אהבה ושקרים

אהבה ושקרים - 09/02/2012 17:46:09
הגב על מאמר זה
אהבה ושקרים. קיים חיבור לא טהור בין שני אלו, כיצד הוא מתרחש ואיך אפשר להתמודד עם המצב? תשובות במאמר.
אהבה ושקריםנתחיל באמרה ידועה – ´באהבה ומלחמה אין חוקים´. מכירים? המכנה המשותף בין אהבה ומלחמה היא שלא משנה האמת, מה שמשנה בסופו של דבר הוא לנצח. וכשזו הנחת היסוד שלנו, לא קשה להבין את הסיבות של אנשים להשתמש בשקרים במטרה לזכות באהבה. אבל אם נחשוב על הנושא, כולנו משקרים במובן כלשהו. אפילו כשאנחנו משחקים אותה משהו שאנחנו לא, אפשר לטעון שזה הוא גם סוג של שקר. אז איפה כל הסיפור מתחיל ואיפה הוא נגמר? היכן הגבולות?

לשקר בשביל לזכות באהבה.

שירים וסיפורים אין-ספור נכתבו על מה שאנשים יעשו בכדי לזכות באהבת ליבם. להביא את הירח, לשנות את האופי ואפילו יש המוכנים למות למען האהבה. כל זה טוב ויפה. אבל הרבה אנשים בוחרים בדרך קלה יותר, הם ´מספרים´ שהם יעשו כל מיני דברים עבור אהבתם, אבל הם רק מספרים!
התנהגות נפוצה נוספת היא של אנשים המודעים לכך שאהבתם מחזיקה בסטנדרטים מסוימים בנוגע לבני/בנות הזוג שלו/ה. כולנו מכירים את האנשים שבדייט הראשון משחקים אותה כאילו הם איזה משהו מטורף אבל בתכל´ס הם ממש לא ברמה שהם מתיימרים להיות.
אלו דוגמאות לשקרים ממש לא מקובלים, אך נפוצים. אבל מהם סוגי השקרים המקובלים יותר בשלב טרום-מערכת היחסים?

אהבה ושקרים לבנים.

למרות מה שיגידו רבים, לדעתי, לשחק אותה משהו שאתה לא, גובל בשקר. קחו דוגמא. דמיינו שאתם מתחילים בקשר עם בחורה. הבחורה מתנהגת בצורה מסוימת שהיא מאמינה שאתם תעדיפו. יחד עם זאת, אתם מציגים בפניה מראש מי אתם, אילו העדפות יש לכם ואילו דברים אתם לא מוכנים לקבל. הבחורה ממשיכה להתנהג בצורה שהיא יודעת שאתם מקבלים וככה עוברים להם כמה חודשים טובים. אתם נמצאים בקשר שבו אתם מאושרים והכול נראה טוב ויפה. פתאום, משום מקום היא מתחילה להתלונן על דברים שאותם קיבלה בהבנה ואפילו בהתלהבות קודם לכן. בהמשך היא כבר אומרת שהיא לא מוכנה לקבל התנהגויות מסוימות שלכם יותר.
מה קרה? הבחורה שרצתה אתכם, שיחקה אותה משהו שהיא לא בכדי לזכות בכם, בכדי שתיקשרו אליה ואז פתאום פוף, הכול מתהפך. אם זה לא לשקר, אז מזה לשקר?

אהבה ושקרים.

כפי שאני בטוח שכבר הבנתם, אהבה ושקרים זה שילוב שאיני תומך בו כלל וכלל. אפשר בפעמים הראשון להתנהג בצורה חיובית יותר, אבל ממש לשקר, זה כבר פשוט לא יפה.
יותר מכך, מהשילוב הזה של אהבה ושקרים לא יכול לצמוח שום דבר טוב. אמנם קיימת תחושה של אושר בהתחלה, אך סופו של כל שקר הוא להתגלות. האכזבה פשוט לא שווה את זה.


אהבה ושקרים, שילוב נפוץ אך לא מומלץ. מה איתכם? חושבים אחרת? ספרו לנו את דעתם בנושא.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • רומנטיקה - רומנטיקה, מכירים את המילה הזו? חושבים שהיא חשובה? אם כן, איך אפשר לקיים אותה בצורה הטובה ביותר?
  • הצד שלו הצד שלה - בכל ויכוח יש שני צדדים – הצד שלו והצד שלה. אבל איך יודעים מהי האמת, אבל בסוף הפיוס הכי כיף.
  • לא עוד דבר מפחיד - קיבלתם הזדמנות לצאת לבליינד דייט ואתם מרגישים לחוצים? כנסו ותראו בעצמכם - בליינד דייט לא עוד דבר מפחיד.
  • למה כדאי לי להתפשר - להתפשר? אני? מה פתאום! אני מחכה לבחורה המושלמת. אם אני אחכה ואחפש מספיק היא תגיע. אז למה כדאי לי להתפשר?
  • איך יודעים מי מתאים לי - איך יודעים מי מתאים לי? זוהי שאלת השאלות. כנסו ותלמדו על כמה קריטריונים שייסעו לכם במציאת תשובה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©