אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבות ורגשות

אתם יוצאים שוב לבר המוכר, מתיישבים ולוגמים בשקט את האלכוהול ומסתכלים בסקרנות על מה שקורה מסביבכם, אתם רואים נשים וגברים מבלים להנאתם ומנסים לצור אינטרקציה, מנסים לתפוס אחד לשני את המבט, כולם רוצים להכיר מישהו ולהתכרבל בשמיכה עם פופקורן וסרט טוב, רק שהם לא מודים שזה מה שיקרה כשהם ימצאו אהבה, הם בטוח יוותרו על הפאב, על האלכוהול המשובח לכאורה ועל התחושה המבעסת לעמוד בחוץ תחת הקור והגשם ולחכות שמישהו כבר יכניס אותם.

כשאתם כבר רואים אותה או אותו, אתם נורא רוצים להאמין שזו אולי אהבת אמת, האמנם? אתם רוצים להחסיר פעימה כבר מהרגע שראיתם אותה לראשונה אבל לא תמיד זה קורה, הנה, קחו למשל אותי, שנים שאני כבר לא מתרגשת ומרוגשת מגברים במפגש הראשון שלי איתם, לוקח לי זמן להרגיש באמת, התחושה הזאת שאתם מתארים קרויה בעצם הפרשה של חומרים כימיים במח, תקראו לזה " להידלק", או לחילופין "משיכה" אבל בטוח שלא אהבה, לא בשלב הכלכך מוקדם.

מגיע מהר הולך מהר

יש המון אנשים שיספרו לכם, שלהם לוקח זמן להתאהב, להם לוקח זמן לפתח קשר, הם מתחילים את ההכרות שלהם עם האדם שמולם על "אש קטנה", בשלב הראשוני הם מנסים להכיר את הצד החברי ומשתדלים להשאיר את המגע הפיזי בצד, הוא בהחלט אינדקציה לאהבה, משיכה ורגש, אבל בהמשכו של הקשר ולא בתחילתו אלא אם מחפשים ריגוש שמגיע מהר וכך גם יחלוף מהר.

לאט ובטוח, בדרך להצלחה

כשאתם מכירים מישהו או מישהי, הדברים צריכים להתרחש בקצב נורמלי, לא באופן איטי ולא באופן מהיר מדי, יש כאלה שיגידו לכם שאין חוקים לשום דבר, באיזשהו מקום הם צודקים, אבל בגדול, רוב הדברים שמתחילים מהמקום הגבוה לא שורדים ומסתיימים עוד לפני שהתחילו ואם נאמר את האמת, אף אחד מכם לא רוצה לגלות שהוא היה סוג של ריגוש זמני, נעים ולא רציני.

לא יזיק אם תבדקו כמה דברים, לפני שאתם משאירים את הלב בידיים של מישהו אחר שלכאורה רוצה להעניק לכם אהבה, אתם בהחלט יכולים להיות מרוגשים, שמחים ועם הזמנה לקשר חדש שרוצה להכנס בפתח הדלת,אבל עדיין השאירו לפחות את בהונות רגליכם על הקרקע, עדיין מוקדם לנתק עצמכם מהמציאות וביננו? אין צורך, אפשר להרגיש ולהיות מרוגש גם בלי זה.

עד כמה שזה נשמע לכם עתיק יומין, מה שבא בקלות הולך בקלות, אל תמהרו להכנס למיטה, למדו להכיר את האדם שמולכם, איזה מין טיפוס הוא? מה הוא אוהב לעשות? מי האנשים הסובבים אותו ומה הוא באמת רוצה מכם, לאחר שתהיו חכמים יותר אתם לבטח תדעו אם מדובר בפוטנציאל לאהבה אמיתית או בריגוש בר חלוף.


גם לכם היה סיפור דומה? נשמח אם תשתפו אותנו.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס דייט

סקס דייט

פורסם בתאריך: 25/10/2010 22:05:51

הדייט הכי חם שהיה לי אי פעם. יצאתי הרבה לדייטים עם בנות שפגשתי באתרי היכרויות. ומה יצא הפעם? שאלה טובה.

איך יודעים מי מתאים לי

איך יודעים מי מתאים לי

פורסם בתאריך: 26/01/2012 16:06:44

איך יודעים מי מתאים לי? זוהי שאלת השאלות. כנסו ותלמדו על כמה קריטריונים שייסעו לכם במציאת תשובה.

על הדילדו ועל נפלאותיו

על הדילדו ועל נפלאותיו

פורסם בתאריך: 27/03/2013 13:14:23

מה אתם בעצם יודעים על דילדו? האם ידעתם שמקור השם הוא מקנדה? כל המידע שרציתם לדעת במאמר הבא.

למה אני מחפשת חום

למה אני מחפשת חום

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:08:55

עד כמה שזה נשמע מוזר "נקבות" נובע מכך שאנו בעצם נקובות ועל כך לא פעם משלמות מחיר יקר.

בחורות בעירום

בחורות בעירום

פורסם בתאריך: 16/05/2011 12:44:45

מאז ומתמיד אנשים מחפשים תמונות וסרטים של בחורות בעירום, למה זה קורה והיכן הגיע התפנית הגדולה של התחום באינטרנט.

סקס בחורף

סקס בחורף

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:51:15

מירי מספרת שהיא תמיד מחכה לחורף בשביל להתכרבל או לעשות סקס פרוע עם מישהו שהיא לא בהכרח מכירה...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר