אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבות ורגשות

אתם יוצאים שוב לבר המוכר, מתיישבים ולוגמים בשקט את האלכוהול ומסתכלים בסקרנות על מה שקורה מסביבכם, אתם רואים נשים וגברים מבלים להנאתם ומנסים לצור אינטרקציה, מנסים לתפוס אחד לשני את המבט, כולם רוצים להכיר מישהו ולהתכרבל בשמיכה עם פופקורן וסרט טוב, רק שהם לא מודים שזה מה שיקרה כשהם ימצאו אהבה, הם בטוח יוותרו על הפאב, על האלכוהול המשובח לכאורה ועל התחושה המבעסת לעמוד בחוץ תחת הקור והגשם ולחכות שמישהו כבר יכניס אותם.

כשאתם כבר רואים אותה או אותו, אתם נורא רוצים להאמין שזו אולי אהבת אמת, האמנם? אתם רוצים להחסיר פעימה כבר מהרגע שראיתם אותה לראשונה אבל לא תמיד זה קורה, הנה, קחו למשל אותי, שנים שאני כבר לא מתרגשת ומרוגשת מגברים במפגש הראשון שלי איתם, לוקח לי זמן להרגיש באמת, התחושה הזאת שאתם מתארים קרויה בעצם הפרשה של חומרים כימיים במח, תקראו לזה " להידלק", או לחילופין "משיכה" אבל בטוח שלא אהבה, לא בשלב הכלכך מוקדם.

מגיע מהר הולך מהר

יש המון אנשים שיספרו לכם, שלהם לוקח זמן להתאהב, להם לוקח זמן לפתח קשר, הם מתחילים את ההכרות שלהם עם האדם שמולם על "אש קטנה", בשלב הראשוני הם מנסים להכיר את הצד החברי ומשתדלים להשאיר את המגע הפיזי בצד, הוא בהחלט אינדקציה לאהבה, משיכה ורגש, אבל בהמשכו של הקשר ולא בתחילתו אלא אם מחפשים ריגוש שמגיע מהר וכך גם יחלוף מהר.

לאט ובטוח, בדרך להצלחה

כשאתם מכירים מישהו או מישהי, הדברים צריכים להתרחש בקצב נורמלי, לא באופן איטי ולא באופן מהיר מדי, יש כאלה שיגידו לכם שאין חוקים לשום דבר, באיזשהו מקום הם צודקים, אבל בגדול, רוב הדברים שמתחילים מהמקום הגבוה לא שורדים ומסתיימים עוד לפני שהתחילו ואם נאמר את האמת, אף אחד מכם לא רוצה לגלות שהוא היה סוג של ריגוש זמני, נעים ולא רציני.

לא יזיק אם תבדקו כמה דברים, לפני שאתם משאירים את הלב בידיים של מישהו אחר שלכאורה רוצה להעניק לכם אהבה, אתם בהחלט יכולים להיות מרוגשים, שמחים ועם הזמנה לקשר חדש שרוצה להכנס בפתח הדלת,אבל עדיין השאירו לפחות את בהונות רגליכם על הקרקע, עדיין מוקדם לנתק עצמכם מהמציאות וביננו? אין צורך, אפשר להרגיש ולהיות מרוגש גם בלי זה.

עד כמה שזה נשמע לכם עתיק יומין, מה שבא בקלות הולך בקלות, אל תמהרו להכנס למיטה, למדו להכיר את האדם שמולכם, איזה מין טיפוס הוא? מה הוא אוהב לעשות? מי האנשים הסובבים אותו ומה הוא באמת רוצה מכם, לאחר שתהיו חכמים יותר אתם לבטח תדעו אם מדובר בפוטנציאל לאהבה אמיתית או בריגוש בר חלוף.


גם לכם היה סיפור דומה? נשמח אם תשתפו אותנו.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

למה כדאי לי להתפשר

למה כדאי לי להתפשר

פורסם בתאריך: 02/02/2012 15:55:54

להתפשר? אני? מה פתאום! אני מחכה לבחורה המושלמת. אם אני אחכה ואחפש מספיק היא תגיע. אז למה כדאי לי להתפשר?

אמצעי הגנה הקונדום

אמצעי הגנה הקונדום

פורסם בתאריך: 14/08/2012 13:56:08

הקונדום - אמצעי הגנה נפוץ זה מסייע לנו לקיים יחסי מין מוגנים כמעט במאה אחוזים. הכנו עבורכם סקירה קצרה על מוצר זה.

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

דייט ראשון טיפים שיקדמו אתכם למרחקים

דייט ראשון טיפים שיקדמו אתכם למרחקים

פורסם בתאריך: 12/06/2022 14:37:53

הדייט הראשון מלווה בהמון אמוציות, ולכן רצוי להבין כיצד לנהל אותם, אם בכלל יהיה המשך לדייט שני. ועל מנת לסייע לכם בתהליך, אם תמשיכו לקרוא עד הסוף תדעו

גברים בעירום

גברים בעירום

פורסם בתאריך: 06/06/2011 13:14:40

תמונות של בנות עירומות יש בלי סוף אבל איפה כל התמונות של הגברים העירומים ? ולמה זה היה פחות נפוץ?

סקס ואיבר קטן

סקס ואיבר קטן

פורסם בתאריך: 05/02/2013 14:41:58

לכולן זה קורה, במהלך חיינו המיניים יש הרבה גדלים ויש לזה בהחלט כמה תשובות שמתחילות ונגמרות במאמר הזה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר