אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבה אמיתית או ריגוש חולף? - 24/05/2012 14:58:05
הגב על מאמר זה
איך יודעים אם מצאנו אהבה אמיתית? איך באמת נדע אם זה האחד או האחת שאיתה נרצה להיות?
אהבה אמיתית או ריגוש חולף?אתם יוצאים שוב לבר המוכר, מתיישבים ולוגמים בשקט את האלכוהול ומסתכלים בסקרנות על מה שקורה מסביבכם, אתם רואים נשים וגברים מבלים להנאתם ומנסים לצור אינטרקציה, מנסים לתפוס אחד לשני את המבט, כולם רוצים להכיר מישהו ולהתכרבל בשמיכה עם פופקורן וסרט טוב, רק שהם לא מודים שזה מה שיקרה כשהם ימצאו אהבה, הם בטוח יוותרו על הפאב, על האלכוהול המשובח לכאורה ועל התחושה המבעסת לעמוד בחוץ תחת הקור והגשם ולחכות שמישהו כבר יכניס אותם.

כשאתם כבר רואים אותה או אותו, אתם נורא רוצים להאמין שזו אולי אהבת אמת, האמנם? אתם רוצים להחסיר פעימה כבר מהרגע שראיתם אותה לראשונה אבל לא תמיד זה קורה, הנה, קחו למשל אותי, שנים שאני כבר לא מתרגשת ומרוגשת מגברים במפגש הראשון שלי איתם, לוקח לי זמן להרגיש באמת, התחושה הזאת שאתם מתארים קרויה בעצם הפרשה של חומרים כימיים במח, תקראו לזה " להידלק", או לחילופין "משיכה" אבל בטוח שלא אהבה, לא בשלב הכלכך מוקדם.

מגיע מהר הולך מהר

יש המון אנשים שיספרו לכם, שלהם לוקח זמן להתאהב, להם לוקח זמן לפתח קשר, הם מתחילים את ההכרות שלהם עם האדם שמולם על "אש קטנה", בשלב הראשוני הם מנסים להכיר את הצד החברי ומשתדלים להשאיר את המגע הפיזי בצד, הוא בהחלט אינדקציה לאהבה, משיכה ורגש, אבל בהמשכו של הקשר ולא בתחילתו אלא אם מחפשים ריגוש שמגיע מהר וכך גם יחלוף מהר.

לאט ובטוח, בדרך להצלחה

כשאתם מכירים מישהו או מישהי, הדברים צריכים להתרחש בקצב נורמלי, לא באופן איטי ולא באופן מהיר מדי, יש כאלה שיגידו לכם שאין חוקים לשום דבר, באיזשהו מקום הם צודקים, אבל בגדול, רוב הדברים שמתחילים מהמקום הגבוה לא שורדים ומסתיימים עוד לפני שהתחילו ואם נאמר את האמת, אף אחד מכם לא רוצה לגלות שהוא היה סוג של ריגוש זמני, נעים ולא רציני.

לא יזיק אם תבדקו כמה דברים, לפני שאתם משאירים את הלב בידיים של מישהו אחר שלכאורה רוצה להעניק לכם אהבה, אתם בהחלט יכולים להיות מרוגשים, שמחים ועם הזמנה לקשר חדש שרוצה להכנס בפתח הדלת,אבל עדיין השאירו לפחות את בהונות רגליכם על הקרקע, עדיין מוקדם לנתק עצמכם מהמציאות וביננו? אין צורך, אפשר להרגיש ולהיות מרוגש גם בלי זה.

עד כמה שזה נשמע לכם עתיק יומין, מה שבא בקלות הולך בקלות, אל תמהרו להכנס למיטה, למדו להכיר את האדם שמולכם, איזה מין טיפוס הוא? מה הוא אוהב לעשות? מי האנשים הסובבים אותו ומה הוא באמת רוצה מכם, לאחר שתהיו חכמים יותר אתם לבטח תדעו אם מדובר בפוטנציאל לאהבה אמיתית או בריגוש בר חלוף.


גם לכם היה סיפור דומה? נשמח אם תשתפו אותנו.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לאהוב לאחר אובדן - אהבת אותו במשך השנים כפי שלא אהבת מעולם ולא רק בגלל ששימש דוגמא של קסם לכולם.
  • לנשק בפעם הראשונה - הפגישה הסתיימה, אתם מביטים אחד לשני בעיניים ויודעים שהגיע הזמן לנשיקה. הנה כמה קווים מנחים כיצד כדאי לנהוג.
  • מתי לעשות מפגש משפחתי - אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?
  • כמה פעמים רצוי להתקשר ? - בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.
  • משחקים משותפים - משחקים משותפים הם דרך נהדרת להכניס עניין לקשר. לא מאוחר עדיין לשחק במשחקים של פעם, המכניסים פלפל למיניות.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©