אהבות של הקיץ

זמן לאהבה

הקיץ במדינת ישראל מתנהל לאורך נתח נכבד מאוד של השנה הקלנדרית. חודשי הקיץ הקלאסיים הינם אוגוסט ויולי. אבל אם נסתכל על המציאות נראה כי כבר לקראת סוף מאי ותחילת יוני מתחילות לבצבץ המסיבות והבילויים שכה מאפיינים את העונה החמה. מלבד המסיבות שמהוות אפשרות נהדרת להיכרויות מדליקות לכל היכרויות קיצית יש פוטנציאל להפוך לאהבה של קיץ. ההתנהלות בזוגיות מסוג זה שונה מהתנהלות ´רגילה´ ומצפים מאיתנו להתנהגות והעדפות קצת שונות.

זוגיות בקיץ.

נתחיל במילת המפתח שמלווה את הזוגיות הקיצית לאורך כל העונה – חופש. כשזוגיות מתחילה בעונה הזו, מצפים מאיתנו להתנהגות חופשית יותר מהרגיל. אפילו אם אנו רגילים לבלות את שעות הפנאי ספונים בביתנו, מצופה מבני זוגנו כי נצטרף למגמה הכללית ונצא לבילויים וטיולים.
נסו לארגן את לוח הזמנים שלכם כך שלפחות פעם ביום-יומיים תצאו מהבית לפעילות כלשהי ובסוף השבוע תבלו בפעילות אחת ´גדולה´, כמו מסיבה או טיול מחוץ לבית.
הליכה לים היא פעילות מצוינת ולא יקרה במיוחד שבה אתם יכולים לבלות במשותף באווירה כיפית של קיץ. רק תזכרו להתמרח בקרם הגנה ולצאת בשעות בהן השמש לא חזקה במיוחד. מניסיוני, השעות 15-18 הן מעולות עבור בילוי זוגי שקט (אך לא שקט מידי) בחוף הים.

הכרויות בקיץ.

אגב ים, המיקום המדליק הזה מהווה מקור מצוין להיכרויות של קיץ. כל שצריך הוא לאגור מעט אומץ ולגשת למי שמוצא חן בעיניכם. במידה ואתם עדיין חוששים, גשו לאנשים שנמצאים רחוק מהמיקום שלכם, כך אפילו במידה ולא תצליחו עדיין לא תצטרכו להיות בקרבתם.
מסיבות ריקודים מתקיימות בקיץ בקצב מסחרר. אתם יכולים לצאת בחמישי, שישי, שבת וגם אז לא תמצו את כל האפשרויות שבפניכם. היכרות במסיבה היא דבר נוח. גם במידה ולא הצלחתם הבחור/ה נטמעים בקהל הרב בין-רגע ואינכם רואים אותם בשנית.
מעדיפים להישאר בבית במזגן? אתם לא היחידים. היכרויות וירטואליות בימי הקיץ הם דבר שבשגרה. במקום לצאת ולהזיע, אתם יושבים בנוחות של ביתכם ומשוחחים עם בני זוג פוטנציאליים.

אהבות של הקיץ

במידה והצלחתם למצוא אהבה ולתחזק זוגיות כיאות, עומדת בפניכם האפשרות למשוך את הקשר גם לימי החורף הקרים בהם אנו זקוקים במיוחד לקשר מחמם.
אני תמיד ממליץ לשקול את האפשרות להמשכיות של הקשר לאחר הקיץ. מה שצריך הוא לקחת בחשבון כי לקראת סוף הקיץ אתם מכינים את הקרקע לשיחה הרצינית על התקדמות הקשר. חשוב להתכונן מראש מכיוון שלעיתים הקשר עלול להתמוסס מבלי שהייתה לכם בכלל אפשרות להציע מעבר לזוגיות רצינית.

אהבות של הקיץ הן כיפיות במיוחד. ספרו לנו על אהבות מסוג זה הזכורות לכם לטובה.

אהבות של הקיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה גברים אוהבים

מה גברים אוהבים

פורסם בתאריך: 14/02/2012 14:35:45

מי שחושב/ת שקל לספק גברים טועה טעות חמורה. התשובה לשאלה מה גברים אוהבים מורכבת ומסובכת.

דייטינג - דייט חלומי

דייטינג - דייט חלומי

פורסם בתאריך: 10/04/2011 11:40:32

לכל אחד מאיתנו יש את הרצון לקבוע דייט עם הבחורה שהוא מעוניין בה ולהמשיך את הקשר מדייט אחד קטן לסיפור אהבה גדול.

מקומות מפגש לוהטים

מקומות מפגש לוהטים

פורסם בתאריך: 20/11/2012 11:45:03

הכי כיף זה להכיר בחורה שאוהבת סקס לא שגרתי. בפניכם סיפור על בחורה שלקחה אותי למקומות מפגש לוהטים.

פירוש המילה סקס

פירוש המילה סקס

פורסם בתאריך: 21/08/2012 15:42:27

הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כבני אדם. מעסיק את דמיוננו ופעולותינו חלק משמעותי.חשבתם מה משמעות המילה סקס?

דאבל דייט- למה כן?

דאבל דייט- למה כן?

פורסם בתאריך: 26/05/2011 11:01:51

דרך שונה להכיר מישהו היא לצאת לדאבל דייט, אם יש לכם חברים טובים, למה לא לשאול אותם אם יש להם מישהו להכיר לכם?

סינגלס באינטרנט

סינגלס באינטרנט

פורסם בתאריך: 28/04/2011 10:51:15

אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר