אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבות ורגשות

אתם יוצאים שוב לבר המוכר, מתיישבים ולוגמים בשקט את האלכוהול ומסתכלים בסקרנות על מה שקורה מסביבכם, אתם רואים נשים וגברים מבלים להנאתם ומנסים לצור אינטרקציה, מנסים לתפוס אחד לשני את המבט, כולם רוצים להכיר מישהו ולהתכרבל בשמיכה עם פופקורן וסרט טוב, רק שהם לא מודים שזה מה שיקרה כשהם ימצאו אהבה, הם בטוח יוותרו על הפאב, על האלכוהול המשובח לכאורה ועל התחושה המבעסת לעמוד בחוץ תחת הקור והגשם ולחכות שמישהו כבר יכניס אותם.

כשאתם כבר רואים אותה או אותו, אתם נורא רוצים להאמין שזו אולי אהבת אמת, האמנם? אתם רוצים להחסיר פעימה כבר מהרגע שראיתם אותה לראשונה אבל לא תמיד זה קורה, הנה, קחו למשל אותי, שנים שאני כבר לא מתרגשת ומרוגשת מגברים במפגש הראשון שלי איתם, לוקח לי זמן להרגיש באמת, התחושה הזאת שאתם מתארים קרויה בעצם הפרשה של חומרים כימיים במח, תקראו לזה " להידלק", או לחילופין "משיכה" אבל בטוח שלא אהבה, לא בשלב הכלכך מוקדם.

מגיע מהר הולך מהר

יש המון אנשים שיספרו לכם, שלהם לוקח זמן להתאהב, להם לוקח זמן לפתח קשר, הם מתחילים את ההכרות שלהם עם האדם שמולם על "אש קטנה", בשלב הראשוני הם מנסים להכיר את הצד החברי ומשתדלים להשאיר את המגע הפיזי בצד, הוא בהחלט אינדקציה לאהבה, משיכה ורגש, אבל בהמשכו של הקשר ולא בתחילתו אלא אם מחפשים ריגוש שמגיע מהר וכך גם יחלוף מהר.

לאט ובטוח, בדרך להצלחה

כשאתם מכירים מישהו או מישהי, הדברים צריכים להתרחש בקצב נורמלי, לא באופן איטי ולא באופן מהיר מדי, יש כאלה שיגידו לכם שאין חוקים לשום דבר, באיזשהו מקום הם צודקים, אבל בגדול, רוב הדברים שמתחילים מהמקום הגבוה לא שורדים ומסתיימים עוד לפני שהתחילו ואם נאמר את האמת, אף אחד מכם לא רוצה לגלות שהוא היה סוג של ריגוש זמני, נעים ולא רציני.

לא יזיק אם תבדקו כמה דברים, לפני שאתם משאירים את הלב בידיים של מישהו אחר שלכאורה רוצה להעניק לכם אהבה, אתם בהחלט יכולים להיות מרוגשים, שמחים ועם הזמנה לקשר חדש שרוצה להכנס בפתח הדלת,אבל עדיין השאירו לפחות את בהונות רגליכם על הקרקע, עדיין מוקדם לנתק עצמכם מהמציאות וביננו? אין צורך, אפשר להרגיש ולהיות מרוגש גם בלי זה.

עד כמה שזה נשמע לכם עתיק יומין, מה שבא בקלות הולך בקלות, אל תמהרו להכנס למיטה, למדו להכיר את האדם שמולכם, איזה מין טיפוס הוא? מה הוא אוהב לעשות? מי האנשים הסובבים אותו ומה הוא באמת רוצה מכם, לאחר שתהיו חכמים יותר אתם לבטח תדעו אם מדובר בפוטנציאל לאהבה אמיתית או בריגוש בר חלוף.


גם לכם היה סיפור דומה? נשמח אם תשתפו אותנו.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך נזהרים באתר הכרויות?

איך נזהרים באתר הכרויות?

פורסם בתאריך: 28/11/2010 18:30:45

אתר הכרויות הוא כוכב לא ידוע. אז ממה צריך להזהר באתר הכרויות? איך עושים את זה נכון? הכל בכתבה שלפניכם.

איך לנשק בחורה

איך לנשק בחורה

פורסם בתאריך: 22/05/2011 12:24:44

אחת הדילמות הגדולות זה מתי לגשת לנשיקה עם בחורה, האם לנשק בדייט הראשון או אולי בשני? ואיך בכלל מתנשקים?

להכניס שותף למיטה

להכניס שותף למיטה

פורסם בתאריך: 22/12/2011 10:49:26

רוצות לגוון את חיי המין שלכן ובן זוגכן ע"י הכנסת שותף למיטה אבל מתמודדות עם ביישנות? איך להכניס שותף למיטה?

היכרויות וזוגיות

היכרויות וזוגיות

פורסם בתאריך: 14/12/2011 14:50:47

במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

פורסם בתאריך: 14/09/2021 13:51:00

הרבה גרושים חווים דחיה מאנשים רווקים ואז הם מתרכזים באתרי הכרויות רק לגרושים גרושות. בכתבה הבאה נסביר אילו אפשרויות קיימות באתרי ההיכרויות עבורכם

סקס ואיבר קטן

סקס ואיבר קטן

פורסם בתאריך: 05/02/2013 14:41:58

לכולן זה קורה, במהלך חיינו המיניים יש הרבה גדלים ויש לזה בהחלט כמה תשובות שמתחילות ונגמרות במאמר הזה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר