12/2011 10:49:26

רוצות לגוון את חיי המין שלכן ובן זוגכן ע"י הכנסת שותף למיטה אבל מתמודדות עם ביישנות? איך להכניס שותף למיטה?

סקס ללא רגש

סקס ללא רגש

פורסם בתאריך: 01/05/2012 12:21:36

אחת השאלות השכיחות שאני נתקל בהן היא האם ניתן לקיים סקס ללא רגש? במאמר נסקור את הנושא בקצרה.

מה גברים אוהבים

מה גברים אוהבים

פורסם בתאריך: 14/02/2012 14:35:45

מי שחושב/ת שקל לספק גברים טועה טעות חמורה. התשובה לשאלה מה גברים אוהבים מורכבת ומסובכת.

הנאה אסורה בהחלט - הצד שלה

הנאה אסורה בהחלט - הצד שלה

פורסם בתאריך: 12/01/2015 10:40:58

כל אחד מכיר את המושג " Guilty Pleasures" או בעברית הנאות אסורות. הנה מספר סיפורים על הנאות קטנות ורטובות מנקודת המבט שלה.

תורת הטנטרה

תורת הטנטרה

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:51:17

מהיכן מגיעה תרבות הטנטרה בפועל? כיצד ניתן ליישם טנטרה ואיך היא קשורה למונחי סקס?

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

פורסם בתאריך: 05/12/2010 18:07:44

יצאתי אל השטח ושאלתי מספר לא מבוטל של זוגות אשר גרים יחד או נשואים - מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר