אהבות של הקיץ

זמן לאהבה

הקיץ במדינת ישראל מתנהל לאורך נתח נכבד מאוד של השנה הקלנדרית. חודשי הקיץ הקלאסיים הינם אוגוסט ויולי. אבל אם נסתכל על המציאות נראה כי כבר לקראת סוף מאי ותחילת יוני מתחילות לבצבץ המסיבות והבילויים שכה מאפיינים את העונה החמה. מלבד המסיבות שמהוות אפשרות נהדרת להיכרויות מדליקות לכל היכרויות קיצית יש פוטנציאל להפוך לאהבה של קיץ. ההתנהלות בזוגיות מסוג זה שונה מהתנהלות ´רגילה´ ומצפים מאיתנו להתנהגות והעדפות קצת שונות.

זוגיות בקיץ.

נתחיל במילת המפתח שמלווה את הזוגיות הקיצית לאורך כל העונה – חופש. כשזוגיות מתחילה בעונה הזו, מצפים מאיתנו להתנהגות חופשית יותר מהרגיל. אפילו אם אנו רגילים לבלות את שעות הפנאי ספונים בביתנו, מצופה מבני זוגנו כי נצטרף למגמה הכללית ונצא לבילויים וטיולים.
נסו לארגן את לוח הזמנים שלכם כך שלפחות פעם ביום-יומיים תצאו מהבית לפעילות כלשהי ובסוף השבוע תבלו בפעילות אחת ´גדולה´, כמו מסיבה או טיול מחוץ לבית.
הליכה לים היא פעילות מצוינת ולא יקרה במיוחד שבה אתם יכולים לבלות במשותף באווירה כיפית של קיץ. רק תזכרו להתמרח בקרם הגנה ולצאת בשעות בהן השמש לא חזקה במיוחד. מניסיוני, השעות 15-18 הן מעולות עבור בילוי זוגי שקט (אך לא שקט מידי) בחוף הים.

הכרויות בקיץ.

אגב ים, המיקום המדליק הזה מהווה מקור מצוין להיכרויות של קיץ. כל שצריך הוא לאגור מעט אומץ ולגשת למי שמוצא חן בעיניכם. במידה ואתם עדיין חוששים, גשו לאנשים שנמצאים רחוק מהמיקום שלכם, כך אפילו במידה ולא תצליחו עדיין לא תצטרכו להיות בקרבתם.
מסיבות ריקודים מתקיימות בקיץ בקצב מסחרר. אתם יכולים לצאת בחמישי, שישי, שבת וגם אז לא תמצו את כל האפשרויות שבפניכם. היכרות במסיבה היא דבר נוח. גם במידה ולא הצלחתם הבחור/ה נטמעים בקהל הרב בין-רגע ואינכם רואים אותם בשנית.
מעדיפים להישאר בבית במזגן? אתם לא היחידים. היכרויות וירטואליות בימי הקיץ הם דבר שבשגרה. במקום לצאת ולהזיע, אתם יושבים בנוחות של ביתכם ומשוחחים עם בני זוג פוטנציאליים.

אהבות של הקיץ

במידה והצלחתם למצוא אהבה ולתחזק זוגיות כיאות, עומדת בפניכם האפשרות למשוך את הקשר גם לימי החורף הקרים בהם אנו זקוקים במיוחד לקשר מחמם.
אני תמיד ממליץ לשקול את האפשרות להמשכיות של הקשר לאחר הקיץ. מה שצריך הוא לקחת בחשבון כי לקראת סוף הקיץ אתם מכינים את הקרקע לשיחה הרצינית על התקדמות הקשר. חשוב להתכונן מראש מכיוון שלעיתים הקשר עלול להתמוסס מבלי שהייתה לכם בכלל אפשרות להציע מעבר לזוגיות רצינית.

אהבות של הקיץ הן כיפיות במיוחד. ספרו לנו על אהבות מסוג זה הזכורות לכם לטובה.

אהבות של הקיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות למין בלבד

הכרויות למין בלבד

פורסם בתאריך: 21/02/2012 15:37:24

הכרויות למין בלבד זה לא שם של סרט כחול. כנסו ולימדו כיצד ניתן להגיע להיכרויות מין רבות באמצעות רשת האינטרנט.

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:50:54

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה? כל הרעיונות והטיפים לפניכן.

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

אורגזמה נשית

אורגזמה נשית

פורסם בתאריך: 13/03/2012 16:21:43

אורגזמה נשית, כל מה שרציתם לדעת והתביישתם לשאול. מה מפריע לנשים להגיע אליה, ואיך אפשר לסייע לבנות?

חוויה חד פעמית

חוויה חד פעמית

פורסם בתאריך: 09/04/2013 15:11:12

קורה לכן שאתן טסות לפגישת עסקים וחוזרות עם סיפור שאתן שומרות בלב? לה זה בהחלט קרה.

למה אני מחפשת חום

למה אני מחפשת חום

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:08:55

עד כמה שזה נשמע מוזר "נקבות" נובע מכך שאנו בעצם נקובות ועל כך לא פעם משלמות מחיר יקר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר