אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבות ורגשות

אתם יוצאים שוב לבר המוכר, מתיישבים ולוגמים בשקט את האלכוהול ומסתכלים בסקרנות על מה שקורה מסביבכם, אתם רואים נשים וגברים מבלים להנאתם ומנסים לצור אינטרקציה, מנסים לתפוס אחד לשני את המבט, כולם רוצים להכיר מישהו ולהתכרבל בשמיכה עם פופקורן וסרט טוב, רק שהם לא מודים שזה מה שיקרה כשהם ימצאו אהבה, הם בטוח יוותרו על הפאב, על האלכוהול המשובח לכאורה ועל התחושה המבעסת לעמוד בחוץ תחת הקור והגשם ולחכות שמישהו כבר יכניס אותם.

כשאתם כבר רואים אותה או אותו, אתם נורא רוצים להאמין שזו אולי אהבת אמת, האמנם? אתם רוצים להחסיר פעימה כבר מהרגע שראיתם אותה לראשונה אבל לא תמיד זה קורה, הנה, קחו למשל אותי, שנים שאני כבר לא מתרגשת ומרוגשת מגברים במפגש הראשון שלי איתם, לוקח לי זמן להרגיש באמת, התחושה הזאת שאתם מתארים קרויה בעצם הפרשה של חומרים כימיים במח, תקראו לזה " להידלק", או לחילופין "משיכה" אבל בטוח שלא אהבה, לא בשלב הכלכך מוקדם.

מגיע מהר הולך מהר

יש המון אנשים שיספרו לכם, שלהם לוקח זמן להתאהב, להם לוקח זמן לפתח קשר, הם מתחילים את ההכרות שלהם עם האדם שמולם על "אש קטנה", בשלב הראשוני הם מנסים להכיר את הצד החברי ומשתדלים להשאיר את המגע הפיזי בצד, הוא בהחלט אינדקציה לאהבה, משיכה ורגש, אבל בהמשכו של הקשר ולא בתחילתו אלא אם מחפשים ריגוש שמגיע מהר וכך גם יחלוף מהר.

לאט ובטוח, בדרך להצלחה

כשאתם מכירים מישהו או מישהי, הדברים צריכים להתרחש בקצב נורמלי, לא באופן איטי ולא באופן מהיר מדי, יש כאלה שיגידו לכם שאין חוקים לשום דבר, באיזשהו מקום הם צודקים, אבל בגדול, רוב הדברים שמתחילים מהמקום הגבוה לא שורדים ומסתיימים עוד לפני שהתחילו ואם נאמר את האמת, אף אחד מכם לא רוצה לגלות שהוא היה סוג של ריגוש זמני, נעים ולא רציני.

לא יזיק אם תבדקו כמה דברים, לפני שאתם משאירים את הלב בידיים של מישהו אחר שלכאורה רוצה להעניק לכם אהבה, אתם בהחלט יכולים להיות מרוגשים, שמחים ועם הזמנה לקשר חדש שרוצה להכנס בפתח הדלת,אבל עדיין השאירו לפחות את בהונות רגליכם על הקרקע, עדיין מוקדם לנתק עצמכם מהמציאות וביננו? אין צורך, אפשר להרגיש ולהיות מרוגש גם בלי זה.

עד כמה שזה נשמע לכם עתיק יומין, מה שבא בקלות הולך בקלות, אל תמהרו להכנס למיטה, למדו להכיר את האדם שמולכם, איזה מין טיפוס הוא? מה הוא אוהב לעשות? מי האנשים הסובבים אותו ומה הוא באמת רוצה מכם, לאחר שתהיו חכמים יותר אתם לבטח תדעו אם מדובר בפוטנציאל לאהבה אמיתית או בריגוש בר חלוף.


גם לכם היה סיפור דומה? נשמח אם תשתפו אותנו.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן

פורסם בתאריך: 02/08/2012 13:10:24

חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:22:42

ימי הקורונה הכניסו אותנו חזק אל אתרי ההכרויות, והכל במטרה למצוא את האחד שיעניק לנו אושר ויוציא אותנו מהבדידות. אז רגע לפני שאת יוצרת לך פרופיל בואי להכיר 3 סוגים של גברים שמחכים להכיר אותך.

קונדומים

קונדומים

פורסם בתאריך: 13/11/2012 11:11:18

קונדומים הינם חלק בלתי נפרד מיחסי מין - להלן כל מה שצריך לדעת עליהם מבחינת האבולוציה שלהם, חיוניות ועוד

הלבשה תחתונה סקסית

הלבשה תחתונה סקסית

פורסם בתאריך: 01/09/2011 12:28:54

רוצים להדליק את בן/בת הזוג? אין כמו פריט הלבשה תחתונה סקסי כדי לחמם ביניכם את העניינים.

סקס דייט

סקס דייט

פורסם בתאריך: 25/10/2010 22:05:51

הדייט הכי חם שהיה לי אי פעם. יצאתי הרבה לדייטים עם בנות שפגשתי באתרי היכרויות. ומה יצא הפעם? שאלה טובה.

להבות של תשוקה

להבות של תשוקה

פורסם בתאריך: 02/03/2021 12:19:55

תשוקה לא ממומשת
שורפת אותך על אש קטנה, מלבה את היצרים ואת הרגשות היא רוצה להתפרץ ובועטת בחוזקה בכל חומות ההגנה שדאגת להניח לפני שיצאת למסע הזוגיות. תשוקה לא ממומשת ניתן לחוות הרבה בכל התחום של הכרויות לדתיים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר