אהבות של הקיץ

אהבות של הקיץ - 23/08/2012 14:23:18
הגב על מאמר זה
החום מגיע ואיתו הזמן ל-אהבות של הקיץ. אהבות קצרות אך מהנות ביותר. כיצד אפשר למצוא אותן ?
אהבות של הקיץהקיץ במדינת ישראל מתנהל לאורך נתח נכבד מאוד של השנה הקלנדרית. חודשי הקיץ הקלאסיים הינם אוגוסט ויולי. אבל אם נסתכל על המציאות נראה כי כבר לקראת סוף מאי ותחילת יוני מתחילות לבצבץ המסיבות והבילויים שכה מאפיינים את העונה החמה. מלבד המסיבות שמהוות אפשרות נהדרת להיכרויות מדליקות לכל היכרויות קיצית יש פוטנציאל להפוך לאהבה של קיץ. ההתנהלות בזוגיות מסוג זה שונה מהתנהלות ´רגילה´ ומצפים מאיתנו להתנהגות והעדפות קצת שונות.

זוגיות בקיץ.

נתחיל במילת המפתח שמלווה את הזוגיות הקיצית לאורך כל העונה – חופש. כשזוגיות מתחילה בעונה הזו, מצפים מאיתנו להתנהגות חופשית יותר מהרגיל. אפילו אם אנו רגילים לבלות את שעות הפנאי ספונים בביתנו, מצופה מבני זוגנו כי נצטרף למגמה הכללית ונצא לבילויים וטיולים.
נסו לארגן את לוח הזמנים שלכם כך שלפחות פעם ביום-יומיים תצאו מהבית לפעילות כלשהי ובסוף השבוע תבלו בפעילות אחת ´גדולה´, כמו מסיבה או טיול מחוץ לבית.
הליכה לים היא פעילות מצוינת ולא יקרה במיוחד שבה אתם יכולים לבלות במשותף באווירה כיפית של קיץ. רק תזכרו להתמרח בקרם הגנה ולצאת בשעות בהן השמש לא חזקה במיוחד. מניסיוני, השעות 15-18 הן מעולות עבור בילוי זוגי שקט (אך לא שקט מידי) בחוף הים.

הכרויות בקיץ.

אגב ים, המיקום המדליק הזה מהווה מקור מצוין להיכרויות של קיץ. כל שצריך הוא לאגור מעט אומץ ולגשת למי שמוצא חן בעיניכם. במידה ואתם עדיין חוששים, גשו לאנשים שנמצאים רחוק מהמיקום שלכם, כך אפילו במידה ולא תצליחו עדיין לא תצטרכו להיות בקרבתם.
מסיבות ריקודים מתקיימות בקיץ בקצב מסחרר. אתם יכולים לצאת בחמישי, שישי, שבת וגם אז לא תמצו את כל האפשרויות שבפניכם. היכרות במסיבה היא דבר נוח. גם במידה ולא הצלחתם הבחור/ה נטמעים בקהל הרב בין-רגע ואינכם רואים אותם בשנית.
מעדיפים להישאר בבית במזגן? אתם לא היחידים. היכרויות וירטואליות בימי הקיץ הם דבר שבשגרה. במקום לצאת ולהזיע, אתם יושבים בנוחות של ביתכם ומשוחחים עם בני זוג פוטנציאליים.

אהבות של הקיץ

במידה והצלחתם למצוא אהבה ולתחזק זוגיות כיאות, עומדת בפניכם האפשרות למשוך את הקשר גם לימי החורף הקרים בהם אנו זקוקים במיוחד לקשר מחמם.
אני תמיד ממליץ לשקול את האפשרות להמשכיות של הקשר לאחר הקיץ. מה שצריך הוא לקחת בחשבון כי לקראת סוף הקיץ אתם מכינים את הקרקע לשיחה הרצינית על התקדמות הקשר. חשוב להתכונן מראש מכיוון שלעיתים הקשר עלול להתמוסס מבלי שהייתה לכם בכלל אפשרות להציע מעבר לזוגיות רצינית.

אהבות של הקיץ הן כיפיות במיוחד. ספרו לנו על אהבות מסוג זה הזכורות לכם לטובה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לאהוב את עצמך - אם קולומבוס גילה את אמריקה אני בהחלט גיליתי את עצמי בעוד אני אומר שאין רע בלאהוב קצת גם את עצמך.
  • למה חשובה האהבה - תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.
  • מה עושים ביום חורפי - יום חורפי הינו מועד מושלם לבילוי זוגי. למרות שהבילוי מתרחש לרוב בין כתליו של הבית,יש פעילויות אינטימיות שניתן לקיים כזוג.
  • באיזה עונה כדאי להתחתן - חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?
  • לאהוב או להתאהב ? - לבטח שאלתם את ההורים שלכם איך הם הכירו? מה שבטוח שזה היה שונה מההווה שלנו


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©