אהבה כמו בסרטים- האם זה קיים?

אהבה כמו בסרטים - 09/07/2014 12:08:18
הגב על מאמר זה
אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. זו אהבה שמקורה בסרט, או במציאות?
אהבה כמו בסרטיםאהבה כמו בסרטים - האם זה קיים?

כאשר מדברים על אהבה מהסרטים, לא בהכרח מדברים על בית עם בריכה.
אהבה כמו בסרטים, כיצד משיגים את אותה האהבה. כאשר רוצים לגעת במקום הנכון ביותר ולאהוב במקום האמיתי, מדברים על היכולת לממש ולהפוך את הסרט לאמיתי. אהבה כמו בסרטים. אהבה בלתי נשכחת. אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. אהבה בלתי נשכחת שמקורה בסרט או במציאות? אנשים אשר מאוהבים יעידו כי ניתן לממש אהבה ולהפוך אותה למציאות של אותו תסריט.

להשיג את האהבה - אהבה מהסרטים

להשיג את האהבה. בכל אדם קיים הרצון להשיג את משוש התקווה. אהבה אחת מעל לכל. לאהוב מהמקום האחר, אהבה שאין בה כעס, גאווה ושאר ירקות. לאהוב בצורה תמימה, לא להתבייש להגיד סליחה ולקיים את האמירה כי גם עץ מתכופף נוכח הסערה הקרבה ובאה. האם זה אפשרי? האנשים הבוגרים של העדה החיים בקרבנו יכולים להעיד כי יש בהחלט לא מעט אפשריות של אהבה כמו בסרטים, רומנטיקה, אינטימיות הבאה לידי ביטוי בהתעלסות רכה ונעימה והתאהבות חוזרת ונשנית נוכח כך. כיצד מבעירים את הלהבה ומשאירים אותה? יש לזה חלק גדול ביותר כאשר מדברים על שימור אותה אהבה מהסרטים.

להלהיב את הלהבה

להגדיל את הלהבה הקטנה. אפשר בהחלט להעיד כי ניתן להשיג את האהבה בדרך אחרת. להפעים ולהנציח את האהבה שניתן לראות רק בסרטים. לעיתים רואים אנו תמונות חוזרות ונשנות של התעלסות בלתי נגמרת, כמה שבועות של שכרון חושים שאי אפשר להפסיק לגעת, ללטף ולהרגיש את הכאב מבצבץ נוכח הרגישות היתרה אותה מספק המגע, התחושה וכל מה שביניהם. גם בעתיד וגם בהווה אפשר להלהיב את הרגש. אפשר בהחלט להניע אותו למקום הנכון ביותר. אהבה כמו בסרטים באמצעות התעלסות חוזרת, ליטוף בלתי נגמר, נשיקות עדינות ולא בהכרח בשארי הגוף אלא בשפתיים, בצוואר ואיפה שהלב נמצא בכל חלקיו. לנשק, לחבק, ללטף ובעיקר להתעלס.

לשאול את המומחים - אהבה בעבר, הווה ועתיד

הדור הישן בהחלט יכול להעיד על המצב הישן. הוא בכל פעם מעצים את האהבה ומעניק לה את היכולת להרקיע לשחקים. כל אדם המכיר באהבה, מעניק לה אריכות ימים ומאידך, מעיד כי אין הדבר תלוי רק בסקס בבוקר, בצהריים או בערב, לצד הדברים הללו, קיים המגע, ההתבוננות בעיניים, היכולת לחבוק אחד את השני מבלי לעשות דבר ובעיקר שלא לאבד את המבט בעיניים. אותו המבט המזכיר בכל פעם מדוע נולדה שם אהבה. מה מקורה של אותה האהבה? מדוע רוב האנשים ממשיכים לפתח את אפקט הסרט החוזר ונשנה. לא מעט אנשים מחפשים לשמר את הקיים.

האם גם אתם חיים את האהבה בכל יום מחדש? ספרו לנו על אותה אהבה שאתם קוראים לה סרט חייכם. נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אומנות הפיתוי - האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה שהייתה וכמה ממנה נשאר בלב במקום ובזמן הנכון.
  • הבת של השכן - בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...
  • אהבה אסורה - יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?
  • כשהבוס עושה לך את זה - איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?
  • לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט - מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירטוט נכון.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©