אהבות של הקיץ

זמן לאהבה

הקיץ במדינת ישראל מתנהל לאורך נתח נכבד מאוד של השנה הקלנדרית. חודשי הקיץ הקלאסיים הינם אוגוסט ויולי. אבל אם נסתכל על המציאות נראה כי כבר לקראת סוף מאי ותחילת יוני מתחילות לבצבץ המסיבות והבילויים שכה מאפיינים את העונה החמה. מלבד המסיבות שמהוות אפשרות נהדרת להיכרויות מדליקות לכל היכרויות קיצית יש פוטנציאל להפוך לאהבה של קיץ. ההתנהלות בזוגיות מסוג זה שונה מהתנהלות ´רגילה´ ומצפים מאיתנו להתנהגות והעדפות קצת שונות.

זוגיות בקיץ.

נתחיל במילת המפתח שמלווה את הזוגיות הקיצית לאורך כל העונה – חופש. כשזוגיות מתחילה בעונה הזו, מצפים מאיתנו להתנהגות חופשית יותר מהרגיל. אפילו אם אנו רגילים לבלות את שעות הפנאי ספונים בביתנו, מצופה מבני זוגנו כי נצטרף למגמה הכללית ונצא לבילויים וטיולים.
נסו לארגן את לוח הזמנים שלכם כך שלפחות פעם ביום-יומיים תצאו מהבית לפעילות כלשהי ובסוף השבוע תבלו בפעילות אחת ´גדולה´, כמו מסיבה או טיול מחוץ לבית.
הליכה לים היא פעילות מצוינת ולא יקרה במיוחד שבה אתם יכולים לבלות במשותף באווירה כיפית של קיץ. רק תזכרו להתמרח בקרם הגנה ולצאת בשעות בהן השמש לא חזקה במיוחד. מניסיוני, השעות 15-18 הן מעולות עבור בילוי זוגי שקט (אך לא שקט מידי) בחוף הים.

הכרויות בקיץ.

אגב ים, המיקום המדליק הזה מהווה מקור מצוין להיכרויות של קיץ. כל שצריך הוא לאגור מעט אומץ ולגשת למי שמוצא חן בעיניכם. במידה ואתם עדיין חוששים, גשו לאנשים שנמצאים רחוק מהמיקום שלכם, כך אפילו במידה ולא תצליחו עדיין לא תצטרכו להיות בקרבתם.
מסיבות ריקודים מתקיימות בקיץ בקצב מסחרר. אתם יכולים לצאת בחמישי, שישי, שבת וגם אז לא תמצו את כל האפשרויות שבפניכם. היכרות במסיבה היא דבר נוח. גם במידה ולא הצלחתם הבחור/ה נטמעים בקהל הרב בין-רגע ואינכם רואים אותם בשנית.
מעדיפים להישאר בבית במזגן? אתם לא היחידים. היכרויות וירטואליות בימי הקיץ הם דבר שבשגרה. במקום לצאת ולהזיע, אתם יושבים בנוחות של ביתכם ומשוחחים עם בני זוג פוטנציאליים.

אהבות של הקיץ

במידה והצלחתם למצוא אהבה ולתחזק זוגיות כיאות, עומדת בפניכם האפשרות למשוך את הקשר גם לימי החורף הקרים בהם אנו זקוקים במיוחד לקשר מחמם.
אני תמיד ממליץ לשקול את האפשרות להמשכיות של הקשר לאחר הקיץ. מה שצריך הוא לקחת בחשבון כי לקראת סוף הקיץ אתם מכינים את הקרקע לשיחה הרצינית על התקדמות הקשר. חשוב להתכונן מראש מכיוון שלעיתים הקשר עלול להתמוסס מבלי שהייתה לכם בכלל אפשרות להציע מעבר לזוגיות רצינית.

אהבות של הקיץ הן כיפיות במיוחד. ספרו לנו על אהבות מסוג זה הזכורות לכם לטובה.

אהבות של הקיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס בחורף

סקס בחורף

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:51:15

מירי מספרת שהיא תמיד מחכה לחורף בשביל להתכרבל או לעשות סקס פרוע עם מישהו שהיא לא בהכרח מכירה...

מתי לעשות מפגש משפחתי

מתי לעשות מפגש משפחתי

פורסם בתאריך: 31/05/2012 13:47:11

אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?

לא עוד דבר מפחיד

לא עוד דבר מפחיד

פורסם בתאריך: 22/02/2012 12:51:05

קיבלתם הזדמנות לצאת לבליינד דייט ואתם מרגישים לחוצים? כנסו ותראו בעצמכם - בליינד דייט לא עוד דבר מפחיד.

אורגיה טוב או רע

אורגיה טוב או רע

פורסם בתאריך: 03/07/2012 11:48:36

יותר ויותר אנשים ´מחבקים´ בחום את מעשה האורגיה. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר מסתייגים מאוד מכך.

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 08/05/2011 15:11:54

מה עוד אפשר להגיד על הקיץ? שמש, ים, בחורים ובחורות בבגדי ים, ואיך מכל הדברים הללו ביחד נמצא אהבה לתקופת הקיץ?

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:40:46

להכיר סטודנטים בעידן של ימינו האם יותר קל או יותר קשה? התשובה תפתיע אתכם

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר